Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 76 do 80 z 80

Temat: Współpraca forum z portalami motoryzacyjnymi/aukcyjnymi.

  1. #76
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris Zobacz post
    Ja i tak wam się dziwię. Reklamujecie się,wykonujecie usługę i nie wystawiacie rachunków. Tylko czekać jak US się tym zainteresuje. Kara to 75% podatku karnego. Wystarczy,ze sobie znajdą sprawozdania z inspekcji i po zawodach. Do tego dojdzie mandacik i wychodzi 100% ceny usługi.

    Szczerze was ostrzegam.
    Ja nad tym też myślałem że to trochę źle wygląda bo o życzliwego tu nie trudno.
    W każdym razie nawet 99zł to dla ludzi dużo i wolą wziąć wolne i jechać 500km albo woleli by za darmo

    Ja już mam pewien pomysł jak zmodernizować ten dział zobaczymy

  2. #77
    Starszy użytkownik Avatar Lalbel
    Zarejestrowany
    kwi 2013
    Skąd
    Grodzisk Wielkopolski
    Postów
    377
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    Ja już mam pewien pomysł jak zmodernizować ten dział zobaczymy
    to kolega może się z nami podzielić

  3. #78
    fireman
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lalbel Zobacz post
    skąd inni zwykli ludzie mają o tym forum wiedzieć ?
    Z Internetu jak wszyscy. Dzisiaj każdy kto szuka auta w pierwszej kolejności sprawdza Internet ale aby wydać trochę grosza na sprawdzenie auta to będzie problem. Szwagier wystarczy.

  4. #79
    Starszy użytkownik Avatar Lalbel
    Zarejestrowany
    kwi 2013
    Skąd
    Grodzisk Wielkopolski
    Postów
    377
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał fireman Zobacz post
    ...Label, to twoje ostatnie ostrzeżenie o stosowanie się od regulaminu... następny będzie ban czasowy...
    Tak szukają auta i nie myślą o forach takich jak nasze tylko typowe pod daną markę która chcą zakupić, a co do sprawdzenia nie wszyscy tak skąpią, jeżeli ktoś naprawdę szuka auta na lata to będzie chciał porządnie sprawdzić,
    nasze inspekcje ograniczają się do ludzi z Forum czyli nie jeden nasz sąsiad, znajomy lub obcy człek nie natknie się na to za chiny,
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 25-07-13 o 16:19

  5. #80
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Tytan US zaczyna ścigać wszystkich,a szczególnie podatkowych *****.tów małego kalibru. Ze zwykłego szaraczka ściągną wszystko bo jak będziesz miał do zapłaty 1000 zł,a adwokat od 2000 zł zaczyna rozmowę to jesteś w ciemnej dupie.

    Ja bym proponował przemyśleć reklamowanie się i oficjalne cenniki na publicznych forach. Ostatnio byłem w temacie na bieżąco więc szczerze was ostrzegam. W pierwszej kolejności polecą Ci co nie mają w ogóle zarejestrowanej DG i świadczą tego typu usługi. Kris75 przedstawiając swoje inspekcje wyłożył im się jak na tacy.

    Od każdej stówy do oddania 75 zł. Najlepsze jest to,że w prawie podatkowym do małej wartości szkody czyli (250.000 zł) nic Ci nie muszą udowadniać jak w przypadku kradzieży. Domniemają,ze przeprowadziłeś 30 inspekcji i koniec. Nie zgadzasz się to zakładasz sprawę,a pieniądze w postaci wadium i tak musisz wpłacić.

    W wypadku inspekcji kwota nie przekroczy ustawowego progu (8000 zł) więc Karno skarbowy może dosłownie wszystko.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •