Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Seat Ibiza 1.9 90KM '99

  1. #1
    Odzik
    Gość

    Domyślnie Seat Ibiza 1.9 90KM '99

    Witam kolegow.
    Nosze sie z zakupem autka do 8-9 tys(razcej sztywna granica)
    bedzie to pierwsze autko, chcialbym zeby bylo dosc ekonomiczne, w miare wygladalo i zeby sie nie psulo a czesto :P
    zwiedzilem juz pol wojewodztwa i niestety nic ciekawego nie znalazlem(najbardziej mi sie 'marzy' 206stka w dieslu 1.4)
    ostatnio natrafilem na dosc 'swieze' oferty ibizy:


    Seat Ibiza 1.9 90kM 99'
    http://otomoto.pl/seat-ibiza-C15453111.html



    jakby ktos mogl rzucic swoim fachowym okiem
    albo sam cos zaproponowac z internetu(woj. Kuj-pom[im blizej Torunia tym lepiej]) co mu sie w oko rzucilo to bym byl zobowiazany
    Ostatnio edytowane przez Odzik ; 30-10-10 o 15:47 Powód: regulaminowa :)

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -Odzik- weż zrób z każdym autem osobny temat ...takie tu regóły - 1-no auto = 1-en temat
    Bo i tak zaraz Ci moderator o tym przypomni. ...chodzi o porządek w wypowiedzi

  3. #3
    Mark86
    Gość

    Domyślnie

    Diesel za te pieniądze może być pozorną oszczędnością...trzeba bardzo uważać. Jeśli chodzi o 206 to za 8-9 tys zł to raczej nie łatwo będzie kupić benzynę w przyzwoitym stanie a o silniku 1.4 HDI to rzeczywistości można pomarzyć. Z tych co podałeś pierwszą Ibize raczej bym odpuścił, jak dla mnie najlepiej z nich prezentuje się Almera i wygląda ok ale zdjęcia sie robione w deszczu więc też dużo powiedzieć nie można.

  4. #4
    Odzik
    Gość

    Domyślnie

    a co bys poradzil z benzyny ? , auto to i tak glownie po miescie. dodam ze jestem dosc duzy i szeroki wiec dosc dziwnie wygladalbym w jakis bardzo malych miejskich autkach

  5. #5
    Mark86
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Odzik Zobacz post
    a co bys poradzil z benzyny ? , auto to i tak glownie po miescie. dodam ze jestem dosc duzy i szeroki wiec dosc dziwnie wygladalbym w jakis bardzo malych miejskich autkach
    Szczerze to nie ma sensu nastawiać sie na konkretny model bo dużo czasu i pieniędzy sie traci szukając dobrze utrzymanego egzemplarza a przecież przy takiej kwocie ważne jest aby pieniążki z kupki nie ubywały na wycieczki po całym województwie Za te pieniądze znajdziesz ładnego Lanosa z gazem, Fiata Bravo/Brava najlepiej 1.6 16V

  6. #6
    Odzik
    Gość

    Domyślnie

    z tego co znalazlem to Lanosy dobre 12gazu potrafia spalic w miescie, a fiatow takich niestety u mnie nie ma tzn sa ale 'zmasakrowane'

  7. #7
    Mark86
    Gość

    Domyślnie

    Tak to prawda Lanos lubi sobie wypić ale dzięki temu większość ma założone LPG co przy spalaniu nawet 12l gazu i tak pozwoli zamknąć się w kwocie 30zł za 100km.Części za to również tanie. Trzeba się liczyć że "bardziej markowe" samochody za tą kasę będą już starsze i bardziej wyeksploatowane. Nie ma złotego środka, coś za coś.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •