Marka:Seat

VIN:
VSSZZZ6JZHR132946

Model:Ibiza

Silnik:1.0

Rocznik:2017

Miejscowość:Skołyszyn

Nazwa komisu:Osoba prywatna

Link do ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/osobowe/ofert...L_uPRAIV67OkSc

Treść:

Ryzyka według- autoDNA:
Uszkodzony

Odnotowano uszkodzenie pojazdu
Do sprawdzenia:

Byłem na oględzinach tego samochodu. Przez telefon handlarz zapewniał o książce serwisowej i że nie sprawdzal go ale oprócz maski, która nie była malowana tylko wymieniona wszystko wygląda ok. Miałem 200 km do przejechania coś tam wiem o samochodach, prosiłem o szczere informacje, bo mnie przeszłość wypadkowa nie boli, byleby było to zrobione zgodnie ze sztuką.
Sprawdzenie Vinu w seacie pokazało, że auto ani razu nie było w ASO, oprócz jednej akcji serwisowej. Myślę sobie ok, może ktoś serwisował gdzie indziej i tyle. Pojechałem. Oględziny trwały 5 minut. Malowany dach słupki, z przodu błotniki maska. Dalej nie szedłem. Pod maską z dwie puszki plaka, na plastiki i osłony zużyte. Wtyczka do skrzyni na sylikonie, orurowanie od klimatyzacji pogięte oparte o silnik. Leję się zewsząd, plyn chłodniczy, olej. Popękane plastiki, brakujace elementy, łapacza powietrza do filtra. Pas przedmi zamiennik na wkrętach poskręcany. Aż dziwne, że naprawia się dzisiaj samochody w taki sposób, myślałem że takie paproki wyginęły już, albo są na emeryturze. Nie wiedziałem takiego szrota chyba nigdy