Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Clio II w automacie-macie jakieś doświadczenia?

  1. #1
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Clio II w automacie-macie jakieś doświadczenia?

    Koledzy tak jak w temacie, ma lub miał ktoś jakąś styczność z Clio II w automacie?Silnik 1.6 ben. Chodzi mi o to by podpowiedzieć jak się sprawują te automaty w renault i czy wyprawa na oględziny z człowiekiem co użytkował kilka automatów wystarczy czy od razu do serwisu się z nim pchać?Lub odpuścić całkiem...Auto jest 11 letnie, do tego obiegowa opinia o francuzie +podwyższone ryzyko-automat, jednak w obiegowe opinie o autach na F mam wyrobione, na temat automatów niestety nie, dlatego zwracam się z takową prośbą.

  2. #2
    grzkem
    Gość

    Domyślnie

    Ja miałem wcześniej automatyczną skrzynię tyle, że w niemieckim samochodzie, działała mi OK przez długie lata.
    Trwałość skrzyni automatycznej zależy od techniki jazdy poprzedniego właściciela. Co do skrzyń w innych samochodach na F to wiele słyszałem, że są najbardziej zawodne.

    http://www.prnd.pl/porady-asb/jakie-...jmniej-zawodne

    W takich tanich samochodach jak skrzynia automatyczna padnie to można się w zasadzie ratować poprzez zakup używanej jeżeli da się kupić albo rozebrać samochód na części i sprzedać to co zostało z niego na allegro. Koszty naprawy są bardzo wysokie i naprawy robią tylko i wyłącznie specjalistyczne zakłady, nawet ASO w nowych samochodach zleca takie naprawy tym wyspecjalizowanym warsztatom.
    Kiedyś jak zmieniałem olej w warsztacie to mechanik mi powiedział, że owszem te skrzynie sypią się ale bardzo często z winy kierowców, którzy przeprowadzają tzw. eksperymenty.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •