Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Nissan Almera 2.0 75kM 99'

  1. #1
    Odzik
    Gość

    Domyślnie Nissan Almera 2.0 75kM 99'

    Witam kolegow raz jeszcze
    Tym razem Almera
    Nissan Almera 2.0 75kM 99'
    http://otomoto.pl/nissan-almera-dies...C13143197.html

  2. #2
    Mariusz
    Gość

    Domyślnie

    To auto nie ma 200 tys km przebiegu a minimum 300 i więcej. Mam taką samą Almerę z 1999 roku po liftingu, na zegarze prawie 199 tyś km i środek wygląda jak nowy. Kierownica modelu z linka, który podałeś jest łysa jak jadźki kolano. Dodatkowo silnik 2.0 Diesel 75km nie jest oszczędny, auto pali dużo i oferuje słabe osiągi [nie ma się czemu dziwić - stosunek mocy do masy mówi sam za siebie], chcąc wykrzesać trochę wigoru 7-8litrów ON nie wyjęte. Poza tym słabe wytłumienie wnętrza, co czuć podczas jazdy w deszczu [pojedyncze uszczelki] i średniej jakości zabezpieczenie antykorozyjne. W swojej Almerze mam fotele profilowane i nie są one zbyt wygodne [choć wcześniej podróżowałem Renault i to może może mnie rozpuściło...]. Na plus zaliczę to, że silnik 2.0d jest bezobsługowy i totalnie bezawaryjny. W ciągu 1 roku użytkowania i przejechania ponad 30tyś km nie zawiódł mnie ani razu, ani nie wymagał żadnych napraw [tak z resztą jak cały samochód]. Tyle na temat opinii o modelu. Auto z linka wygląda nieźle, jedynie przebieg jest raczej skorygowany [i jeśli jest faktycznie, to mocno]. Polecałbym szukanie Almery 1.6 w benzynie lub 2.0 GTI albo Primery 1.6 w górę.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •