Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Pokaż innym co potrafi Twoja bryka :)

  1. #1
    rogal200
    Gość

    Lightbulb Pokaż innym co potrafi Twoja bryka :)

    Cześć,

    Przez ostanie miesiące pracowałem nad pewnym portalem którym chiałbym się z Wami podzielić. Nazywa się Auto Score. Co to jest i do czego służy?

    Głównym założeniem jest rywalizacja między autami (polegającym na publicznym głosowaniu na którym Gracze oddają głosy). Konfigurujesz swoje auto, wgrywasz zdjęcia, wybierasz sobie przeciwnika, obstawiasz stawkę o jaką chcesz się pojedynkować i rozpoczyna się trwający 24 godzinny pojedynek. Auto które zdobędzie większą ilość głosów - wygrywa i zgarnia stawkę. Auto przegrane - punkty są odejmowane od jego konta. Im więcej masz punktów - tym wyżej Twoje Auto jest w rankingu.

    Żeby dodać odrobinę więcej pikanterii, cały czas pracuję nad tym aby zachęcić do gry zmotoryzowanych z innych krajów. W pojedynku z graczem z innego kraju - walczysz nie tylko o punkty dla siebie - ale przede wszystkim dla swojego kraju, dzięki czemu i Twoje Auto i Twój kraj zdobywa wyższe miejsca w rankingu europejskim i światowym. Wpadłem na ten pomysł dlatego, że wielu ludzi z Europy zachodniej nadal uważa że u nas po uliach biegają niedźwiedzie syberyjskie a na ulicah jeżdżą nadal Maluchy, Wołgi i Zaporożce, dlatego fajnie byłoby utrzeć nosa cywilizowanym z Zachodu (.. i Wschodu też ) i pokazać jak bardzo się mylą.

    Każdy Gracz dostaje na start do dyspozycji 50 punktów, a w przypadku gdy jego punkty są bliskie 0 - zawsze może liczyć na 10 punktów ratunkowych. Co więcej, ma wgląd do różnego rodzaju statystyk, historii głosów, pojedynków, ustawienia itp.

    Będę wdzięczny za wszystkie opinie i sugestię jak również zapraszam do wspólnej zabawy. Na bieżąco tworzę nowe opcje i mam w głowie kilka nowych pomysłów jak urozmaicić zabawę i grę, dlatego mam nadzieję że wielu z Was projekt zapewni wiele dobrej zabawy... jak i satysfakcji i dumy z własnego Auta


    Pozdrawiam,
    Marcin

  2. #2
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Nie rozumiem tylko idei tego pomysłu-PO CO TO?Ni to gra ni to poważne...To ma być tylko na zasadzie pochwal się?
    Zaraz się pojawią boty co będą klikać i to wszystko. Dla mnie jeśli mam być szczery-portal deko bez sensu, chyba tylko po to by zdobyć jakąś tam społęczność a potem kroić ich za dodatkowe punkty płatnościami sms, innego celu nie widzę.

  3. #3
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Doby pomysł, zwłaszcza dla dwudziestoletnich bananów, którzy dostali furkę za zdaną maturkę Rogal, to forum samych poważnych ludzi, z wąsami, brzuchami

  4. #4
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    To może mieć powodzenie... trochę mało poważne, ale przecież tak też można. Tylko co jeżeli skończą mi się punkty? Ile to potem ma kosztować?

    Jak rozwiązany jest sposób głosowania? Jeżeli 1 user po zalogowaniu może zagłosować 1x na 1 pojedynek, to wydaje się być uczciwe, w przeciwnym razie będzie tak jak mówi carl23...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  5. #5
    Wolf
    Gość

    Domyślnie

    kara.kahn>>>>>> Rogal, to forum samych poważnych ludzi, z wąsami, brzuchami
    Kto nie ma brzucha ten słabo r...cha nie mogłem się powstrzymać :-)

  6. #6
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    paź 2011
    Postów
    12
    Podziękowano Thanks Given 
    25
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Mam wrażenie, że w rankingu największym powodzeniem będą cieszyć się wypicowane igły bez poduszek

  7. #7
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Wolf, bezbłędnie wyczułeś moje intencje, brzuch mam ogromny

  8. #8
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wolf Zobacz post
    Kto nie ma brzucha ten słabo r...cha nie mogłem się powstrzymać :-)
    Hmm, ripostując dobry kogut nie może być tłusty ;p

  9. #9
    Wolf
    Gość

    Domyślnie

    kara.kahn moze pijesz za dużo złocistego płynu,ja pomimo wieku średniego trzymam formę,a hasło z brzuchem po prostu jest śmieszne,jak pisze carl23 widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia,na temat brzucha można również stwierdzić że
    ,,Dobry gospodarz trzyma sprzęt pod dachem,,:-)
    Co do gry,, Pokaż innym co potrafi Twoja bryka ,,myślę że po paru głosowaniach i wykorzystaniu punktów ludzie sie zniechęca i oleją temat,takie moje zdanie.

  10. #10
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Za dużo złocistego płynu?! Nie znam takiego pojęcia

  11. #11
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał carl23 Zobacz post
    Hmm, ripostując dobry kogut nie może być tłusty ;p
    Tiaaaa...
    A widziałeś kiedyś chudego BUHAJA?
    Moje zdanie jest podobne jak Wolfa - po kilku głosowaniach może to pójść w odstawkę
    Ale oby nie - życzę Ci z całego serca by się udało.

  12. #12
    Starszy użytkownik Avatar actchris
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    488
    Podziękowano Thanks Given 
    14
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Oops!
    Wygląda na to że coś poszło nie tak ...

    No cóż... najlepszym z nas czasami się zdarza :P. Ale głowa do góry, zanotowałem ten błąd i dokonam wszelkich starań aby go naprawić!

    Przepraszam za problem. W razie potrzeb możesz skontaktować się ze mną pod adresem: [email protected]
    Już mi się podoba
    Member od: www.bezwypadkowy.net
    VIN search engine: www.autobaza.pl

  13. #13
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ja znalazł błąd 3 razy ustawiałem, że Lalka to manual ale po jakimś czasie i tak wskakuje automat oraz miałem ustawione hatchback bo brak liftback'u a teraz rano patrzę - sedan Dodatkowo sama się zmieniła liczba drzwi. Rodzaj pojazdu powinien też znaleźć się "liftback" Coś trochę poprawek przydałoby się

  14. #14
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Tiaaaa...
    A widziałeś kiedyś chudego BUHAJA?
    A widziałeś spasionego? Umięśniony co najwyżej bo tłusty to może...mimo, że każdy ptaszek powinien mieć daszek, to kiepsko chorować na lustrzycę czyli sprzęt gospodarz ogląda tylko w lusterku Tłusty (otyły) człek,zwierzak itd nie może mieć dobrej formy, co wynika z "fizyczności", zatem nie może być też dobrym bzykaczem, gdzie forma to podstawa, chociaż niektórzy się za takich uważają, że jak 10 min wytrzyma to nosi potem tydzień koszulkę z napisem superman a potem jak wchodzi do mieszkania to musi się schylać bo poroże nie chce się zmieścić
    Dobra koniec pieprzenia, albo gadania o pieprzeniu

    Co do gry już napisałem, wg mnie-po francusku-Marne szanse.
    Życzę jak najlepiej ale nie widzę tu czegoś bardzo ważnego-haczyka dzięki któremu ludzie chcieli by wrócić, każdy zrobi 3-4 wyścigi i co dalej?Nuda...więc nie wróci.

  15. #15
    Wolf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał carl23 Zobacz post
    a potem jak wchodzi do mieszkania to musi się schylać bo poroże nie chce się zmieścić
    Zawsze można wstawić garażowe drzwi a poroże raz w miesiącu przyciąć kątówką :-)

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •