Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: honda rocznik 2007 za 46000 zł na ON. trasa > 50%

  1. #1
    Niezarejestrowany
    Gość

    Domyślnie honda rocznik 2007 za 46000 zł na ON. trasa > 50%

    Jakie auto kupić ?
    Preferowana marka
    honda
    Budżet na zakup auta:
    46000
    Preferowany rok produkcji:
    2007
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    -
    Preferowany rodzaj paliwa:
    ON
    Planowany roczny przebieg:
    100000
    Segment/typ/wielkość auta:
    -
    Charakter użytkowania :
    trasa > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    -
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    -
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    nie mocno bite - bez naruszenia zawieszenia i dachu oraz 5cio drzwiowe

  2. #2
    mucha123
    Gość

    Domyślnie

    witam, jestem kobietą i potrzebuję na początek jakiegoś auta.. w tygodniu będę robiła 3-4 trasy po 88 km w obie strony, reszta delikatnie po mieście (uczelnia co 2gi weekend). Bardzo podoba mi się honda civic. chciałabym aby auto było w miare pewne, tzn nie bite mocno oraz nieawaryjne ( kompletnie nie znam się na samochodach) ponoć civic jest bardzo dobry w dizlu oraz ekonomiczniejszy niz benzyna.. bardzo bym była wdzięczna za jakiekolwiek propozycje nawet innych aut.. tylko nie starsze niż 2006 rok oraz z niedużym przebiegiem jestem w stanie dołożyć do 50 tys za auto ale takie, bez niespodzianek. z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i sugestie

  3. #3
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    W tym budżecie kupisz bezproblemowo ładnego Civica
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  4. #4
    mucha123
    Gość

    Domyślnie

    tak ale gdzie? przeglądałam oferty na allegro i otomoto.. nawet pojechał chłopak zobaczyć jedną i okazała się mocno bita w cenie 48 tys..

  5. #5
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Po czym poznał, że mocno bita?
    Możesz skorzystać z usług "pomarańczowych" lub poszukać po polecanych komisach.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  6. #6
    mucha123
    Gość

    Domyślnie

    pan w stacji diagnostycznej będąc pod autem powiedział mu.. jesteśmy z białego stoku, osobiście bym wolała kupić coś w okolicach wawy.. a jak sprwuje się benzyna w civic? bedzie lepsza niż dizel? bo jest w tym rzeczywiście większy wybór..

  7. #7
    mushroom
    Gość

    Domyślnie

    szukaj tylko z prywatnej reki i z polskiego salonu z udokumentowanym przebiegiem, ostatnio szwagier kupil po pol roku szukania z 2009 roku civica 1,8 benzyna za 50 tysiecy, wiec mysle ze bez problemu cos znajdziesz, szukaj najdrozszych z ogloszen i takie ogladaj, ale najlepiej jakbys znalazla kogos zaufanego kto na zimno podejdzie do tematu i pomoze ci wstepnie wykluczyc jakies szroty, a dalej oczywiscie, sprawdzenie na stacji serwisowej, sprawdzenie przebiegu, czy nie bite mocno, no i na koniec ASO, pamietaj ze lepeij stracic kilkaset zlotych na sprawdzenie auta niz pozniej wtopic 50 kola....

  8. #8
    mucha123
    Gość

    Domyślnie

    to auta się szuka az pół roku ? ja szukam już miesiąc i jestem tym zmęczona.. chciałabym się jak najszybciej nauczyć jeździć bo dojazdy do pracy zajmują mi po 12-13 godzin autobusami.. to może lepiej 20 tys dołożyć i kupić nowego z salonu w tej wersji S ?

  9. #9
    Wolf
    Gość

    Domyślnie

    Czy w planowanym rocznym przebiegu nie nastąpiła pomyłka bo pisze tam 100000 :-) benzyna 1.8 w Civicu spisuje się dobrze i przy rozsądnej jeżdzie zaskakuje niskim spalaniem,za podana kwotę kupisz naprawdę ładne auto z 2007 roku tylko dobrze i cierpliwie poszukaj,domyślam się że przebieg roczny ma wynosić 10 000km w takim przypadku skłaniałbym się do benzyny.

  10. #10
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Może coś z G2? Tylko teraz na stanie mają same benzyniaki:
    http://g2.pl/samochod.php?idsamochodu=76042
    http://g2.pl/samochod.php?idsamochodu=75452 (tutaj trzeba negocjować ).

  11. #11
    mucha123
    Gość

    Domyślnie

    tak masz racje.. chodziło mi o ogólny przebieg auta.. są 2 ładne hondy ale strasznie daleko... mam problem z 2gim kierowcą a raczej z czasem bo ja nie umiem jeszcze jeździć manualnym samochodem tak żeby wracać np z gniezna czy opola.. chyba, że lawetą go sprowadzić ?

  12. #12
    mucha123
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Roadkiller Zobacz post
    Może coś z G2? Tylko teraz na stanie mają same benzyniaki:
    http://g2.pl/samochod.php?idsamochodu=76042
    http://g2.pl/samochod.php?idsamochodu=75452 (tutaj trzeba negocjować ).
    ale czy te przebiegi są realne ? skoro jest fv vat a nie marża to znaczy, że auto firmowe a te z kolei mają sporo powyżej 100000 przebiegu..

  13. #13
    Wolf
    Gość

    Domyślnie

    WERSJA SPORT. Kupiony w polskim salonie! Samochód od osoby prywatnej. Pierwszy właściciel! Bardzo zadbany, bezwypadkowy! Serwisowany w ASO, potwierdzone wpisami w książce serwisowej. 6 poduszek. Podgrzewanie przednich foteli. Czujniki parkowania tył. Aluminiowe wykończenie *****ów i podnóżka. Skórzana kierownica. Samochód stoi na oryginalnych 17 calowych felgach aluminiowych. Dodatkowo do samochodu są oryginalne felgi aluminiowe hondy 16 cali z oponami zimowymi. Więcej zdjęć na naszej stronie MM Cars. ZAPRASZAMY NA OGLĘDZINY!

    Przeczytaj może dobrze całe te ogłoszenie..........

  14. #14
    mucha123
    Gość

    Domyślnie

    czytałąm tylko widzisz osoba prywatna nie wystawia fv vat. mówiłam o tym srebrnym..

  15. #15
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    z MM na 3 Stawach uważałbym i dokładnie prześwietlił auto. Zresztą przewijał się już przez forum ich komis
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •