Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 119

Temat: Adam-Auto Auto-Smolny

  1. #31
    marywilk
    Gość

    Domyślnie

    Dobre! Mała rzecz, a cieszy

    Ok, przepraszam. Już kończę off-topic.

  2. #32
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam-auto Zobacz post
    Niby bardzo dobrze czytasz ze zrozumieniem, a jednak dalej nic nie rozumiesz. Może Ty jeździsz pojazdem widmo albo po prostu naoglądałeś się za dużo filmów. Masz szczęście, że jestem osobą, która ma w sobie bardzo dużo aparycji - dlatego nie zamierzam Cie po raz kolejny upominać.
    Hmm...zaprzeczasz sobie bo pisałeś niedawno że nie potrafię czytać ze zrozumieniem...a Twoją aparycję mam, cytując sławnych ludzi "Zasadniczo, diametralnie- bynajmniej generalnie" gdzieś...Być może naoglądałem się filmów, ale akurat nie o otoszroto. Jeżeli dalej nie kumasz o co chodzi, to wystaw takie auto wg Ciebie "nie widmo" na allegro na KT, to ja lub ktoś inny Ci wytłumaczy o czym mowa, bo na razie to palisz głupa i odkręcasz kota ogonem, po kolei wrzucone przez użytkowników teksty prosto w oczy, a Ty lawirujesz o swojej aparycji i o moich filmach....
    Z mojej strony to tyle, nie zamierzam dalej z Tobą dyskutować, wnioski już zostały wyciągnięte i napisane nie tylko przeze mnie...

  3. #33
    confuse
    Gość

    Domyślnie

    Szanowny Panie Adamie,

    Skoro oferta jaką Pan przestawia to tylko przykładowe samochody, to dlaczego jak się do Pana dzwoni to odpowiada Pan, że ten samochód oczywiście jest w danym kraju i można go wziąć od zaraz? W sensie wsiadamy w samochód i jedziemy po niego do Niemiec, Holandii czy Belgii. Skoro doskonale Pan wie, że ten samochód nie istnieje? Lub inaczej wie Pan, że już go nie ma na sprzedaż? Dlaczego potencjalnemu klientowi, który chce z Panem pojechać nie powie Pan wprost, że to tylko przykładowy samochód? Tak się Pan broni tutaj, zapewnia, że to tylko przykładowe oferty, a przez telefon zapewnia o czymś całkowicie innym.

    Samochody, którymi interesował się mój znajomy, i po które pojechał z Pana firmą wciąż widnieją na aukcjach na sprzedaż. Czy nie uważa Pan, że to delikatnie mówiąc nieuczciwa praktyka Pana firmy?
    Ostatnio edytowane przez confuse ; 17-04-12 o 12:16

  4. #34
    confuse
    Gość

    Domyślnie

    Przepraszam za post pod postem, ale ciężko nie zauważyć, że w naszej dyskusji kogoś zabrakło i chciałabym o tym napisać dla tych, którzy po nas będą przeglądać temat.
    Rozmawiał z nami prawdopodobnie właściciel firmy Auto-Adam i pod takim nickiem był zalogowany. Wypowiadał się odnośnie praktyki swojej firmy i swojej aprycji :P Niestety po moim poprzednim pytaniu "Szanowny Pan Adam" usunął wszystkie wpisy w tym temacie. Nie wiem czym było to spowodowane, ale także nie otrzymałam odpowiedzi na swoje pytania w przedostatnim poście.
    Mam nadzieje, że mimo wszystko każdy zdołał lub zdoła wyciągnąć wnioski.

  5. #35
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Pan Adam nie po to ma w sobie dużo aparycji, żeby się tu przepychać z bandą oszołomów, którzy się o wszystko czepiają. Więcej jego noga tu nie postanie (charakterystyczne tupnięcie nogą)

  6. #36
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Ale czy samemu można posty usuwać, czy nasza moderacja podziałała?

    Jak dla mnie cała ta firma to szukanie leszczy i tyle. Patrząc po cenniku to 600 dojazd, 600 prowizja; nocleg, żarcie 100; 2000 laweta (bo praktycznie wszystko co oferują jest po jakiejś przygodzie). Jak ktoś się nie zna to bierze szwagra i koszty rosną. Wychodzi prawie 4000 koła :/
    Jak ktoś ma chociaż minimalne pojęcie na pewno z takiej oferty nie skorzysta.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  7. #37
    Hempros
    Gość

    Domyślnie

    Witam forumowiczów. Nie zgodzę się z tym, iż opisywana tutaj firma Adam-auto z Tychów to *****ci. 26 marca tego roku byłem z nimi po samochód w Belgii i choć nic nie kupiłem to wydałem tylko 500zł. Samochodów było bardzo dużo lecz niestety ja nie znalazłem tego co chciałem. Przymierzam się wyjechać z Panami ponownie.

  8. #38
    marywilk
    Gość

    Domyślnie

    Ale większość chyba jednak nie ma pojęcia. Miejmy nadzieję, że chociaż część - zanim zacznie współpracę z firmą Adam-Auto lub Auto-Smolny - zapyta o radę wujka google'a i trafi na ten wątek.

    A posty rzeczywiście można usuwać samemu. W tym konkretnym przypadku - chyba szkoda...

  9. #39
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Panowie usnięte posty można przywrócić,,,
    Sam napisał sam usunął, rozumiem iż treść zrobiła się przez to mniej czytelna ale sens pozostał.
    Ślad w google jest a taka rejterada to wystarczające świadectwo kto miał rację.

  10. #40
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Dla potomnych:
    Pan Adaś (właściciel wspomnianej firmy)-zarejestrował się tutaj, nieudolnie próbował wytłumaczyć że nie jest naciągaczem, dostał kontry od kilku użytkowników że prawda jest inna (jak również byłych klientów), po czym pogniewał się i pousuwał wszystkie swoje posty-sens tak jak Sherlock wyżej napisał pozostał i wnioski można zamemu wyciągnąć.

  11. #41
    Hempros
    Gość

    Domyślnie

    A ja z racji tego, iż dostałem namiar na tą firmę od znajomego postanowiłem się wybrać osobiście do tej firmy - bo sam aktualnie szukam samochodu. Wczoraj tam byłem i rozeznałem temat. Nie do końca wygląda to tak jak niektórzy to opisują. Nie wiem czy rozmawiałem z rzekomym panem Adamem czy z kimś innym ale dowiedziałem się, że jeżeli chcę kupić uszkodzony samochód to trzeba z nimi wyjechać na zachód. Biorą za to 600zł. Jak dla mnie ******wa tu nie ma. Szukając na necie opinii na ich temat znalazłem to forum. Szczerze gdybym wcześniej nie dostał namiaru na tą firmę to pewnie czytając zamieszczone tutaj posty nigdy bym się w to nie pakował. Mój znajomy który był z nimi na takim wyjeździe kupił samochód. Nie będę tutaj nikogo wybielał bo z tego co pisze Carl23 wypowiadają się tutaj również byli klienci tej firmy. Ja znam się na uszkodzonych autach bo tylko takie kupuję. Opinię znajomego uważam za wiarygodną dlatego sam się zastanawiam nad wyjazdem z nimi.

  12. #42
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Coś mi się zdaję,że jak Kris75 wkroczy do akcji to okaże się,że sam byłeś u siebie na "rozeznaniu" Panie Adamie.

  13. #43
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Skoro firmę polecał znajomy to po co szukałeś jeszcze opinii na necie? Same dziwne przypadaki....

  14. #44
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Proszę koleżeństwa .....uszanujmy "dłuższą minutą" ciszy kogoś kto Nas opuścił .

    W imię starych obyczajów o zm. ....tylko dobrze ........
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  15. #45
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris Zobacz post
    Coś mi się zdaję,że jak Kris75 wkroczy do akcji to okaże się,że sam byłeś u siebie na "rozeznaniu" Panie Adamie.
    Na razie nie mogę tego potwierdzić...
    Ale spokojnie - monitoruje rynek...

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •