Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: honda civic elbląg

  1. #1
    mucha123
    Gość

    Domyślnie honda civic elbląg

    rozmawialiśmy z panem z 'salonu' hondy na temat civica, któe miało być jedynie delikatnie stuknięte bokiem. Umówiliśmy się na 2 dzień, że przyjedziemy i jeżeli się potwierdzi wszystko to ją zabieramy. jechaliśmy 600 km. Na miejscu okazało się, że samochód nie może odpalić (akumulator- pan się nawet nie przygotował) blachy całe malowane, przednia maska była pod spodem czerwona a na wierzchu złota, gdy obejrzał sam książkę to od razu spuścił z ceny 4 tysiące. na koniec dodał sam, że by jej nie kupił natomiast przez telefon zapewniał, że wszystko w porządku, że był malowany tylko tylni zderzak. wykonanie też nie było najlepsze i nie wyglądało jak zrobione przez aso.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Oka rozumiem.

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Dzięki za cenne informacje.

  4. #4
    mucha123
    Gość

    Domyślnie

    nie wiem jak inne ich samochody bo interesował nas tylko ten, jednak po aso spodziewaliśmy się czegoś więcej

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    A jakiś link do auta?

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

  7. #7
    Powell
    Gość

    Domyślnie

    Jaki salon. To komis zwykły. ASO hondy w Elblągu tymczasowo nie działa, a mieściło się na ulicy Królewieckiej. Ponoć ma wrócić. Dwie inne strony miasta. Mogłeś wstawić wcześniej. Ktoś by zerknał. Mimo, że nie posiadam sprzętu dobrego, ale bym obejrzał i pewnie zauważył tą lipę.

  8. #8
    mucha123
    Gość

    Domyślnie

    nie pomyślałam o tym, jednak facet - właściciel mówił co innego przez telefon dlatego się wybraliśmy..

  9. #9
    Powell
    Gość

    Domyślnie

    Ha. Jeszcze nieraz usłyszysz kłamstwo z ust tych partaczy. Przez telefon? Potrafią patrzeć Ci się w oczy z uśmiechem i wciskać ulepa... Poczytaj - "Zanim kupisz przeczytaj" i dowiesz się co potrafią ; )

  10. #10
    mushroom
    Gość

    Domyślnie

    cena mowi wszystko za siebie, za maly przebieg na diesla wiec musial byc bity, za takie auto trzeba polozyc ponad 50 tys jak nic, ale jak to mowia cena czyni cuda...

  11. #11
    mucha123
    Gość

    Domyślnie

    cena na szybie w salonie wynosiła 53 900 zl

  12. #12
    Powell
    Gość

    Domyślnie

    Jeszcze raz napiszę. Oczerniasz ASO hondy, które w tym czasie nie prosperowało, a aktualnie jest na ul. Królewiecka 229 i było tam cały czas. Po prostu zostały przeprowadzone pewne zmiany. Nie bronie, bo nie wiem co sprzedają. Na Fromborskiej BYŁ też Knedler, ale brat i teraz ten komis, w którym oglądałaś szrota mieści się na ulicy Fromborskiej 4 (czyli na tej samej co BYŁ salon Toyoty Knedler). Wytłumacz, bo narazie nie wiadomo o co chodzi. A to będzie cenna informacja dla mnie ; ) Mi ta firma w której oglądałaś hondzine to zwykły komis. Także HONDA Gregor (Knedlera) mieści się na Królewieckiej, Toyota Knedlera w Kazimierzowie. Tam co oglądałaś to nie jest salon. A oczerniasz go w dwóch tematach. To ogólnie jest karalne, gdyby ktoś uznał to za stratne dla jego interesów ; ) Wybacz, że piszę jakby to było moje, ale nie potrzebnie piszesz nieprawdę ; ) A napisałem, bo w 2 wątku też odradzasz salon Hondy w Elblągu ; ) Ktoś to przeczyta i zonk.

    Edit: Chociaż teraz się przyglądam i zaczynam wątpić. Zdjęcie z tego komisu robione są właśnie w hondzie na Królewieckiej. Albo dla zmyły, udaje, że to stamtąd, albo komis jest, żeby nie ponosić potem odpowiedzialności za reklamacje jako ASO. Śmierdzi coś wałem, bo i opisy dziwne. Do tego numer telefonu komisu, wpisany w google pokazuje także inne ofert, których brak na ich stronie. Na stronie ASO wisi cały czas honda amerykańska. Już chyba z rok.

    Edit2: Dowiedziałem się. Motosalon, w którym honda stała należy do A. Knedlera posiadającego Honde na Królewieckiej, Nissana na Królewieckiej. Także ostrzegająca miała rację.
    Ostatnio edytowane przez Powell ; 09-05-12 o 18:30

  13. #13
    rpryca
    Gość

    Domyślnie CIVIC Elbląg

    Hej,
    Poszukuję Civica VIII, z pomorskiego najchętniej.

    Czy możecie coś poradzić lub ocenić poniższą ofertę:
    http://otomoto.pl/oferta/honda-civic...#xtor=EREC-55-

    Będę wdzięczny.
    Pzdr.

  14. #14
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie działa link.

    Ale to nawet dobrze bo post nie tam gdzie trzeba i jak trzeba

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •