Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Poka wyniki od 76 do 80 z 80

Temat: Auto Gasiski - czy warto z nimi sprowadzi samochd?

Starszy uytkownik Avatar powypadkowevin
    Skd
    Postw
    4,145
    Podzikowano: 83
    Sia Reputacji
    10

Domylnie Odp: Auto Gasiski - czy warto z nimi sprowadzi samochd?

Nasza przygoda w Niemczech bya o tyle ciekawsze e w moim aucie ktrym pojechalimy do Niemiec skoczyy si klocki i tarcze... Piotr pomg znale serwis i dogada si z mechanikami by szybko i tanio wymienili co trzeba.
    Ciekawa historia Jechalicie, jechalicie i nagle wam si klocki i tarcze skoczyy
    Ja rozumiem jak nieprzewidzian usterk, ale na tarcze i klocki to raczej spoglda si wczeniej. Nawet na stacji diagnostycznej zwracaj na to uwag. Klocki, a tym bardziej tarcze nie zuywaj si w 1-2 dni i na tej zasadzie, e dzisiaj s, a jutro ju mog si popsu

Tym bardziej nie utwierdza mnie w tym osoba ktra ma na koncie 2 posty

Starszy uytkownik Avatar czeslaw555
    Skd
    POLSKA - POMORSKIE
    Postw
    3,456
    Podzikowano: 5
    Sia Reputacji
    12

Par rzeczy mnie dziwi.
    Pojechali autem kupujcego ? Osoba pomagajca nie ma swojego auta ?
    Rzadko takie co si spotyka.
    Szukanie ofert podczas jazdy ? Raczej bym si spodziewa e auta s wybrane wczeniej, trasa uoona logistycznie.
    Wybrane sensowne, rokujce dobrze, z pewn doz ju jaki informacji o aucie , albo penej wiedzy ktr oczywicie w realu trzeba zweryfikowa, bo inaczej si nie da.
    " ... Obejrzelimy sporo aut. Byo pare w naprawd dobrym stanie, ale przykadowo jedno byo w manualu gdzie mi zaleao na automacie. Dlatego szukalimy dalej a znajdziemy te jedyna A6 ktra mnie urzeknie... "
    Nie rozumiem po co jecha i oglda auto ktre jest w manualu jak takiego si nie chce kupi ?
    Wg. mnie strata czasu i paliwa na co co nie jest przedmiotem podania.
    Jeszcze te papiery i czekanie...
    Nie chce mi si wierzy e to opis wyjazdu z p. G... moe to jednak jaki fake post...

Moderator S Avatar Tytan
    Skd
    3M
    Postw
    16,486
    Podzikowano: 120
    Sia Reputacji
    10

Cytat Napisa powypadkowevin Zobacz post

Tym bardziej nie utwierdza mnie w tym osoba ktra ma na koncie 2 posty
    Drugi wymuszony jakby przeze mnie

No nic czekamy na jaki wiarygodniejszy opis bo Gdask od Warszawy to par km jest
    Pomoc przy ogldzinach auta info PW lub tytan 55 @ wp pl

Starszy uytkownik Avatar powypadkowevin
    Skd
    Postw
    4,145
    Podzikowano: 83
    Sia Reputacji
    10

Zaraz wam tutaj wklei Voucher Sanifair

Moderator S Avatar mpDante
    Skd
    dolnolskie
    Postw
    4,291
    Podzikowano: 2
    Sia Reputacji
    10

Cool Odp: Auto Gasiski - czy warto z nimi sprowadzi samochd?

Cytat Napisa kamesz Zobacz post
    Nasza przygoda w Niemczech bya o tyle ciekawsze e w moim aucie ktrym pojechalimy do Niemiec skoczyy si klocki i tarcze... Piotr pomg znale serwis i dogada si z mechanikami by szybko i tanio wymienili co trzeba.
    Jeszcze w gratisie wymieni olej, wypra tapicerk, a kierowca przejedajcego autobusu zatrzyma si i zacz klaska...

Cytat Napisa kamesz Zobacz post
    Wreszcie udao nam si znale auto ktre speniao wszystkie moje wymagania oraz byo w idealnym stanie, plus wieo po przegladzie w ASO Audi i p roku gwarancji zostao. Na marginesie czekaa nas kolejna przygoda bo okazao si [...] okazao Audi popenio bad i zamiast wysa dokumenty do handlarza wysao do Ubezpieczyciela
    To normalne, przecie zawsze papiery od igieek pachncych nowoci, na gwarancji wysya si do ubezpieczyciela.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 03-01-19 o 15:04
    :::
    Aby zobaczy obrazy w stopce musisz mie 1 lub wicej postw. Obecnie napisae 0 postw.
    :::
    # Szanuj moderatora swego, bo moesz mie gorszego #
    -
    Aby zobaczy obrazy w stopce musisz mie 1 lub wicej postw. Obecnie napisae 0 postw.
    |
    -

Problem z Lenovo? Wesprzyj akcj FB

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456

Tagi dla tego tematu

Zakadka

Zakadka

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •  
UFG Na wypadek Commodo seal