Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678
Pokaż wyniki od 106 do 119 z 119

Temat: Adam-Auto Auto-Smolny

  1. #106
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Zazdrość przez Was przemawia, ciamajdy jesteście, ze taki perełek nie potraficie wyłowic

  2. #107
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    No proszę - tyle czasu a temat wiecznie żywy .....dopóki są barany to będzie je się strzyc .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  3. #108
    mario1234
    Gość

    Domyślnie auto smolny

    wydaje mi sie ze konkurecja wypisuje bzdury! byłem z ta firma juz 4 raz i zawsze kupilem samochód, zawsze miła atmosfera w samochodzie klienci zadowoleni. samochody sa z ogłoszen tylko wiadomo ze jezdzi konkurencja. polecam ta firme. pomaga przy zakupie i przy rejestracji.

    EDIT:
    polecam auto- smolny. jezdze juz z nimi od 4 lat i zawsze kupuje samochody!!! ludzie konkurencja wypisuje bzdury!!
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 10-05-14 o 10:36

  4. #109
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Niesamowite, że zarejestrowałeś się tylko po to, żeby nam o tym powiedzieć... ale za gorsz szacunku i wysiłku, żeby przeczytać regulamin. Widać, czytanie ze zrozumieniem boli...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  5. #110
    mario1234
    Gość

    Domyślnie

    polecam!!!

  6. #111
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    zabawny jesteś i wiarygodny jak polski rząd

  7. #112
    king
    Gość

    Domyślnie

    Teraz nazywa sie AUTOIMPORTER TYCHY KATOWICKA ten sam ****** robi ludzi k konia pan Jurek S. ma sie dobrze szkoda tylko ze ludzie tacy naiwni. PRZESTRZEGAM OSZUKUJA JAK SIE DA.!!!!!

  8. #113
    eos2000
    Gość

    Domyślnie

    Też szukałem samochodu jestem z pomorza i wybrałem się z firmą AutoImporter z Tychów http://autoimporter.otomoto.pl/ która to wcześniej była Auto Smolny co dziwne. Auta nie zakupiłem bo wiele rzeczy mi nie odpowiadało na placach których byliśmy. Pan Jurek wiele z placów omijał a jak chciałem aby stanął gdzieś gdzie chciałem zobaczyć samochód to był problem i głupie gadki. a z rozmów z ludźmi w aucie wynikało że jadą z innych firm: http://autoimport-europa.otomoto.pl/ , http://autospectrum24.otomoto.pl/ zacząłem się wiec przyglądać temu trochę bliżej i zaobserwowałem że pan Jurek jest poustawiany z panami na placach i ma tam prowizje doliczone do samochodów, oprócz tego nie było ani jednego samochodu na tych placach które mieli powystawiane na otomoto. mało tego skąd wiem ze mają prowizje? miałem tablet ze sobą i na każdym placu sprawdzałem tą firmę w internecie i znajdywałem te samochody o 800 euro lub 1000 euro taniej!!! udawałem głupiego bo już wiedziałem co jest grane a awantury nie ma co zaczynać bo jeszcze by mnie tam zostawił a że jestem osobą nie konfliktową zostawiłem to. zrobiłem sobie wycieczkę za kilka złotych po europie... Bardzo przestrzegam ludzi przed takimi wyjazdami takie firmy to *****CI wszystkie działają!!! pogrzebałem po internecie po allegro i znalazłem więcej takich firma którzy działają tak samo i najlepsze że jeżdżą w te same miejsca. Belgijskie place znalazłem na autos-motos.net sami sprawdźcie jakie są ceny takich aut.... Auto Import , Auto Import Europa , Auto Specktrum24 , to jedno dziadostwo... Przestrzegam przed ni mi!!!

  9. #114
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    super Pomorzanin pojechał do Tychów a tutaj u nas nie ma osób z kim można byłoby pojechać, szukajka google nie działa ? , a tak na serio ....
    Wyjazd na place to jak to mówią "przeżytek", dzieje się właśnie tak jak piszesz, jakieś układy, brak aut jakich potrzeba itd. Zorganizowany wyjazd z wieloma osobami busem, powiedzmy z 6-8 osób naraz, jest bez sensu ale powiedzmy że kupujący jednak chcą jechać ....
    Żeby to był rzetelny wyjazd tzn. bez tych prowizji, auta były takie jakie się szuka i takie które są oczywiście fizyczni, trwałby...bardzo długo, bo trzeba by jechać po adresach wybranych komisów gdzie stoją takie auta które nam odpowiadają, w takim komisie stoją 1-2 auta (takie co chcemy),
    Dojechaliśmy....organizator wyjazdu sprawdza dla nas auto , jak nie do zaakceptowania to takie oglądanie zajmie do pół godziny, jak pasuje,to nawet i trzy można liczyć, bo trzeba sprawdzić , jazda próbna, podpięcie kompa, zakup, faktura, kasa. Do tego momentu organizator wyjazdu powinien pomagać kupującemu, potem trzeba załatwić tablice eksportowe na powrót do domu, co w takim systemie wyjazdów jaki opisuję, nie sprawdziłby się całkowicie (z resztą jak i cały wyjazd ).
    Dobrze jak urzędy są jeszcze otwarte i można je kupić , jak nie, to musimy zostać do następnego dnia. Można kupić na granicy ale w takim systemie wyjazdów nie ma to racji bytu, bo wyjazd jest "na żywioł". W tym czasie gdy oglądane jest auto dla tej jednej osoby, pozostałe z wycieczki musiałby czekać bo dla nich w tym komisie nie było aut.
    Kolejny problem gdzie i po które auto jechać najpierw z tak dużą grupą ? Nie do rozwiązania, dlatego robi się tak jak opisujecie, wiezie się na place, bierze się kasę za wyjazd, podejrzewam że sprawdzenie auta to sprawa i problem kupującego, pewnie wciśnie mu się kit że auto świetne i warto brać bo działka z zakupu dodatkowo czeka .
    Place, giełdy samochodowe zagranicą,są opanowane przez cwaniaków i Ty potencjalny nabywco w spotkaniu z nimi jesteś na spalonej pozycji, ale gdy są chętni wierzący że trafią tam auto marzeń i to w cenie zbliżonej do aleotomoto, to wyjazdy w tak licznych grupach będą istnieći mieć się dobrze.
    Indywidualny wyjazd jest droższy ale w porównaniu z zorganizowanym w ten sposób to chyba jest droższy tylko pozornie
    Pozdrawiam

  10. #115
    Danuśka
    Gość

    Domyślnie

    Mąż był z tą firmą, kupił sobie BMW 5 rocznik 2010 i jest bardzo zadowolony. Firma załatwiła transport za 1000 zł z Belgii do Tychów. Plus za to, że posiadają własną agencję celną i wszystkie formalności zostały sprawnie załatwione. Auto było lekko uszkodzone i szybko zostało naprawione, więc polecam !!!

  11. #116
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    aha i z torebką GUCCI gratis?

  12. #117
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Danuśka, w Twojej historii brakuje mi smoków i jednorożców...

  13. #118
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    cze 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    37
    Podziękowano Thanks Given 
    7
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Ostatnio odwiedziłem magika, który ma warsztat nieopodal. Magik przecudny, widziałem Audi R8 przed i po jego robocie.
    Opowiadał mi o jego klientach, którzy ze sprowadzania szrotów przebranżowili się i organizują dokładnie takie wyjazdy jak opisane w wątku. Różnica polega na tym, że podsłuc***ą podczas podróży o jakich samochodach rozmawiają klienci i podczas postoju dzwonią, że z warsztatu ma być wyprowadzany ten i ten samochód. Jadą i spontanicznie zauważają, że jest mniej więcej taka fura jak jeden z podróżników mówił. I potem jest: "Niemiec płakał jak sprzedawał", bo samochody stoją przed zwykłymi domami. Kilka takich domów po drodze i ekipa obkupiona

  14. #119
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Zwariuje zaraz.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •