Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: A co sądzicie o tej Alfie

  1. #1
    BMCWisnia
    Gość

    Domyślnie A co sądzicie o tej Alfie

    Jakie macie zdania na temat tego egzemplarza http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-spr...C23508625.html

    Ostatni raz przypominam - Proszę zakładać tematy zgodnie z wymogami lub będą wyrzucane do kosza!
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 07-04-12 o 21:13

  2. #2
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Kurcze kolego nie znudziło Ci się jeszcze?Wklejasz taką c***nię cenową że aż razi...szukasz egz które są najtańszymi dostępnymi na rynkach z których pochodzą i sądzisz (łudzisz się), że będzie to bardzo dobre auto??? Dobra alfina w Niemczech to koszt od 2,5 tyś eur ZAKUP a nie 2,3 po sprowadzeniu i zarobku sprzedawcy.
    Szukasz okazji i to od handlarza, czym to się kończy-poczytaj na forum. Kasy masz (lub chcesz wydać sądząc po ogłoszeniach) tyle, że szukałbym bardziej dobrej bravy lub marei z JTDkiem a nie 156...Przemyśl czy lepiej dołożyć przy zakupie, czy potem dokładać reanimując "zwłoki wywłoki".

  3. #3
    BMCWisnia
    Gość

    Domyślnie

    Wcale mi się kolego nie znudziło. Od 5 lat jeżdżę bravo, które było sprowadzone przez handlarza i kosztowało mnie po opłatach 8 tys zł. Zrobiłem nią do tej pory 120 tys i tylko wymieniam żarówki i oczywiście całą resztę rzeczy które się normalnie zużywają. Nie miałem ani jednej awarii a tez kupiłem po kosztach. Więc sobie teraz dobrze przemyśl co piszesz bo jeżeli Ty za taką kwotę kupiłbyś Brave albo Maree to jednak trochę nienormalne. Niedawno moj brat kupil za 12 000 zl stilo JTD nie bite i nie klepane, sprowadzone i od handlarza. Auto było oglądnięte przez mechanika z ASO fiata i nie ma sie do czego przyczepic. Nie wiem wogole jak mogłeś połączyć kwotę którą mam do wydania z taki autami.
    Ostatnio edytowane przez BMCWisnia ; 07-04-12 o 17:06

  4. #4
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    W takim razie chyba nie pomożemy Ci tu z takim podejściem Dodam również, że fajne miasto na takie zakupy wybrałeś, jak coś by nie wypaliło to do Paczkowa masz dwadzieścia kilka kilometrów, tam też z pewnością znajdziesz ciekawe oferty
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Wierzę jak najbardziej że za 120 000 kupił niezłe Stilo Czy to nienormalne aby za kompakta 10 letniego dać 10 tyś?(piszę o bravie). Wg mnie całkiem normalne, bo mam wtedy auto z pewnym przebiegiem i bezwypadkowe.
    To co piszesz-owszem, jest możliwe, że akurat tak trafiłeś, że auto było dobre, jednak TO TY PRZEMYŚL co piszesz, bo wchodząc na pierwszy lepszy portal niemiecki widać jakie są tam ceny i handlarze wierz lub nie-układów żadnych nie mają, tylko klepią mobile.de, wybierają najtańszą ofertę, powrót do kraju-reanimacja (cofka,naprawa), odnowa bilogiczna (pranko,polerowanko) i wychodzi STAN IGŁA jak to opisują, albo LAĆ I JEŹDZIĆ itd. Więc to jest dla mnie nienormalne...
    Tak jak Ci kolega wyżej napisał, pomyliłeś fora, wskocz na www.szukamigłypotaniości.pl lub www.lubięcofki.pl lub www.rykowiskodlajeleni.pl
    Nie gniewaj się, ale realia są jakie są...

  6. #6
    BMCWisnia
    Gość

    Domyślnie

    Ja sie wogole nie gniewam gdyż moj charakter na to mi nie pozwala. Po prostu uważam, że można kupić dobre auto w nie najwyższych przedziałach cenowych. A jeżeli auto bedzie miało 250 tys a do roboty przednie zawieszenie to dla mnie jest normalna rzecz. Nie chce tylko trafić na takie cudo co ma wstawiany dach albo wspawywane podłużnice. Tyle

  7. #7
    BMCWisnia
    Gość

    Domyślnie

    "Czy to nienormalne aby za kompakta 10 letniego dać 10 tyś?(piszę o bravie)."



    Akurat taki próboje sprzedać i uważam to za nienormalne ponieważ inne są realia rynkowe. Zresztą możesz sobie sprawdzić.
    Ostatnio edytowane przez BMCWisnia ; 07-04-12 o 17:23

  8. #8
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Realia rynkowe powiadasz...to powiem Ci inaczej, chętnie takie auto za 10 tyś kupi osoba, która obejrzała kilka super bolidów za 7 tyś. Czarów nie ma, skoro auta nie da się kupić za granicą w takich pieniądzach, albo odliczając transport i zarobek jest na styk na najtańszą ofertę, to siłą rzeczy nie będzie to auto "bez zarzutu", bo za granicą ludzie potrafią liczyć swoje pieniądze lepiej niż w naszym kraju...

    I te auta co wklejasz nie mają po 250 tyś, tylko po 180 tyś, inna sprawa że pewnie to już któreś z kolei, więc zawieszenie to akurat jest mały pikuś...

  9. #9
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Oj zazdrośniki ....przecież tu zapewne nie tyle o DOBRE auto chodzi założycielowi tych i podobnych tematów ile o uporczywe nasilające się w ostatnim czasie na Forum lobbowanie i wmawianie ludziom , że "okazje" są na wyciągnięcie ręki ....tylko my nie chcemy tego dostrzeć .
    Jakiś wysyp normalnie w ostatnim czasie "podobnie myślących" co to będą udowadniać, że po "okazji" od handlarzyny kupił on, brat , stryj a 30 lat temu to i nawet jego babcia i do tej pory jeżdżą .

    Trochę dystansu do tych "próśb" o ocenę bo jak potem widać nie zawsze o takową chodzi pytającemu
    I ilu z nich pochwaliło się później zakupem ???
    Nie chce Naszych uwag jeden z drugim przyjąć a woli polemizować o wyższości niskiej ceny nad wyższymi to trudno ...koniec.
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  10. #10
    BMCWisnia
    Gość

    Domyślnie

    Ciężko z wami "wszystkowiędzącymi najlepszymi autamijeżdżącymi" o jakąkolwiek dyskusje.

  11. #11
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Nie chodzi o wszystkowiedzących i jeżdżących tylko o TE TWOJE REALIA co przytoczyłeś. Wiem, że ciężko się pogodzić z faktami, że do pl spływa w wiekszości najtańsza tańszość z danego rocznika i jest uzdatniana, ale taka jest prawda, to co jest w lepszym stanie cenowo dla niektórych jest nie do zaakceptowania.

  12. #12
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    mnie sie wydaje, ze ta alfa poduszki pasazera nie ma juz od dawna

  13. #13
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    A ja się tak spytam eReS...
    Ile w życiu widziałeś Alf 156?
    Bo wydaje mi się, że chyba ani jednej...
    Ten model tak ma, kolego... Podobnie jak w Passacie B5 - tak poduszki sa wpasowane.

  14. #14
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Co do osadzenia poduszki i ..."okazji"
    Niedaleko ...samemu można się kopnąć ....i w budżecie zmieścić ( a jaki fajny rocznik )
    http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=208743234
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  15. #15
    Jakub
    Gość

    Domyślnie

    Panowie! Okazje też się zdarzają. Ja szukałem auta bardzo długo i interesowała mnie Toyota Yaris lub VW Polo, a w końcu kupiłem o połowę tańszego Peugeota. Gość oddał go w rozliczeniu, bo potrzebował i kupował coś większego. Autko, które kupiłem jest bardzo zadbane, ma mały przebieg i do końca było serwisowane. Więc okazje się zdarzają, tylko trzeba trochę cierpliwości.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •