Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: MG TF dla młodego trakacja, komfort opinie :)

  1. #1
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie MG TF dla młodego trakacja, komfort opinie :)

    Witam mam zamiar zrobić mojemu młodszemu bratu niespodziankę i tu jest pytanie czy MG TF się spodoba on marzy od sportowym aucie miał wcześniej w123 coupe ale koszty utrzymania głównie paliwo go przerażały a takie małe MG spisywało by się super mały silnik nawet LPG można by zamontować więc wtedy jazda prawie za darmo i autko którym jestem zainteresowany ma miękki i twardy dach więc to jest dobra sprawa i mam pytanie czy na polskich dziurach auto się nie rozsypie i jak wygląda sprawa ogólnie czy warto go kupić bo powiem że sam bym pojeździł taką pszczółką

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Pierwszy problem jaki napotkasz na swojej drodze to brak u nas sensownej oferty tych samochodów. Swojego czasu w uk miałem okazje tym jezdzić i przyjemnie wspominam autko. Nawet chciałem na lato w Polsce sobie takiego skombinować ale po obejrzeniu 3-4 sztuk na lokalnym rynku stwierdziłem, że jednak niema sensu - sam syf był na sprzedaż.
    Ostatnio edytowane przez noto ; 19-03-12 o 22:11

  3. #3
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    ale przynajmniej tam w ciula nie walą tak jak u nas ... narazie szukamy auta to tylko taka propozycja ostatnio coś kombinował żeby zrobić swap z 2.3 kompressora z w202 i mu gaz założyć ale ja myślę że za dużo mocy jak na początek :P

  4. #4
    some1
    Gość

    Domyślnie

    To chyba lepiej Mazdę MX-5. Jak na niszowy sportowy samochód jest tego sporo i sporo ludzi ogarnia to auto (w końcu konstrukcja bez udziwnień). MG TF ma częściowo pneumatyczne zawieszenie, do którego części trzeba ciągnąć z UK, ale zdaje się że Rover 100 ma takie samo.

    Zależnie od budżetu i rocznika można kupić gołą MX-5 w której nie będzie ABS'u ani poduch, albo wersję z klimą, szperą, hartopem, 6 biegami i ewentualnie turbo, więc coś zawsze się znajdzie pod osobiste preferencje.

    Pamiętaj, że w tego typu aucie gaz oznacza praktycznie rezygnację z bagażnika O ile w ogóle znajdziesz butlę, która będzie do niego pasować.
    Ostatnio edytowane przez some1 ; 20-03-12 o 07:36

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •