Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: OPEL VECTRA GTS z silnikiem 2.2 16V 147 PS

  1. #16
    krzysiuq
    Gość

    Domyślnie

    A jest w tym coś podejrzanego co napisałem wyżej?

  2. #17
    robertnet
    Gość

    Domyślnie

    Sprzedawca bardzo dobrze znany na forum astry coupe, sprowadzał duzo tych modeli. Swego czasu (kilka alt temu) były to dosc dobre modele, ale po wielu wpadkach w ostatnim czasie na forum ma negatywna opinię, mój znajomy kiedys pojechał ogladac bertone, z 3 sztuk nie kupił zadnej- same złomy.
    Wg mnie Po prostu trzeba sprawdzac auto b. dokładnie kupując od tej ososby,
    Co do silnika to jest to jeden z "niewypałów" opla, wadliwe modele silników z pękającymi łancuchami rozrządu do 2003 roku, do tego głowce aluminiowe.
    Opinie o silniku są różne- jak ktos trafi dobry model to zagazuje i bedzie jezdził, ale znam sporo przypadków osób którzy dołożyli niezłą kasę do tego silnika.

  3. #18
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał carl23 Zobacz post
    Tu niestety zgodzić się nie mogę...przy 120 tyś widać ślady użytkowania na tapicerce (po wypraniu znikną), oryginalny mieszek u górnej podstawy delikatnie się zaczyna wycierać, do reszty wnętrza czepić się nie można, więc przy odpowiedniej "picówie" rzeczywiście powinno wyglądać ok.
    oczywisce zalatwic wnetrze w 50 tys tez sie da, naogladalem sie troche vectr do 150 tys i do wnetrza przyczepic sie nie moglem, wygldalo zawsze swiezo poza paroma detalami

  4. #19
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Postów
    128
    Podziękowano Thanks Given 
    150
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    świecą się dwie czerwone kontrolki na desce, jedna to może być ręczny, a druga?

  5. #20
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    otwarte drzwi? niezapięte pasy?

    Ostatnia fota to chyba deko inne auto???

  6. #21
    krzysiuq
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał robertnet Zobacz post
    Co do silnika to jest to jeden z "niewypałów" opla, wadliwe modele silników z pękającymi łancuchami rozrządu do 2003 roku, do tego głowce aluminiowe.
    Z tego co się wywiedziałem te wadliwe silniki były w VB i VC ale tylko w modelach do marca 2002 roku, a w następnych modelach ten problem został wyeliminowany, z reszto i na necie to wyczytałem, i wszyscy zachwalają że to najlepsza jednostka napędowa.

    A co wy możecie na to powiedzieć?

  7. #22
    krzysiuq
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał carl23 Zobacz post
    Ostatnia fota to chyba deko inne auto???

    Poniżej wstawiono ma drugą Vectrę tylko że niebieską.. Patrzę że dziś dorzucił dziś więcej zdjęć tej niebieskiej... ale mnie interesuję ta szara... i to mocno.. ;]

  8. #23
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Odpowiedź już uzyskałeś powyżej-jak chcesz ją kupić to moooocno ją przepierdziel, najlepiej w innej miejscowości wyguuglaj warszat,zadzwoń i zapytaj czy Ci sprawdzą pod kątem zawieszenia i bezwypadkowości oraz silnikowo, potem zadzwoń do kolesia i zapytaj czy podjedziecie do wskazanego przez Ciebie warsztatu, nie chwal się że jedziesz z daleka, bo powie Ci to co chcesz uslyszeć. Dobrze obejrzyj kwity,albo poproś o scan briefów, będzie widać czy nie od firmy.

  9. #24
    asewqt
    Gość

    Domyślnie

    Gniezno = kłopoty,
    jeżeli nie zrobisz jak mówi Carl i ją kupisz będziesz sam sobie winny.
    No i koniecznie bez żadnych wałków z umową - żebyś w razie czego Ty był czysty i mógł reklamować towar.

  10. #25
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    Wtrącę swoje 3 grosze ...

    Zdjęcie książki serwisowej. No niby stemple są itd., ale ... czy tych podpisów nie robiła jedna ręka?
    Z doświadczenia wiem, że dość ciężko trafić cały czas na tego samego doradcę serwisowego ... Może raz się udać, ale tu przynajmniej 4 podpisy są robione przez tę samą osobę.
    Może to nic nie znaczy, może jeszcze się nie obudziłem, może ... Chyba za dużo tych "może".

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •