Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 16 do 30 z 72

Temat: Auto Gasiñski - czy warto z nimi sprowadziæ samochód?

  1. #16
    trzepan
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    jak wiadomo dobr± opiniê tworzy siê przez lata.
    Oto mój przypadek:
    Bmw 320d coupe 2007 sprowadzone w styczniu 2012.
    Samochód sprowadzony, zarejestrowany czeka³ na mnie prawie 2 tygodnie w ciep³ym gara¿u.
    Wszystko zosta³o przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Stan samochodu oczywi¶cie pó¼niej sam zweryfikowa³em u swoich zaufanych mechaników. Minê³o kilka miesiêcy i po 10 tys km jestem bardzo zadowolony z zakupu.

    z reszt± zawsze mo¿na z Panem Piotrem jechaæ i braæ udzia³ w wyborze sprawdzaniu stanu negocjacji cen itd..

    Polecam [...]
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 18-06-12 o 16:59

  2. #17
    Sherlock
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Trudno bêdzie o bardziej wiarygodn± opiniê,,,,,

  3. #18
    Starszy u¿ytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziêkowano Thanks Given 
    304
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    Dziêki Trzepan!
    Teraz to ju¿ razem trzy opinie nt. twojesra³tozniemiec.pl
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  4. #19
    maxxpl
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Tak siê zastanawiam, czy handlarze monitoruj± forum (a mo¿e internet) w poszukiwaniu opinii o sobie, a nastêpnie jako 0 kontowiec zachwalaj± swoje super us³ugi?! ¯e im siê chce (i ¿e nie kumaj± jak to wygl±da). Co do pochwa³y, a nie czeka³a w ¶rodku 18to letnia dziewica (albo dwie bisexualne) chêtna na wszystkie opcje (oczywi¶cie rozgrzana w dodatniej temperaturze gara¿u)?

  5. #20
    infosoft
    Go¶æ

    Domy¶lnie handlarz monitoruje ?

    Cytat Napisa³ maxxpl Zobacz post
    ... czy handlarze monitoruj± forum (a mo¿e internet) ...?
    oczywi¶cie ,¿e TAK, a zdemaskowaæ co¶ takiego jest czasami proste dla adminów forów - trzeba sprawdzaæ i porównywaæ numery IP handlarza i jego poplecznika

  6. #21
    Starszy u¿ytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziêkowano Thanks Given 
    304
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    Dzieki infosoft!
    Thank you so much Captain!
    Teraz juz wszystko powinno w koncu jasne byc.
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  7. #22
    hub1979
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Odswieze troche temat.
    Bylem z Piotrkiem w marcu tego roku po moje e39 520i Touring i moge z czystym sumieniem go polecic.
    Zanim sie na niego zdecydowalem przeczytalem opis "wyprawy" uzytkownika z forum Mondeo, czytalem tez pozytywne wpisy z forum Vectry i z forum Miaty.
    Procedura wygladala tak ze wyslalem do Piotra maila z opisem czego potrzebuje i ile pieniazkow chcialbym na to przeznaczyc, a on w ciagu ok. 2 tygodni zebral oferty i wieczorem przed wyjazdem usiedlismy zeby je omowic i wybrac 5-6 najciekawszych. W sumie wybralismy 6 sztuk w okolicach Frankfurtu n. Menem i Mannheim, ale udalo sie zobaczyc tylko 3 z racji sporych odleglosci miedzy kolejnymi samochodami i zblizajacego sie wieczoru.
    Jednak to wystarczylo, bo w sumie kupilem egzemplarz ktory ogladalismy jako pierwszy, pozostale byly w gorszym stanie.
    Piotr wyszukal dla mnie oferty, pomogl na zimno ocenic stan kazdego z ogladanych samochodow, utargowal cene, a w kraju pomogl w zalatwieniu wszystkich formanosci (ja nigdy wczesniej nie rejestrowalem auta z Niemiec).
    Wyjechalismy we dwoch Piotrka autem, a wracalismy juz na dwa samochody wiec mialem okazje wyprobowac moje nowe stare BMW na trasie z Frankfurtu do W-wy

    Od razu mowie ze auto nie bylo tanie, w sumie wynioslo mnie duzo drozej niz zaplacilbym za podobne e39 z naszych portali, ale patrzac na to jakie sa ceny aut w Niemczech to i tak jestem zadowolony i uwazam ze jak na tamtejsze realia to byla okazja.

    Co do stanu samochodu to ma juz 10 lat i oczywiscie nie byl idealny - wyciek z przekladni kier. (czeste w e39), regulator "jez" dmuchawy do wymiany (czeste w e39) i drobne zapocenie przy wybieraku skrzyni, ale o tym wszystkim wiedzialem juz w dniu zakupu i w ciagu tygodnia wszystko zostalo naprawione. Mam go juz pol roku, przejechalem 13tys. km i absolutnie nie mam sie do czego przyczepic, sprawuje sie swietnie i jak na swoj wiek doskonale sie prezentuje

    Podsumowujac z uslugi Piotrka jestem bardzo zadowolony, jak rowniez z jego pomocy juz tutaj w kraju.

  8. #23
    maxxpl
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Nie, ¿ebym nie wierzy³, ale daj kolego jakie¶ foto coby przy okazji lekko siê podlansowaæ "now± star±" BeeMk±.

  9. #24
    hub1979
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Spoko wrzuce pare wieczorem jak wroce z pracy

    EDIT:
    ponizej kilka zdjec zrobionych w marcu zaraz po powrocie do domu.
    Jedyne co zmienilem to doposazylem auto w multifunkcje kierownicy ze sterowaniem radia i tempomatu bo troche mi jednak tego brakowalo
    Za³±czone Obrazki Za³±czone Obrazki
    Ostatnio edytowane przez hub1979 ; 06-11-12 o 16:57

  10. #25
    Leszek09
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Jestem naprawde zdziwiony ze ten czlowiek jeszcze 'grasuje ' w internecie oferujac sprowadzanie samochodow. Osobiscie nic z nim nie sprowadzalem, ale nasza kolezanka z pracy sprowadzala za posrednictwem tego czlowieka samochod z Niemiec. Tydzien po tym jak koles przywiozl jej samochod zapukala do niej policja z informacja, ze samochod jest kradziony i zabrali go na parking policyjny(wyszlo na jaw przez przypadek podczas rejestracji).Do dzis samochod stoi na parkingu policyjnym i Prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie kradziezy. Dziewczyna jest naprawde zalamana, bo zamiast samochodu ma kredyt do splacenia i mase problemow. Tyle w temacie. Wiecej niestety nie moge napisac bo sprawa nie dotyczy bezposrednio mnie i mozliwe ze informacje ktore nam przeslala w mailu nie moga byc publikowane przed zakonczeniem sprawy ale to co jej sie przytrafilo skutecznie zniechecilo nas do korzystania z uslug przeroznych cwaniaczkow reklamujacych sie w internecie.

  11. #26
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ód¼ - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,084
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    -Leszek09 - co prawda jeste¶ jednopostowcem ( nawet siê nie przywita³e¶ ) ale w sumie je¶li to prawda co piszesz to wcale mnie to nie dziwi gdy¿ ju¿ post # 22 niejakiego -hub1979- utwierdzi³ mnie w przekonaniu , ¿e t± pi³k± "do jednej bramki graj± " w celu jakiego¶ tam uwiarygodnienia p.Gasiñskiego i nagonieniu mu klientów.( czyt . baranków do ostrzy¿enia )

    Pewne zwroty czy styl pisania s± jak odciski palców .....w przypadku postu # 22 to ( jak dla mnie ) - skrócona wersja reklamy pana G.
    Wspó³czuj±c kole¿ance uczulam aby nie wierzyæ we wszystkie opinie ( zarówno te dobre jak i z³e ) co s± pisane w necie .....je¶li ju¿ chcemy komu¶ zaufaæ to warto po¶wiêciæ trochê czasu aby dotrzeæ do wiêkszej ilo¶ci MIARODAJNYCH opinii .

    Dzi¶ mo¿na "pozytywne" opinie pozyskaæ w necie i na Forach za parê z³ lub za darmo dzia³aj±c np w kilkuosobowej grupie trudni±cej siê handlem autami ......a potem tylko strzy¿e siê baranki dopóki sprawa nie pêknie ( a jak pêknie to siê zmienia nazwê - nick- przedstawiciela - telefon - i jedzie dalej )
    Niestety tak to wygl±da

    Uczciwe oferty i importerzy s± niestety w absolutnej mniejszo¶ci coraz skuteczniej wypierani przez "dobrych wujków" co mog± TANIEJ ....albo takich podszywaj±cych siê pod nich jak pan G.
    Cz³owiek m±drzeje z wiekiem....szkoda tylko ¿e z wiekiem od trumny

  12. #27
    Gasinski Piotr
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Dzieñ dobry.

    Oszczerstwa ³atwo pisaæ. Ale ka¿dy kij ma dwa koñce.

    Proszê zadaæ kole¿ance proste pytania:
    1.Czy Przed wyjazdem nie sugerowa³em innych sprowadzaj±cych firm zajmuj±cych siê sprowadzaniem samochodów ekskluzywnych, oraz czy nie nalega³em kilkukrotnie ¿eby dziewczyna lub jej kolega pojechali po samochód, poniewa¿ by³ to model eksluzywny, którego nie mo¿na sprowadziæ na lawecie.
    2.Czy nie chcia³a samochodu, który obejrza³em wcze¶niej i zasugerowa³em, ¿e jest najlepszym rozwi±zaniem stosunku ceny do jako¶ci. Samochód z koñca 2006 roku, mia³ przebieg Oryginalny 55.000 km, by³ Bezwypadkowy, w pe³nym wyposa¿eniu i by³ Srebrny (wcze¶niej podczas rozmowy koledze podoba³ siê i srebrny i bia³y i czarny) ale mimo, ¿e Kole¿ance ten Srebrny samochód siê spodoba³ , jej kolega zareagowa³ do¶æ ostro i stwierdzi³ ¿e on musi mieæ czarny samochód i m³odszy. Po sprawdzeniu mechaniki i karoserii w czarnym kolega mia³ kilka godzin czasu zanim podj±³ decyzjê na zastanowienie, czy chce go kupiæ, czy innego. Podj±³ decyzjê, ¿e chce ten czarny bo jest m³odszy, mimo, ¿e wiedzia³, ¿e s± drobne rysy (wiedzia³ jakiej d³ugo¶ci na których elementach) na ca³ej karoserii, nie ma do niego w tej chwili ksi±¿ki serwisowej, jest jeden kluczyk i prywatny sprzedawca zdeklarowa³ siê ¿e ma odes³aæ te rzeczy.
    3.Czy samochód nie zosta³ zarejestrowany? Bo z tego co wiem to zosta³ sprawdzony i na Celnym i zosta³ zarejestrowany bez problemu. Gdy siê zg³osi³em to zosta³ Sprawdzony CS2 i tam te¿ nie widnia³ z tego co powiedzia³ prowadz±cy.
    4.Czy nie oferowa³em pomocy jakiejkolwiek chc±c zlokalizowaæ sprzedawcê w Niemczech i czy nie spotka³em siê kilkakrotnie z kole¿ank±?
    Kole¿anka przesta³a odbieraæ telefon w dniu naszego spotknaia i z tego co siê dowiedzia³em to pojecha³a sobie na dwu tygodniowe wakacje. Natomiast sam siê zg³osi³em od razu na Policjê bez niczyjej pro¶by, ¿eby z³o¿yæ zeznania i kole¿ankê odci±¿yæ, a tak¿e ¿eby ¶ledztwo przyspieszyæ, bo mi na tym bardziej jak widaæ zale¿a³o!!!! A kole¿anka w dowód wdziêczno¶ci moich nerwów i mojego za³amania jeszcze napuszcza na mnie ró¿nych ludzi. Adwokat, który napastuje moj± rodzinê i kto¶ napakowany kto mnie chcia³ pobiæ miesi±c temu.. to co¶ jest nie halo.

    Mo¿e nie wszyscy sobie zdaj± sprawê na czym polega taki wyjazd. Je¿eli kto¶ na si³ê twierdzi ¿e musi mieæ ten konkretny samochód, mimo, ¿e ja odradzam i pojecha³bym po inny starszy lub z wiêkszym ale w pe³ni Oryginalnym przebiegiem, a kto¶ siê uprze to kto jest pionem decyzyjnym? Ten kto sugeruje, czy ten kogo s± pieni±¿ki i kto kupuje?
    Je¿eli sugerujesz komu¶, ¿eby kupi³ srebrny samochód starszy z pe³na dokumentacj± z salonu, a on wybiera czarny m³odszy i non stop cwaniakuje, zamiast zachowaæ siê jak cz³owiek (kolega tej dziewczyny).
    Przez tyle lat zdarzy³y siê 4 wyjazdy, gdzie kupuj±cy by³ m±drzejszy i mimo moich sugestii nie potrafi³ siê opanowaæ:
    -Zakup Golfa 4 tdi. Wiêcej kasy nie ma, chce kupiæ 2002 za 25.000pln. Po przygotowaniu 2001 do 2003 i obejrzeniu 6 samochodów, ch³opak dolecia³ do Golfa 5 i upar³ siê ¿eby go kupiæ za wszelk± cenê. Wybra³ 2008 tdi, gdzie powiedzia³em mu, ¿e nie mam mo¿liwo¶ci sprawdzenia mechanicznie tego samochodu, ilo¶æ oleju poni¿ej minimum sugeruje, ¿e turbo jest padniête. Wynegocjowa³em mu z 9.500 na 8.200 (ceny zdrowych by³ w okolicy 10500). Dziwnym trafem ch³opak znalaz³ w kieszeni dodatkowe 1500 Euro. Oczywi¶cie turbo pad³o. Koniec koñców dziêki tak wynegocjowanej cenie i tak wysz³o taniej, ni¿ gdyby kupi³ zdrowy, bezwypadkowy z nawigacj± i oryginalnym przebiegiem oko³o 120.000km
    -Audi A6. Obejrzeli¶my cztery. Kupuj±cy upar³ siê na srebrny z piszcz±cymi rolkami (zasugerowa³em, ¿e rolki warto wymieniæ przed tras±), by³o ko³o po³udnia, ale kupuj±cy chcia³ ju¿ wracaæ na swoje ryzyko i nie chcia³o mu siê jechaæ do nastêpnych samochodów, mimo, ¿e by³a te¿ rdza na dachu. Rolka pad³a. Na szybko zorganizowa³em dowóz do serwisu, wynegocjowa³em cenê za naprawê (wysz³o prawie tyle co w Polsce). A jak wrócili¶my do kraju to na stacji benzynowej dowiedzia³em siê ¿e ten cz³owiek na wyjazd kupi³ u nich i na szybko wypi³ æwiarteczkê.

    Nie chodzi o to czy i Kto by³ winny, tylko, je¿eli ju¿ siê co¶ wyjaji³o to ¿eby jako¶ pomóc!! W tym przypadku te¿ zrobi³em wszystko co mog³em. Ale tylko w tym przypadku kolega na si³ê kombinowa³. A je¿eli nie chcia³ wspó³pracowaæ jak cz³owiek to co mia³em zrobiæ? Wybra³ i kupi³. Sam na w³asne ¿yczenie jeszcze mi podk³ada³ ¶winie ale nikogo to nie interesuje.

    Ze swojej strony wyjazd indywidualny traktujê bardzo powa¿nie od momentu wybrania samochodu, poprzez odpowiedzialno¶æ za cz³owieka, którego wiozê z pieniêdzmi jak i za cz³owieka, który wraca samochodem. Ale je¿eli kto¶ nie jest szczery w tak wa¿nej kwestii jak zakup samochodu to nic na to nie poradzê.

    Mi te¿ nie jest do ¶miechu. Osiwia³em przez kolejn± b³êdn± decyzjê osoby kupuj±cej.

  13. #28
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Gasinski Piotr Zobacz post
    Mi te¿ nie jest do ¶miechu. Osiwia³em przez kolejn± b³êdn± decyzjê osoby kupuj±cej.
    No i wcale siê nie dziwie panie Piotrze.
    Wyrazy wspó³czucia
    Niestety - ludzie s± tylko lud¼mi i czasem pope³niaj± b³êdy - nie robi b³êdów ten kto nic nie robi.
    A dodatkowo je¶li nie chce nikt s³uchaæ g³osu zdrowego rozs±dku to niestety tak bywa.
    Ja ze swojej strony mogê tylko ¿yczyæ Panu jak najszybszego wyja¶nienia sprawy

  14. #29
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,658
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Te¿ wspó³czujê, ale trochê inaczej to widzê. Moim zdaniem klient by³ ciê¿ki, ale kasa siê zgadza³a. Rozumiem, ¿e pod broni± z nim na wycieczkê nie jecha³e¶.
    B³êdnie oszacowa³e¶ ryzyko, zdarza siê, wygranych nie ma. Mogê tylko ¿yczyæ szybkiego i w miarê bezproblemowego za³atwienia sprawy.
    Je¿eli pamiêtamy, ¿e wszyscy jeste¶my pomyleni, to tajemnice znikaj±, a ¿ycie staje siê zrozumia³e.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  15. #30
    Gasinski Piotr
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Najgorsze, ¿e Srebrny by³ w naprawdê lalkowatym stanie i w trochê ni¿szej cenie. A¿ ¿al by³o od niego odje¿d¿aæ ¿eby na si³ê jechaæ do Czarnego, który i tak mia³ oryginalne dokumenty.

    Co by nie by³o kiedy¶ nie spa³em w nocy bo prowadzi³em samochód. A teraz po nocach zadajê sobie pytanie jak mog³em trafiæ w tak krótkim czasie na dwie osoby podobnego pokroju (sprzedaj±cy i kupuj±cy kolega tej dziewczyny).

    Te¿ mam nadziejê, ¿e pozytywnie siê wszystko u³o¿y i mi i kupuj±cym.

    Najgorsze, ¿e jak z³o¿y³em doniesienie i chcia³em zorganizowaæ wyjazd, ¿eby zlokalizowaæ sprzedawcê to ka¿dy mnie ola³..

    Powodzenia wszystkim przy zakupie samochodów, oby jak najmniej takich spraw.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •