Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Citroen C4 1.6 PB . Duzo duzych zdjec

  1. #1
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Postów
    41
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Citroen C4 1.6 PB . Duzo duzych zdjec

    Czekam na mail od sprzedawcy z numerem VIN. Czy VIN Citroena dużo zdradza?
    Przy okazji, może ktoś się wypowie w kwestii tego auta. Opinii o aucie wiele mniej i bardziej pochlebnych.
    Auto od handlarza, dziwnie niski przebieg , cena tez chyba nie wysoka.
    Handlarz sprzedaje auta z Belgii. Tam mniej jeżdza niz w Niemczech ?
    Fotel kierowcy dziwnie wytarty troche, ale gdzies czytałem ze w tym modele te fotele tak mają.

    http://allegro.pl/citroen-c4-1-6-200...278288826.html



    PS Właściwie, teraz dopiero spojrzałem że nigdzie nie jest wspomniane że auto bezwypadkowe. A sprzedawca raczej by nie zapomniał o tym fakcie wspomnieć. Zatem - z której strony cos mogło być robione ;|))?
    Ostatnio edytowane przez icaps ; 21-04-12 o 20:18

  2. #2
    Eustachy
    Gość

    Domyślnie

    Słaba tapicerka coś w tych cytrynkach, za to fotograf "profesjonalny".

  3. #3
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Moj mial 100 tys w skorach i wszystko wygladalo jak nowe

    Tylko ja mialem VTSa,

    wyrabia sie lozysko polosi trzeba je zakupic wraz z podpora, szuranie 1/2 bieg na niskich obrotach

    duzo czujnikow ktore plataja figle, choinka od czasu do czasu (jesli byl strzelony i skladany przez partacza to masz przesrane)

    silowniki okien sie wyginaja w wersjach 3d

    co tam jeszcze?

    aaaa... klapa bagaznika lubi sie nie otwierac ;-) tam jest magnetyczny zamek i niestety albo stety spieprzyli cos z uszczelka, dostaje sie woda wszystko zalewa, trzeba cala wiazke wymienic

    1.6 dupy nie urywa, troche pali

    nie sprawdzisz czujnikiem przodu, klapa aluminium, blotniki plastik

    generalnie to fajne autko ja je bardzo lubilem a ostatniemu wlascicielowi uratowalo zycie, jezdzacy czolg mowie serio

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Przy tej cenie to z każdej chyba Ale tutaj inna histeria będzie. Na leazingach można wyrwac takiego citroena pod 3000 netto - oczywiscie przewaznie jest 2 osobowy i ma ze 180 000 km. Więc by się cenowo zgadzało - fakturka vat marża tutaj daje te 23% których brakuje do jakiejś tam średniej. Ogólnie jak patrze na jego wszystkie ceny to same netowce mi pasują i unikniecie vatu marżą.

  5. #5
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Postów
    41
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Pomijajac juz samo auto, sprzedawca daje 'pisemna gwarancje przebiegu' - wlasciwie dosc popularna 'gwarancja' u wielu sprzedawców. Tylko czy to coś jest warte?

  6. #6
    jcmcwed
    Gość

    Domyślnie

    Tą gwarancje daje "na allegro" w rzeczywistości pewnie inaczej to wygląda... taki nowy chwyt marketingowy...
    Citroen jak Citroen... ale ten fotel na pewno ma wiece km niż 61 tys.... dodatkowo zdjęcia "podkręcone", ciekawe jak wygląda ten fotel na żywo

    Tradelux się "lubuje" w cytrynach, może się wypowie...

  7. #7
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    Tak naprawde to taka przyslowiowa pietruszka jest. Nie potrzeba zadnej gwarancji bo to gwarantuje Ci prawo. Wystarczy jak na umowie napiszesz aktualny przebieg auta a pod tym będą podpisy: Twoj i sprzedawcy.

  8. #8
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Postów
    41
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał jcmcwed Zobacz post
    ale ten fotel na pewno ma wiece km niż 61 tys.... dodatkowo zdjęcia "podkręcone", ciekawe jak wygląda ten fotel na żywo
    Co do fotela, to już w paru miejscach czytałem że jest słabą stroną. Kiepska tapicerka oraz jakies akcje z gąbką.

  9. #9
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    A,,,nie ten dział ..założ w ogłoszeniach krajowych (bo ogłoszenie jest krajowe)
    B,,,,użyj formularza

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •