Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 72

Temat: Auto Gasiñski - czy warto z nimi sprowadziæ samochód?

  1. #1
    tomekkk
    Go¶æ

    Domy¶lnie Auto Gasiñski - czy warto z nimi sprowadziæ samochód?

    Czy kto¶ sprowadza³ z tym Panem samochód i mo¿e poleciæ? Je¶li nie to czy po prostu po przeczytaniu strony, na której pisze dosyæ sensownie, mo¿na mu zaufaæ?

    http://www.gasinski.pl/

    Przymierzam siê do sprowadzenia jakiego¶ Passata albo Audi i jak zobaczy³em co jest do kupienia w Polsce to rêce mi opad³y.

  2. #2
    eReS1#
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Ja bym sam poszukal na niemieckich ogloszeniach i pojechal po auto. Nie wiadomo czy nie maja jakis ukladow i sztrucla Ci podstawia a powiedza, ze igielka. Zaplacisz wiecej bo niby "dobry" + marza dla nich a wyjdzie gorzej niz w Polsce bys kupil.

  3. #3
    some1
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Masz jakie¶ podstawy ¿eby tak pisaæ, czy tylko tak jak w filmie, "to pijak i ********, bo ka¿dy pijak to ********"?

  4. #4
    dremp
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Dokladnie, gosc moze byc jednym z tych uczciwych, pokroju naszych importerow

    nie masz na niego nic wiec nie insynuuj ze to ******

  5. #5
    eReS1#
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    takie magiczne slowo, a raczej slowa tam padly:
    Nie wiadomo
    ,
    Ja bym
    Chodzi o to, zeby miec wzmozona czujnosc i nic wiecej

  6. #6
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Go¶c pisze bardzo m±drze...:

    Je¿eli kto¶ mnie informuje, i¿ szuka samochodu taniego i dobrego to proponujê aby ten tani znalaz³ sobie sam na niemieckiej lub polskiej stronie internetowej i pomogê mu znale¿æ wady samochodu, kupiæ i przyprowadziæ go do kraju, a gdy zdecyduje siê na zakup tego dobrego (który nie bêdzie wymaga³ nak³adów finansowych w d³u¿szej eksploatacji) to niech siê zg³osi do mnie 2 do 4 tygodni przed wyjazdem.
    Na podstawie podstawowych uzyskanych informacji wybierzemy najciekawsze pojazdy w Niemczech wzglêdem zaproponowanej ceny zakupu, zawiozê klienta z osob± towarzysz±c± na miejsce (z osobami, które nie maj± czasu, ¿eby pojechaæ spiszemy umowê i pojadê sam autolawet±, gdzie ogólny koszt ca³ego wyjazdu wzrasta o 200 pln w stosunku do wyjazdu z nami samochodem osobowym i powrót na ko³ach), sprawdzê te samochody mechanicznie i blacharsko na miejscu, poinformujê o znalezionych przeze mnie wadach i zaletach wybranych samochodów, pomogê kupiæ najsensowniejszy w okre¶lonej cenie, przyprowadzê pod wskazany adres i wszystko to za niewiele wiêksze pieni±¿ki od samochodu taniego.

    Proszê siê nie ³udziæ, ¿e samochody za mniejsze pieni±¿ki to super okazje, na które nikt z pozosta³ych 10.000 osób dziennie przegl±daj±cych og³oszenia nie zwróci³ uwagi. Piêknie sfotografowane, niby ZDROWE samochody z innych Pañstw Europy, podobnie jak samochody z Niemiec od wiêkszo¶ci Turków, s± oferowane dwa lata m³odsze z o po³owê mniejszym przebiegiem od pierwszego w³a¶ciciela w podobnej cenie co od typowego Niemca z 3 rêki i wiêkszym przebiegiem. Ró¿nica polega tylko na tym i¿ Typowy Niemiec je¿eli nie dzia³a czujniczek albo samochód ma 2 ryski na b³otniku to o tym napisze w og³oszeniu i jeszcze sfotografuje. W pozosta³ych narodowo¶ciach u pozosta³ych narodowo¶ci ka¿dy samochód jest super gut, tylko jak siê przyjedzie na miejsce to taki super ju¿ nie jest (inne odcienie lakieru przy bezwypadkowym samochodzie, brak poduszek czy przebieg niekoniecznie ORYGINALNY u innych nacji te¿ siê zdarza), w koñcu w wiêkszo¶ci komisów na serwisie pracownikami s± przedstawiciele wschodniej Europy, a cena samochodu zawsze z czego¶ wynika i ¿aden handlarz bezpodstawnie nie sprzeda samochodu za 2/3 ceny.

  7. #7
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,658
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Modus operandi ma podobny do Andrebara, tylko pióro jakby ciê¿sze
    Papier przyjmie wiele.My¶lê, ¿e podstaw± bêdzie znalezienie klientów, którzy wcze¶niej auto razem z tym panem kupili. Je¿eli wszystko wygl±da tak jak opisane na stronie to oferta wygl±da uczciwie.
    Je¿eli pamiêtamy, ¿e wszyscy jeste¶my pomyleni, to tajemnice znikaj±, a ¿ycie staje siê zrozumia³e.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  8. #8
    pawel_tzk
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Je¿eli jeste¶ na powa¿nie zainteresowany wspó³prac± z tym cz³owiekiem zaloguj siê na mondeoklubpolska.pl i szukaj kontaktu z u¿ytkownikiem jaro42.
    Podobno co¶ od niego bra³ http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...uto-z-Niemiec-!!!

    Niejaki krys641 z vectraklub.pl równie¿ go poleca http://forum.vectraklub.pl/index.php...ra-c-do-oceny/

    Oczywi¶cie we¼ poprawkê na to ¿e w internecie ka¿dy mo¿e sobie napisaæ co mu siê ¿ywnie podoba i niekoniecznie musi byæ to prawda. Polecam kontakt telefoniczny z ww. osobami.

    Dodam jeszcze ¿e uda³o mi siê wyj¶æ ca³o z potyczki z wujkiem google, o dziwo.. nie pogryz³ :P

  9. #9
    tomekkk
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    W³a¶nie ciê¿ko to zweryfikowaæ. Trafi³em te¿ ju¿ wcze¶niej na tych dwóch u¿ytkowników forów, ale to praktycznie nieu¿ywane konta, ka¿dy ma po 2 posty.

  10. #10
    eReS1#
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    www.twojeautozniemiec.pl
    Sam sprowadza³em i je¼dzi³em z TYM PANEM Naprawdê polecam!!!
    wpis na mondeo i vectra od goscia z mazowieckiego.
    n/c

  11. #11
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ód¼ - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,084
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    Muszê przyznaæ, ¿e go¶æ chyba chcia³ przy okazji jaki¶ poradnik zrobiæ z tego opisu i reklamy prowadzonej dzia³alno¶ci oraz co oferuje.
    Ale tak "ma¶lanego mas³a" dawno nie czyta³em ....co¶ w stylu - byle du¿o ,,,,,,,,a tam gdzie zbyt du¿o s³ów to zawsze jest ma³o sensu.

    Proszê tego ¼le nie odbieraæ- bo ja dla Niego ¿aden konkurent nie jestem ani On dla mnie ....ot opis jaki jeden z wielu tylko strasznie "ciê¿ki" w czytaniu.
    A co do dobrych opinii......je¶li kto¶ dzia³a od 1997r to moim zdaniem jakie¶ powinien ju¿ chyba mieæ - bo dwie od dwu-postowców w prawie ca³ym necie jako¶ mnie nie przekonuj± .
    Mimo wszystko nie ma to jak metoda "z ust do ust" czyli polecenie danej firmy czy osoby po przez znajomego , który z takich us³ug skorzysta³.
    Cz³owiek m±drzeje z wiekiem....szkoda tylko ¿e z wiekiem od trumny

  12. #12
    Sherlock
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Pan Gasiñski pewnie i sensownie napisa³,,,ale ja takiego zwrotu nie rozumiem : Kolejn± ga³êzi± naszej specjalizacji jest sprzeda¿ samochodów nowych z salonów.

    ?? To samemu nie mo¿na kupiæ auta nowego w salonie ??

  13. #13
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    WL
    Postów
    3,476
    Podziêkowano Thanks Given 
    356
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Mo¿na, ale warto takiemu komu¶ zleciæ, chodzi o proste sprawy jak negocjacja ceny, gdy go¶æ np bierze u¿ywki z tego serwisu co ludzie zostawiaj± w rozliczeniu handlowcy go znaj± (a nawet jak nie to dobry handlowiec potrafi wiêcej utargowaæ ni¿ szary cz³owiek), spokojnie mo¿na wyci±gn±æ instalacjê radiow± z radiem, dodatkowy kpl opon, gumowe dywaniki i parê innych gad¿etów za które ¿ycz± sobie dop³aty, jak równie¿ targowanie ceny koñcowej + odbiór auta (badanie miernikiem , sprawdzenie pow³oki pod k±tem rys, nie¶cis³o¶ci ujête w protokole odbioru)-to s± proste sprawy, jednak 95% ludzi kupuj±cych nowe auta tego nie robi, a potem kopanie z serwisem.
    Ja wiem ¿e w PL ka¿dy jest fachowcem, jednak rozs±dni ludzie wol± zleciæ takie sprawy specjali¶cie.

  14. #14
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Nie znam cz³owieka i nie wyrokujê, niemniej w mojej opinii wygl±da to sensownie. Du¿o do czytania to fakt, ale z drugiej strony kto¶ komu naprawdê zale¿y przebrnie przez ten tekst znajduj±c wiele odpowiedzi na swoje pytania. Trochê ma³o dwa wpisy od dwupostowców, ale absolutnie nie skre¶la³bym tego cz³owieka bo nie maj±c prawie informacji ³atwo ¼le os±dziæ. Czêsto bywa tak, ¿e zadowoleni siedz± cicho a niezadowoleni opisuj± gdzie siê da, choæ to tak¿e lu¼ne przemy¶lenie. Sherlock - odno¶nie zwrotu o który pytasz, s±dzê ¿e wyszukuj± te¿ nowe auta w Niemczech i sprowadzaj±, niektóre z segmentu premium mog± byæ tañsze. Autorowi tematu radzê dalej poszukiwaæ opinii, choæby dotrzeæ do tych osób z forum, zadzwoniæ jak siê uda itd. Tutaj chyba nikt go nie zna i niestety nie podpowie.
    Ostatnio edytowane przez Jakoob ; 20-04-12 o 20:55 Powód: palec mi siê omskn±³ :D
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  15. #15
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ód¼ - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,084
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    A ja z w³asnego - prywatnego ( grubo ponad 20-to letniego do¶wiadczenia z rynkiem niemieckim) z uporem maniaka powtarzam , ¿e podobne opisy i zapewnienia to jest w wiêkszo¶ci "pieni±¿kowata" ¶ciema i zanêta !
    I owszem bêdê siê tego czepia³ bo wiem jak owe "zamówienia" s± realizowane oraz jak wygl±daj± te wyjazdy czy "pomoc" przy zakupie.

    Nikt mi nie musi wierzyæ ....ale przynajmniej sporo osób ( nie tylko z tego Forum) by³o ze mn± osobi¶cie po auto i wie jak wygl±da ca³a operacja ....ju¿ oczami wyobra¼ni widzê jak kilkuosobowym busem z doczepion± lawet± pan organizator je¼dzi po uprzednio zarezerwowanych ofertach uliczkami miast i wiosek w poszukiwaniu adresu oferenta ...a w busiku kilku takich klientów i dla ka¿dego jest rezerwacja auta na terenie ca³ych Niemiec - no jako¶ nie wierzê aby kilka ofert skupi³ w promieniu choæby 200km!! Je¶li nawet to kto¶ kumaty wie , ¿e tego nie opêdzi nawet w kilka dni....a terminy kilkutygodniowe s± im potrzebne na "przygotowanie" igie³ki pod klienta
    Proste .....blisko autostrady jest plac - du¿y plac .....ba ca³e klatki z autami - jak w ZOO
    ,,,,,,,,,,ka¿dy ma prawo wyboru i sam decyduje jaka forma zakupu mu pasuje

    I qrde skorzystam raz jedyny z okazji i siê zareklamujê ....zanim mnie kto¶ zbanuje

    http://www.andrebar.nazwa.pl/

    Je¶li kogo¶ oszuka³em lub zawiod³em to niech pisze ( w odpowiednim dla Forum dziale)
    Cz³owiek m±drzeje z wiekiem....szkoda tylko ¿e z wiekiem od trumny

Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •