Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: My to wiemy,,,ale może ktos jeszcze nie wiec niech czyta.

  1. #1
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie My to wiemy,,,ale może ktos jeszcze nie wiec niech czyta.


  2. #2
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Człowiek się uczy całe życie

    Głośne działanie dyferencjału i skrzyni biegów, to skutek zużycia elementów układu napędowego. Dźwięki można zniwelować dolewając zagęszczacz oleju lub dodając trociny, skórki od banana albo przegotowany makaron. Te działania sprawdzają się oczywiście tylko chwilowo. Jazdę próbną zaliczą.
    Poza tym akapitem to ta sama bida, która kopiują od 10 lat na wszystkich portalach
    Jak widać pisanie o przekrętach na VAT, czy akcyzie na razie redaktorów przerasta.
    A efekty takich porad? Znajomy sprzedawał samochód ostatnio. Na 4 oglądających 2 było skłonnych brać bez jazdy próbnej gdyby z ceny zszedł, jeden powiedział, że za tyle to sam sobie sprowadzi, ostatni kupił a potem się przejechał. Śmieszny kraj.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  3. #3
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Dokładnie tak jak takietam pisze. Obecnie najpopularniejsza forma (bo coraz ciężej sprzedać auto bez sprawdzania w serwisie) to promocja jak w Media bez VAT
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  4. #4
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Żeby wszystkie triki opisać trzeba by opasłe tomisko wydać i podzielić na rozdziały: 1. Dokumenty (podrabianie książki serwisowej, sztuczki z wtórnikami i odpisami) 2. Blacharka (maskowanie rdzy i wgnieceń, polerka, woskowanie lub dodatkowy natrysk bezbarwnego lakieru) 3. Mechanika (motodoktory, mycie silnika, maskowanie wycieków, tłumienie hałasów) 4. Wnętrze (co wymieniać, jak łatwo regenerować plastiki) 5. Oferta (jak robić zdjęcia, co pisać, gdzie się reklamować) 6. Techniki sprzedaży (na dziadka, na rezerwację, na wabia, jak stać przy samochodzie i co mówić by ukryć jego wady itp. itd.)

    Od **** tego jest. Na dobrą książkę by się uzbierało, można by ją nazwać "biblia komisanta" Gdybym był emerytem tobym się nawet tym zajął

  5. #5
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Poczytajcie forum...:

    Kupiliśmy z teściem śliczną hondę z Sochaczewa. Na liczniku miała 160 000. Dano nam nawet faktury za naprawy odbite na xero.
    Świeżo po przeglądzie. Po dojechaniu do domu okazało się że nie ma światła wstecznego w zderzaku (było za drogie więc zaklejono dziurę w zderzaku i pomalowano). Ponieważ palił się czek wyjęli żarówkę itd..
    Z dowodu rejestracyjnego spisałem adres poprzedniego właściciela i zadzwoniłem do niego. Powiedział, że honda ma 450 000 była walona tyłem i że sprzedał to jakimś typom z Sochaczewa. Faktury oryginalne miały mniejszy przebieg. A pretensji nie ma do kogo rościć. Jeden koleś ma autokomis, a cała reszta około 20 osób (bezrobotnych) kupuje i sprzedaje auta na jego nazwisko.

  6. #6
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Kris - ale maja jedne z najtanszych ofert w ogloszeniach
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ale powtarzać choćby "w koło Macieju" TRZEBA !
    Tym bardziej jak piszą czy mówią o tym jakieś media, które zawsze mają większy status wiarygodności u przeciętnego poszukującego niż mało znaczące wpisy gdzieś tam na jakimś Forum .
    Choć owi redaktorzy i tak zapewne posiłkują się zbieraniem info do tematu z podobnych do Naszego Forum .....(osobiście udzielałem kilku wywiadów o tej tematyce) ......a jeden z pierwszych pamiętam do dziś bo był "na żywo" w Radio Łódź sprzed Urzędu Celnego wtedy jeszcze nieszczącego się na Al. Włókniarzy w okienku "na rampie" ( lata 90-92 ) a cło było stałe w dolarach - ale już chodziły słuchy o drastycznych podwyżkach cła ( co się w szybkim terminie ziściło i zaowocowało - "składakami")
    Pytanie redaktorki brzmiało ( mniej więcej) - ....."jak Pan myśli - czy obecne stawki celne za samochody zostaną podniesione ?.."
    Moja odpowiedź (mniej więcej) - ..."tak i to zapewne szybko ...bo ktoś musi pokryć koszty kolejnej wizyty Papieża w Polsce....."

    qrde poszło w eter po Łodzi i okolicy .....teraz to już raczej sami wolą pisać i redagować niż wywiady "na żywo" przeprowadzać.

    A skąd mają czerpać wiedzę ? Dobrze jak ten co pisze ma choć trochę pojęcia o tym co pisze .....bo jak czasami czytam ( bo umiem ) to nie wiem czy to pisze koleś po farmacji czy z nadania
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #8
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrebar Zobacz post
    Moja odpowiedź (mniej więcej) - ..."tak i to zapewne szybko ...bo ktoś musi pokryć koszty kolejnej wizyty Papieża w Polsce....."
    Kurde, no padłem co racja to racja

  9. #9
    Starszy użytkownik Avatar Rashid
    Zarejestrowany
    gru 2011
    Skąd
    PL
    Postów
    178
    Podziękowano Thanks Given 
    12
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    "zadbany, używany przez kobietę" ... kurde, czy ktoś się jeszcze łapie na "kobietę" ? Komórkę, to jeszcze bym i uwierzył, że zadbana od kobiety, ale auto? Czasami wolałbym auto od PH niż od kobiety (bez urazy, miłe Panie)
    Kupiłem kiedyś Seicento od Pani, która użytkowała autko na współwłasność z córką... Większość kontrolek na desce nie działała, no ale " tak zawsze było, to chyba tak ma być". Nie wiedziały, że światła mijania mają kontrolkę... że ham. ręczny też ma kontrolkę... światła długie też mają... Dobrze, że olej i ładowanie świeciły.
    A to tylko takie drobnostki w autach "od kobiety", o obcierkach, obiciach i sprzęgle wołającym o litość nie wspomnę Zawieszenie... Panie jakoś częściej mają taką sprytną zdolność do gięcia felg, tudzież urywania wahaczy... zapewne na skutek namiętnego zaliczania dziur i beztroskiej jazdy "na krechę" przez połacie wyrw w ulicach Akurat to znam z autopsji mojej i kolegi również - u mnie we VW Passacie B3, którego też kupiłem z rodzinki, gdzie kobieta woziła dzieci - "tylko" felga prawy przód do prostowania (jak sama wyznała - dziura...), kumpla żona w Audi 80 zdołała postawić prawe przednie koło bokiem na dziurze
    Często parkuję w miejscu pracy mojej żony, w oczekiwaniu na nią, przy ulicy, gdzie jest pokaźny próg zwalniający - taki w formie przejścia dla pieszych, zatem dość szeroki. I zgadnijcie, jaki odsetek jadących facetów zwalnia, a jaki odsetek kobiet wali na prędkości, aż głowy im latają, o łomocie zawiechy i dźwięku harowania przednimi plastikami po asfalcie nie wspomnę...
    Nie można generalizować, nie każda Pani kierowca jest niszczycielem aut, ale pomyślcie sami statystycznie... i z własnych obserwacji na drogach, parkingach...
    Ostatnio edytowane przez Rashid ; 16-04-12 o 17:04 Powód: dopiski, dużo dopisków ;)

  10. #10
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    To jest właśnie socjotechnika. Jeśli jesteś trzeźwy i myślisz, to widzisz, jak kobieta traktuje np. osobisty zestaw elektroniki użytkowej, zero szacunku dla gigabajtów i tak dalej. Ale jeśli jesteś "potencjalnym rynkiem" to myślisz: "kobietka, czuła, namiętna, delikatna, kochająca, seksowna, wyuzdana, ach, och ech!"

    Dlatego jak pisze "od kobiety" to myślisz "sam seks" a nie "co za baba to miała"

    Właśnie tak to działa "od kobiety" czyli że ocieka wyuzdaniem, a nie że baba jeździła

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •