Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Niemiecki salon mazdy, mial ktos stycznosc??

  1. #1
    Pawel00s
    Gość

    Domyślnie Niemiecki salon mazdy, mial ktos stycznosc??

    Witam! Mam pytanie odnośnie salonu : http://home.mobile.de/KJBOETTCHER , czy mial ktos stycznosc, jesli tak to jaka opinia na ich temat, czy podaja prawdziwe info przez telefon itd. pozdrawiam

  2. #2
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    jak każdy salon, zakup auta w takim miejscu jest dużo mniej ryzykowny niż gdzie indziej. Wszystko jest kwestią informacji jakie zdobędziesz i to czy zdecydujesz się pojechać.

  3. #3
    Pawel00s
    Gość

    Domyślnie

    Pisalem do was w sprawie informacji jak wyglada wasza oferta i prosby o sprawdzenie jenego z autek droga telefoniczna bo moze bym sie zdecydowal, ale niewiem moze mail nie doszedl;] napisze na PW

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Popytaj kolegę unfallera, to tzw. "jego" rewir po tamtej stronie Odry.
    Z tego co słyszałem zna ludzi w każdym salonie Mazdy w tej okolicy.

  5. #5
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Szczerze przyznawszy nikogo od tego dealera nie znam, raz dzwonilem tam w sprawie mpv i mimo tego ze byla w ogloszeniu okazalo sie nieaktualne.

    To dealer mazdy wiec maja obowiazek podac wszystkie dane zawarte w dokumentacji przyjecia auta do sprzedazy. Wszystko zalezy od formy w jakiej o to zapytasz, najlepiej znalezc kogos z bieglym niemieckim i zasugerowac zakup na teren Niemiec.

  6. #6
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    nie wiem czy do kolegi Pawel00s dotarł mój mail z odpowiedzią ale auto o które pytałeś już dawno zostało sprzedane choć wisi jeszcze w ofercie tego ASO.

  7. #7
    Pawel00s
    Gość

    Domyślnie

    Doszedl, doszedl ale nie mialem kiedy wstapic. To mozna szukac cos innego moze w podobnej cenie, maila podam na pw. Unfaller, a jesli sie dzwoni ze kupuje sie na teren niemiec co to zmienia, tzn o co pytac i co mowic zeby wyciagnac pelne info, to tak w razie co na przyszlosc??

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •