Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Bravo 2001-oceńcie

  1. #1
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Bravo 2001 1.2 16V 82KM Nasielsk woj.mazowieckie-oceńcie

    Koledzy, jak w temacie wyraźcie swoje zdanie na temat tego sprzęta, jak dla mnie za mocno wypacykowany, na pewno polerka strzelona była, i ogólnie cena za taki ideał mocno zaniżona więc gwiazdka * gdzieś musi być, ale zainspirowała mnie opcja "bezwypadkowy"
    BRAVO 2001 TUTAJ
    Ostatnio edytowane przez carl23 ; 30-10-10 o 19:44

  2. #2
    Mark86
    Gość

    Domyślnie

    Miałem taki samochodzik tyle że z silnikiem 1.4 12V Zdjęcia są sprytnie zrobione, niewiele widać, nie ma jednoznacznych ujęć ani z przodu ani z tyłu, do tego dochodzi gra świateł, refleksy itd. Jak dla mnie maska wydaje się mieć troszkę inny odcień ale bardziej rzuca mi sie w oczy kiepskie spasowanie tylej klapy od strony kierowcy, szpara przy lampie jest zdecydowanie za duża u góry, po drugiej stronie jest zupełnie inaczej. Kolejna sprawa to listwy na zderzakach, u mnie były czarne tak samo jak na bokach samochodu a tu po bokach są czarne a na zderzakach już w kolorze, z tego co widzę takie coś fabrycznie nie występowało ale głowy sobie uciąć nie dam za to

  3. #3
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Listwom się nie przyjrzałem,dzięki za spostrzegawczość. Co do spasowania blach to akurat wizytówką fiata jest dowolność w temacie szczelin-a więc nie jest to wyznacznik. Mnie martwi coś innego, że będzie to ulep z kilku aut, a sprzedający po prostu liczy że ktoś łyknie igiełkę, która stoi jako bezwypadkowa i zaufa sprzedawcy, że tak jest.

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Może mi ktoś powiedzieć co to jest na prawym przednim słupku przy lusterku? Maska ma inny odcień, podobnie jak klapa tylna, do tego spasowanie maski jest katastrofalne.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    ...ja mogę ...wgniocik .......( i był to najkrótszy post który napisałem ) ...i zarazem najłatwiejsze pytanie.

  6. #6
    Mark86
    Gość

    Domyślnie

    Powiem tak, mam zdjęcia pozostałe po moim fiaciku i tam spasowanie tej klapy jest dużo lepsze. Jak dla mnie ten Fiat z ogłoszenia ma jakąś przeszłość, po prostu jest za tani, silniczek 1.2 16V jest bardzo udany, dynamiczny jak na taką pojemność i dużo mniej awaryjny niż 1.4 12V który posiadałem. Mój poszedł za nieco ponad 5tys zł i miał bardzo podobne wyposażenie, nie miał ABSu ale za to miał elektryczny szyberdach.Tyle że mój był 5 lat starszy miał o 50tys km więcej przejechane, instalacje BRC a nie sekwencje, do tego był cały malowany i zaczęła pojawiać się korozja na błotnikach z przodu i progach. Nie ukrywałem tego kupujący o tym wiedział a mimo to długo nie czekałem na sprzedaż. Nie sądzę aby 9 letni samochodzik z udanym silnikiem, dobrym wyposażeniem,sekwencją i bezwypadkową przeszłością kosztował tylko 7tys zł

  7. #7
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    @carl23:
    1] Jesteś/byłeś zainteresowany kupnem tego Fiata? Jeżeli nie, to nie ten dział
    2] Doprecyzuj temat!
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  8. #8
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    @mpDante-drogi modzie, z racji Twojego stołka na tym forum postaram się mówić delikatnie, by nie złamać regulaminu,zgadzam się z Tobą, że źle zrobiłem nie doprecyzowując tematu i jest mi bardzo wstyd z tego powodu, biję się w piersi i kładę pokłony, oraz przyznaję się, że zachowałem się jak gówniarz i dołożę starań by to się nie powtórzyło. Naprawiłem już błąd.
    Inną sprawą jest, że nie muszę się nikomu tłumaczyć dla kogo kupuję auto, bo jest to dział "Ocena auta z ogłoszenia.Chcesz poznać opinię o wybranym samochodzie? Napisz.-Auta krajowe" a więc nie widzę powodu bym nie napisał w tym dziale, wręcz przeciwnie jest jak najbardziej właściwy!!!Nie muszę pisać, że szukam auta dla babci,dziadka, ojca czy matki-bo nie jestem na spowiedzi...
    Ale zaspokoję Twoją ciekawość-Nie jestem /nie byłem zainteresowany kupnem tego Fiata-ale jestem na etapie poszukiwań auta dla żony w widełkach cenowych 4-9tyś i stąd post o fiacie (jest w kręgu zainteresowań) by userzy go ocenili zanim pojadę oglądać kolejną padakę, i dziękuję wszystkim za konstruktywne opinie-szczególnie listwy i wgniotka, która o zgrozo mi umknęła, a jest najprawdopodobniej początkiem "góry lodowej", a Ty zamiast wnieść coś konstruktywnego do tematu, wręcz spamujesz wytykając mi po raz kolejny (czy słusznie?-chyba niekoniecznie)-robisz wycieczki personalne, których nie nawidzę, jeśli to coś bezpośrednio do mnie-zapraszam na PW (ps-czemu wczoraj nie odpisałeś?). Jeśli to nic osobistego i uważasz, że coś niezgodnie z regulaminem wykonałem-popraw 70% pozostałych postów-bo mod powinien być obiektywny i sprawiedliwy.
    Ja wiem że zbliżają się wybory i każdy chce przypunktować, ale proszę Cię...dla relaksu i zakończenia dyskusji proponuję zimne piwko.

    @andrebar-sądzisz, że wgniocik pochodzi od daszkowania, spędzania czasu w rowku, na drzewku, dzwonku w inne autko?

    @Mark86-dzięki za to spasowanie blach i listwy, co do wyposażenia/ceny właśnie bardzo podejrzane mi się to wydało, stąd też dlatego wkleiłem lina byście ocenili "innym okiem".

  9. #9
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Ocena auta z ogłoszenia jest działem z założenia dla osób zinteresowanych nabyciem danego auta....kolega jak przyznał nie jest i nie był zainteresowany nabyciem.
    Reszta bez komentarza .
    Temat zamykam

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •