Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: e46 320d lift radom

  1. #16
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Widzisz eReS-problemem jest to, że nawet nie zauważyłeś, że to nie ja zapytałem po co ten link i tak niestety jest w wielu sprawach, jeszcze dobrze nie doczytasz a już piszesz...W błąd wprowadzasz w tych miejscach, gdzie za pewnik przyjmujesz np po zdjęciu że auto to szrot, lub po poważnym dzwonie itd-napisałem Ci już, jesli są to Twoje przemyślenia, to wpisz-WYDAJE MI SIĘ ŻE...WG MNIE POWINIENEŚ DOKŁADNIEJ SPRAWDZIĆ....a nie "z góry" przekreślasz auto, czasami bezsensownie, bo niektóre modele np szpary nierówne mają wychodząc z fabryki, czasami odcień inny się robi od światła itd, dopóki auta na żywo się nie zobaczy to po prostu nie można w ten sposób, chyba że jasno to wynika, że przód po lifcie a tył nie...Bo (co również pisałem) ktoś kto zadaje pytanie czeka na rzetelną odpowiedź, więc nie należy rzucać takich tekstów bo można źle przywyrokować...Opinię możesz swoją wydać jak najbardziej, ale nie na zasadzie stwierdzenia czegoś, czego się nie widziało...Ja np zwolennikiem wróżenia ze zdjęć nie jestem, bo znam przypadki że auto od nowości w 1 rękach, wszędzie lakier oryg a były domysły że kilka odcieni, a była to wina światła, fota robiona o zachodzie słońca i jeszcze liście z drzew w lakierze się odbijały a lakier metalik. Także podchodzę z dystansem do tego i Tobie też to zalecam. Co do zderzaków-są one plastikowe i inny odcień wcale nie znaczy o przygodach, bo na plastiku lakier inaczej się odbija niż na blaszanych elementach.
    Rozwagi więcej kolego i nic więcej


    Co do wspomnianej beemki...no cóż, jaka kasa takie auto, to chyba najlepiej podsumuje.

  2. #17
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    Fakt, z linkiem pomylilem osoby-nerwy. Co do zdjec-czesto to jest jedyny wyznacznik do jakiejkolwiek oceny. Poza numerem VIN i ewentualnie cena. Ale to kwestia momentu, jak handlarze wyczuja o co chodzi i zaczna (juz tak robia) dawac wieksze ceny niz srednia na rynku twierdzac, ze to zadbane auto itd. Tak jak mowisz bylo w przypadku AUDI ktore zamiescilem, niestety moderacja zamknela czy nawet wywalila temat. W wiekszosci mowilem, ze "wedlug mnie odcien zderzaka inny ale moze to wina swiatla lub zdjecia". Ja np. znam przypadki gdzie ktos sprzedaje auto z niewielkim przebiegiem w 100% bezwypadkowe za smieszne pieniadze np. dlatego, ze ma juz nowe i z starym nie ma co zrobic, albo konczy sie ubezpieczenie i chce je szybko sprzedac. Ile jest akcji, ze kupuja ludzie papiery od auta (byle nr vin byl) a potem takie auto ginie? Jak historie w ASO przekrecic tez ostatnio bylo powiedziane. Mozna takich przykladow na peczki przytaczac. To jest forum. Kazdy pisze co mysli, a osoba zainteresowana powinna wyciagac z tego przydatne dla niej informacje i ewentualnie je zweryfikowac.

  3. #18
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    wszystko fajnie, ale NIKT naprawdę NIKT nie miał wątpliwości że to handlarz, prywatne osoby nie wystawiają FVMarży, nie sprzedają na zjazdówkach i nie mają 3 aut wystawionych jednocześnie.

    VIN by ktoś sprawdził zamiast pisać oczywiste oczywistości
    BTW: Przebieg jakich marek aut(wg bazy przegladow, napraw) można sprawdzić na forum? (jest ktoś kto pracuje w Citroenie, Maździe, VW, Audi, Renault) Przydałoby się ściągnąć takie osoby

  4. #19
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Weź ich i ściągnij-2 swego czasu się zadeklarowały i nawet tygodnia nie podziałały

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •