Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Peugeot 1007, 1.5 HDI, Grębów

  1. #1
    Jakub
    Gość

    Domyślnie Peugeot 1007, 1.5 HDI, Grębów


  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    To na co można na upartego zaczynać patrzeć za Odrą zaczyna się od 4 tysięcy euro, czyli ten był najtańszym z najtańszych przypuszczam. Oprócz tego nie mogę się powstrzymać żeby o tym nie napisać - ogólnie z wyglądu 1007 to trochę kupa moim zdaniem ale o gustach się nie dyskutuje
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jakoob niestresuj Jakuba, to nie jest auto za Odry, tylko salon PL, do tego sprzedaje dealer, na bank był droższy ale po fotach widać ze wzięcia auto nie ma od zeszłego lata, więc może jest dość przeceniony, jedz sprawdz jak Ci sie auto podoba, jeśli wszystko będzie oka, to czemu nie??? poproś o wydruk weryfikacji stanu technicznego auta, masz gwarancje jakąś tam na niego od dealera tak bynajmniej pisze w ogłoszeniu, nie daj się naciągnąć żeby coś za nia dopłacać oczywiście jeśli auto będzie oka, dalej jak tak to na fakturze poproś o wpis przebiegu i że auto bezwypadkowe, bo potem i przy sprzedaży Ci będzie łatwiej to opchnąć i gdyby nie było bezwypadkowe to w sądzie łatwiej. Także jak dla mnie warto zobaczyć. Pozdro Jakub

  4. #4
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    O przepraszam, moja wina, niechcący wprowadziłem w błąd. Autor tematu może całe pierwsze zdanie mojej powyższej wypowiedzi uznać za niebyłe.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  5. #5
    eReS1#
    Gość

    Domyślnie

    To 8 czy 12 tych miesiecy gwarancji? Nie daj sie nabrac na akcje w stylu "gwarancja na silnik" bo nikt nie da gwarancji na turbosprezarke albo sprzeglo. Zawsze powiedza, ze zle uzytkowales i to z Twojej winy. No i ta slynna kwestia: "Powyższe ogłoszenie nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
    Zastrzegamy sobie prawo do błędów w treści ogłoszenia." Byla juz gdzies mowa o tym, ze to czesta praktyka osob, ktore cos ukrywaja. No bo co mialoby sie nie zgadzac w aucie? Bezwypadkowosc co najwyzej

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Wczoraj rano oglądałem ( poniekąd przy okazji ) tego z linku poniżej ....o rok młodszy ;
    http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=204805047

    ciemnoskóry sprzedawca (b.miły ) chciał go oddać za 3500e FP ....szkoda tylko , że spuścili wszystkie paliwo i nie podładowali akumulatora, który tylko z kabli kręcił ....drzwi elektryczne działały - no fajny bajer ale ten brak paliwa i kręcenie na siłę aby odpalił - a stacja Agip 10metrów - na przeciwko ....co za nonszalacja ,,,,,,,,i głupia oszczędność !

    Ten powyżej "wrzucony" ....po fotkach nie oceniam ...ale opis taki jakiś pogmatwany ,,,,,,weź telefon w rękę i wypytaj np; o róznicę w gwarancji ?? czy 8 czy 12 mies. i na co? w sumie to pytaj o gwarancję na przebieg i bez-wypadkowość
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #7
    Kris_5551
    Gość

    Domyślnie Odp: Peugeot 1007, 1.5 HDI, Grębów

    Zastanówcie się kilka razy zanim kupicie takie auto.3 lata temu skusiłem się na 1007 HDI z przebiegiem 90 tys km..... i zaczęły się problemy: Wariująca elektryka, zacinające się drzwi, ciągłę błędy kompa, spalanie większe niż w C4 grand Picasso 1.6 hdi, awaria klimy i turbiny... masakra.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •