Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 15 z 72

Temat: Auto Gasiski - czy warto z nimi sprowadzi samochd?

tomekkk
    Go

Domylnie Auto Gasiski - czy warto z nimi sprowadzi samochd?

Czy kto sprowadza z tym Panem samochd i moe poleci? Jeli nie to czy po prostu po przeczytaniu strony, na ktrej pisze dosy sensownie, mona mu zaufa?

http://www.gasinski.pl/

Przymierzam si do sprowadzenia jakiego Passata albo Audi i jak zobaczyem co jest do kupienia w Polsce to rce mi opady.

eReS1#
    Go

Domylnie

Ja bym sam poszukal na niemieckich ogloszeniach i pojechal po auto. Nie wiadomo czy nie maja jakis ukladow i sztrucla Ci podstawia a powiedza, ze igielka. Zaplacisz wiecej bo niby "dobry" + marza dla nich a wyjdzie gorzej niz w Polsce bys kupil.

some1
    Go

Domylnie

Masz jakie podstawy eby tak pisa, czy tylko tak jak w filmie, "to pijak i ********, bo kady pijak to ********"?

dremp
    Go

Domylnie

Dokladnie, gosc moze byc jednym z tych uczciwych, pokroju naszych importerow

nie masz na niego nic wiec nie insynuuj ze to ******

eReS1#
    Go

Domylnie

takie magiczne slowo, a raczej slowa tam padly:
    Nie wiadomo
    ,
    Ja bym
    Chodzi o to, zeby miec wzmozona czujnosc i nic wiecej

Kris75
    Go

Domylnie

Goc pisze bardzo mdrze...:

Jeeli kto mnie informuje, i szuka samochodu taniego i dobrego to proponuj aby ten tani znalaz sobie sam na niemieckiej lub polskiej stronie internetowej i pomog mu znale wady samochodu, kupi i przyprowadzi go do kraju, a gdy zdecyduje si na zakup tego dobrego (ktry nie bdzie wymaga nakadw finansowych w duszej eksploatacji) to niech si zgosi do mnie 2 do 4 tygodni przed wyjazdem.
    Na podstawie podstawowych uzyskanych informacji wybierzemy najciekawsze pojazdy w Niemczech wzgldem zaproponowanej ceny zakupu, zawioz klienta z osob towarzyszc na miejsce (z osobami, ktre nie maj czasu, eby pojecha spiszemy umow i pojad sam autolawet, gdzie oglny koszt caego wyjazdu wzrasta o 200 pln w stosunku do wyjazdu z nami samochodem osobowym i powrt na koach), sprawdz te samochody mechanicznie i blacharsko na miejscu, poinformuj o znalezionych przeze mnie wadach i zaletach wybranych samochodw, pomog kupi najsensowniejszy w okrelonej cenie, przyprowadz pod wskazany adres i wszystko to za niewiele wiksze pieniki od samochodu taniego.

Prosz si nie udzi, e samochody za mniejsze pieniki to super okazje, na ktre nikt z pozostaych 10.000 osb dziennie przegldajcych ogoszenia nie zwrci uwagi. Piknie sfotografowane, niby ZDROWE samochody z innych Pastw Europy, podobnie jak samochody z Niemiec od wikszoci Turkw, s oferowane dwa lata modsze z o poow mniejszym przebiegiem od pierwszego waciciela w podobnej cenie co od typowego Niemca z 3 rki i wikszym przebiegiem. Rnica polega tylko na tym i Typowy Niemiec jeeli nie dziaa czujniczek albo samochd ma 2 ryski na botniku to o tym napisze w ogoszeniu i jeszcze sfotografuje. W pozostaych narodowociach u pozostaych narodowoci kady samochd jest super gut, tylko jak si przyjedzie na miejsce to taki super ju nie jest (inne odcienie lakieru przy bezwypadkowym samochodzie, brak poduszek czy przebieg niekoniecznie ORYGINALNY u innych nacji te si zdarza), w kocu w wikszoci komisw na serwisie pracownikami s przedstawiciele wschodniej Europy, a cena samochodu zawsze z czego wynika i aden handlarz bezpodstawnie nie sprzeda samochodu za 2/3 ceny.

Znawca tematu Avatar takietam
    Skd
    Olsztyn
    Postw
    3,695
    Podzikowano Thanks Given 
    1,659
    Podzikowano Thanks Received 
    0
    Podzikowano
    _______
    Sia Reputacji
    15

Domylnie

Modus operandi ma podobny do Andrebara, tylko piro jakby cisze
    Papier przyjmie wiele.Myl, e podstaw bdzie znalezienie klientw, ktrzy wczeniej auto razem z tym panem kupili. Jeeli wszystko wyglda tak jak opisane na stronie to oferta wyglda uczciwie.
    Jeeli pamitamy, e wszyscy jestemy pomyleni, to tajemnice znikaj, a ycie staje si zrozumiae.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

pawel_tzk
    Go

Domylnie

Jeeli jeste na powanie zainteresowany wspprac z tym czowiekiem zaloguj si na mondeoklubpolska.pl i szukaj kontaktu z uytkownikiem jaro42.
    Podobno co od niego bra http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...uto-z-Niemiec-!!!

Niejaki krys641 z vectraklub.pl rwnie go poleca http://forum.vectraklub.pl/index.php...ra-c-do-oceny/

Oczywicie we poprawk na to e w internecie kady moe sobie napisa co mu si ywnie podoba i niekoniecznie musi by to prawda. Polecam kontakt telefoniczny z ww. osobami.

Dodam jeszcze e udao mi si wyj cao z potyczki z wujkiem google, o dziwo.. nie pogryz :P

tomekkk
    Go

Domylnie

Wanie ciko to zweryfikowa. Trafiem te ju wczeniej na tych dwch uytkownikw forw, ale to praktycznie nieuywane konta, kady ma po 2 posty.

eReS1#
    Go

Domylnie

www.twojeautozniemiec.pl
    Sam sprowadzaem i jedziem z TYM PANEM Naprawd polecam!!!
    wpis na mondeo i vectra od goscia z mazowieckiego.
    n/c

Znawca tematu Avatar Andrebar
    Skd
    d - Heidelberg
    Postw
    4,718
    Podzikowano Thanks Given 
    1,084
    3
    Podzikowano
    _______
    Sia Reputacji
    16

Domylnie

Musz przyzna, e go chyba chcia przy okazji jaki poradnik zrobi z tego opisu i reklamy prowadzonej dziaalnoci oraz co oferuje.
    Ale tak "malanego masa" dawno nie czytaem ....co w stylu - byle duo ,,,,,,,,a tam gdzie zbyt duo sw to zawsze jest mao sensu.

Prosz tego le nie odbiera- bo ja dla Niego aden konkurent nie jestem ani On dla mnie ....ot opis jaki jeden z wielu tylko strasznie "ciki" w czytaniu.
    A co do dobrych opinii......jeli kto dziaa od 1997r to moim zdaniem jakie powinien ju chyba mie - bo dwie od dwu-postowcw w prawie caym necie jako mnie nie przekonuj .
    Mimo wszystko nie ma to jak metoda "z ust do ust" czyli polecenie danej firmy czy osoby po przez znajomego , ktry z takich usug skorzysta.
    Czowiek mdrzeje z wiekiem....szkoda tylko e z wiekiem od trumny

Sherlock
    Go

Domylnie

Pan Gasiski pewnie i sensownie napisa,,,ale ja takiego zwrotu nie rozumiem : Kolejn gazi naszej specjalizacji jest sprzeda samochodw nowych z salonw.

?? To samemu nie mona kupi auta nowego w salonie ??

Znawca tematu Avatar carl23
    Skd
    WL
    Postw
    3,476
    Podzikowano Thanks Given 
    356
    0
    Podzikowano
    _______
    Sia Reputacji
    15

Domylnie

Mona, ale warto takiemu komu zleci, chodzi o proste sprawy jak negocjacja ceny, gdy go np bierze uywki z tego serwisu co ludzie zostawiaj w rozliczeniu handlowcy go znaj (a nawet jak nie to dobry handlowiec potrafi wicej utargowa ni szary czowiek), spokojnie mona wycign instalacj radiow z radiem, dodatkowy kpl opon, gumowe dywaniki i par innych gadetw za ktre ycz sobie dopaty, jak rwnie targowanie ceny kocowej + odbir auta (badanie miernikiem , sprawdzenie powoki pod ktem rys, niecisoci ujte w protokole odbioru)-to s proste sprawy, jednak 95% ludzi kupujcych nowe auta tego nie robi, a potem kopanie z serwisem.
    Ja wiem e w PL kady jest fachowcem, jednak rozsdni ludzie wol zleci takie sprawy specjalicie.

Znawca tematu
    Postw
    2,370
    Podzikowano Thanks Given 
    300
    0
    Podzikowano
    _______
    Sia Reputacji
    14

Domylnie

Nie znam czowieka i nie wyrokuj, niemniej w mojej opinii wyglda to sensownie. Duo do czytania to fakt, ale z drugiej strony kto komu naprawd zaley przebrnie przez ten tekst znajdujc wiele odpowiedzi na swoje pytania. Troch mao dwa wpisy od dwupostowcw, ale absolutnie nie skrelabym tego czowieka bo nie majc prawie informacji atwo le osdzi. Czsto bywa tak, e zadowoleni siedz cicho a niezadowoleni opisuj gdzie si da, cho to take lune przemylenie. Sherlock - odnonie zwrotu o ktry pytasz, sdz e wyszukuj te nowe auta w Niemczech i sprowadzaj, niektre z segmentu premium mog by tasze. Autorowi tematu radz dalej poszukiwa opinii, choby dotrze do tych osb z forum, zadzwoni jak si uda itd. Tutaj chyba nikt go nie zna i niestety nie podpowie.
    Ostatnio edytowane przez Jakoob ; 20-04-12 o 19:55 Powd: palec mi si omskn :D
    Opinie, ktre napisaem na forum, s jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn ocen. To nie pewnik, w rzeczywistoci moe by inaczej.

Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bd Szwajcarii.

Znawca tematu Avatar Andrebar
    Skd
    d - Heidelberg
    Postw
    4,718
    Podzikowano Thanks Given 
    1,084
    3
    Podzikowano
    _______
    Sia Reputacji
    16

Domylnie

A ja z wasnego - prywatnego ( grubo ponad 20-to letniego dowiadczenia z rynkiem niemieckim) z uporem maniaka powtarzam , e podobne opisy i zapewnienia to jest w wikszoci "pienikowata" ciema i zanta !
    I owszem bd si tego czepia bo wiem jak owe "zamwienia" s realizowane oraz jak wygldaj te wyjazdy czy "pomoc" przy zakupie.

Nikt mi nie musi wierzy ....ale przynajmniej sporo osb ( nie tylko z tego Forum) byo ze mn osobicie po auto i wie jak wyglda caa operacja ....ju oczami wyobrani widz jak kilkuosobowym busem z doczepion lawet pan organizator jedzi po uprzednio zarezerwowanych ofertach uliczkami miast i wiosek w poszukiwaniu adresu oferenta ...a w busiku kilku takich klientw i dla kadego jest rezerwacja auta na terenie caych Niemiec - no jako nie wierz aby kilka ofert skupi w promieniu choby 200km!! Jeli nawet to kto kumaty wie , e tego nie opdzi nawet w kilka dni....a terminy kilkutygodniowe s im potrzebne na "przygotowanie" igieki pod klienta
    Proste .....blisko autostrady jest plac - duy plac .....ba cae klatki z autami - jak w ZOO
    ,,,,,,,,,,kady ma prawo wyboru i sam decyduje jaka forma zakupu mu pasuje

I qrde skorzystam raz jedyny z okazji i si zareklamuj ....zanim mnie kto zbanuje

http://www.andrebar.nazwa.pl/

Jeli kogo oszukaem lub zawiodem to niech pisze ( w odpowiednim dla Forum dziale)
    Czowiek mdrzeje z wiekiem....szkoda tylko e z wiekiem od trumny

Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakadka

Zakadka

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •