Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Tłumaczenie dokumentów

  1. #1
    Eustachy
    Gość

    Domyślnie Tłumaczenie dokumentów

    http://www.tvn24.pl/12692,1643304,0,...wiadomosc.html

    Jak to się ma do realiów? w WK jednak zażądano ode mnie tłumaczenia dowodu rejestracyjnego "tylko". W US jeszcze nie byłem ciekawe jakich tłumaczeń tam zażądają.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Ja płaciłem w marcu 100 za wszystkie tłumaczenia, więc pewnie tak jak piszą-będzie tyle sama umowa kosztowała

  3. #3
    Agatha
    Gość

    Domyślnie

    No coz... jesli czerpiesz informacje z mediow... to... odsylam do prawa o ruchu drogowym :-)
    Nie musisz tlumaczyc dowodu w zakresie oznaczen , ktore sa takie same na terenie calej UE.
    A arabski np. znasz? Moze jednak chcialbys wiedziec czy na pewno masz w reku dowod rejestracyjny? :-)

  4. #4
    Eustachy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agatha Zobacz post
    No coz... jesli czerpiesz informacje z mediow... to... odsylam do prawa o ruchu drogowym :-)
    Nie musisz tlumaczyc dowodu w zakresie oznaczen , ktore sa takie same na terenie calej UE.
    A arabski np. znasz? Moze jednak chcialbys wiedziec czy na pewno masz w reku dowod rejestracyjny? :-)
    Dlatego pytam o realia, umowę mam szczęśliwie dwujęzyczną, a pytam tylko dlatego żeby zaoszczędzić czasu na ponowne wizyty u tłumacza.
    Jakich tłumaczeń żąda US? sam dowód wystarczy?

  5. #5
    Agatha
    Gość

    Domyślnie

    US jest mi instytucja calkowicie obca :-)
    Wydzial komunikacji zada tlumaczen dowodu rejestracyjnego - nie tlumaczysz wylacznie "drugiej strony" malego dowodu czyli co to jest, f1,f2 g, o1, o2 itd. (jesli chodzi o Niemcy oczywiscie). Umowy tez nie trzeba tlumaczyc, jesli jest dwujezyczna.

  6. #6
    Eustachy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agatha Zobacz post
    US jest mi instytucja calkowicie obca :-)
    Musisz być szczęśliwym człowiekiem

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •