Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Czy mog³by kto¶ rzuciæ okiem na to cacko

  1. #1
    BMCWisnia
    Go¶æ

    Domy¶lnie Czy mog³by kto¶ rzuciæ okiem na to cacko

    Auto z P³ocka ja jestem z Rzeszowa. Du¿o juz tych aut ogl±da³em i ogólnie straszna padaka wszêdzie. Mo¿e znacie tego sprzedawcêi mozecie co¶ o nim powiedzieæ, albo jak kto¶ jest z P³ocka mog³by zerkn±æ na ten egzemplarz. Bardzo bym prosi³ http://moto.allegro.pl/mocca-met-rom...237765580.html

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ód¼ - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,084
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    Ale ta ma przynajmniej fotki jak z wesela ...i jaki kolorowy opis ...taki d³ugi.... i wypas jak niektóre Lincolny nie maj± ...no i przebieg pewnie do uzgodnienia ....bo jako¶ chyba zapomnia³ dodaæ ...tyle zdjêæ kurde a licznika niet

    s±dz±c po ilo¶ci wy¶wietleñ to ju¿ chyba nieaktualna
    ale z fotek fajna laska
    Cz³owiek m±drzeje z wiekiem....szkoda tylko ¿e z wiekiem od trumny

  3. #3
    BMCWisnia
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Aktualna poniewa¿ dzisiaj dzwoni³em do go¶cia, twierdzi ze na 100% bezwypadkowa ale ka¿dy tak mówi. Zdjêcia rzeczywiscie piêkne ale co tam jest ukryte to niewiadomo

  4. #4
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,658
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Og³aszam konkurs.
    Pytanie: Ile Kangusów widaæ w tym og³oszeniu. .
    Nagroda g³ówna: u¶cisk d³oni czarodzieja_z_p³ocka

    Na powa¿nie - ze zdjêæ robionych w P³ocku trudno co¶ powiedzieæ, samochody prawie zawsze wygl±daj± gorzej w rzeczywisto¶ci.
    Je¿eli pamiêtamy, ¿e wszyscy jeste¶my pomyleni, to tajemnice znikaj±, a ¿ycie staje siê zrozumia³e.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  5. #5
    BMCWisnia
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Czyta³em o tym s³awnym czarodzieju dlatego zamie¶ci³em na forum, ¿e mo¿e kto¶ jakby by³ z okolic, albo przeje¿dza³ przez P³ock mog³by rzuciæ okiem, jechac jednak 400 km ¿eby obej¶æ sie smakiem jakos mi sie nie widzi

  6. #6
    Jakub
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Ciekawe sk±d ona sprowadzona?

  7. #7
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Pozwolê sobie na ma³y ¿arcik - mo¿e napisz PW czarodziejowi o to autko

    400km bym nie jecha³, wiêkszo¶æ wyjazdów koñczy siê niepowodzeniem je¶li sprawdzisz dobrze auto.
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  8. #8
    BMCWisnia
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Zaczynam poma³u w±tpiæ w to ¿e w koñcu znajdê t± moj± wymarzon± Alfe, tyle ju¿ ogl±da³em i nic

  9. #9
    Jakub
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Je¶li to auto jest z Niemiec, to przelicz ile ono tam kosztowa³o (www.autokalkulator.pl). Wed³ug mnie max 2000 euro. Czy mo¿na tak± bryczkê kupiæ w dobrym stanie w Niemczech? (www.mobile.de)
    I masz odpowied¼.

  10. #10
    BMCWisnia
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Je¿eli autko by³o sprowadzone od prywatnego w³a¶ciciela to mo¿e byæ w dobrym stanie. Gorzej je¿eli jakiegos turecko-ruskiego komisu. Cena jest wydaje mi sie, ¿e ok, ani za wysoka ani za niska. Tylko te zdjecia powoduj± to, ¿e mam w±tpliwo¶ci których jednak wola³bym unikn±c.

  11. #11
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,658
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Ona pewnie nie jest z DE, tam z prywatnej rêki w bardzo dobrym stanie nikt takiej za 2000e nie odda.
    Je¿eli pamiêtamy, ¿e wszyscy jeste¶my pomyleni, to tajemnice znikaj±, a ¿ycie staje siê zrozumia³e.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  12. #12
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    £ód¼ - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,084
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    18

    Domy¶lnie

    Uparty jeste¶ ....nauk nie pobierasz siedz±c - wiêc musisz siê nachodziæ lub naje¼dziæ aby co¶ do Ciebie dotar³o ....
    Albo kupujesz znaczek ....albo auto ?

    Jak juz siê tak napali³e¶ to poszukaj jakiego¶ inspektora co by Ci lukn±³ te wyw³okê ....pewnie taniej to wyjdzie jak 800km w obie strony ...ehhh

    Ps;
    -takietam- .....ale tu jest w³a¶nie przedstawiciel szczê¶cia ...co to se wynalaz³ "ig³ê" w dobrej cenie
    Cz³owiek m±drzeje z wiekiem....szkoda tylko ¿e z wiekiem od trumny

  13. #13
    Jakub
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Jaki problem. Zadzwoñ i zapytaj czy mo¿ecie siê umówiæ w ASO (http://www.autoserwismaz.alfaromeo.p...na-glowna.html)
    Je¶li go¶æ wyrazi zgodê, to mo¿esz zaryzykowaæ.
    Choæ i tak dla mnie trochê cukierkowe to og³oszenie. Gdyby to by³o takie cudo, to ju¿ na pewno by siê sprzeda³o

  14. #14
    BMCWisnia
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Uparty mo¿e troche jestem a alfy mi sie bardzo podobaj± dlatego mogê byæ nie obiektywny w tym temacie i po to za³o¿y³em ten post. Te¿ mi sie nie wydaje ¿eby kto¶ pu¶ci³ takie cacko za 2000 EU. A je¶li chodzi o ASO to zadzwonie jutro i popytam goscia

    Dzisiaj dzwoni³em do niego i ogólnie wszytko ok, mo¿na nawet podjechaæ do ASO ¿eby wszystko sprawdziæ. Tylko go¶æ jakis nie za bardzo mi³y
    Ostatnio edytowane przez BMCWisnia ; 06-04-12 o 10:33

  15. #15
    Starszy u¿ytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2011
    Sk±d
    Ma³opolska
    Postów
    228
    Podziêkowano Thanks Given 
    9
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    13

    Domy¶lnie

    Wyposa¿enie:
    roleta
    KOLOR: MOCCA METALIK
    lakier metalic
    komplet dokumentów


    Nie no fajnie, ¿e ma kolor i kompletne dokumenty, bo auto bez lakieru i dowodu rejeatracyjnego to niebardzo
    Jak nie wiadomo sk±d to mo¿e obdarciuch W³och - tam móg³ znale¼æ nawet taniej ni¿ 2000e

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •