Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Czy jest sens? Galaxy do 25kzł

  1. #1
    qqror
    Gość

    Domyślnie Czy jest sens? Galaxy do 25kzł

    Hej

    Zastanawiam się nad Fordem Galaxy MK2. Chciałbym się zmieścić w 20 - 25 kzł. Jest sens się zabierać za taką opcję? Ogłoszeń trochę jest, z tego co przeglądałem, ale...?

    A może jakieś inne duże auto w tych rejonach cenowych? Obecnie mam mondeo MK2, ale marzy się coś nieco większego.

    Z góry dzięki za wszelkie opinie

    pozdrawiam

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    345
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Mnie osobiście Galaxy MK2 bardzo się podoba i osobiście uważam, że to bardzo fajne, komfortowe auto. W kwocie jaką dysponujesz jak najbardziej powinieneś znaleźć zadbany egzemplarz z początkowych lat produkcji tego modelu. Tylko mała uwaga ode mnie. Zwróć szczególną uwagę na krawędzie przednich błotników - zdarza się że może na nich występować korozja ( miernik lakieru Twoim przyjacielem jest )

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    No to jeszcze proponuję Alhambrę A może Renault Espace/Grand Espace? Przykład z dosyć ciekawym silnikiem: http://www.otomoto.pl/renault-espace...C23002676.html

  4. #4
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Pytanie chyba o galaxa a nie jakie auto kupić??? Z mojej strony powiem tyle, jak Ci autko się podoba, to szukaj zadbanego egzemplarza, wyeliminuj najgorsze jednostki napędowe i ciesz się jazdą.

  5. #5
    qqror
    Gość

    Domyślnie

    edit:
    Cytat Napisał carl23 Zobacz post
    ...
    Nie nie, alternatyw także jeszcze szukam. A co do silników: myślałem nad 2.3 benzyną ( i dołożyć LPG), lub dieslem - ale tutaj nie wiem jeszcze na którą wersję warto patrzeć (pod kątem spalania/niemułowatości i utrzymania tego w kupie - trochę strach po fordowskich tdci)

    Cytat Napisał Roadkiller Zobacz post
    No to jeszcze proponuję Alhambrę A może Renault Espace/Grand Espace? Przykład z dosyć ciekawym silnikiem: http://www.otomoto.pl/renault-espace...C23002676.html
    No właśnie czytając opinie natrafiłem na takie, że Galaxy z całej trójki jest do trafienia w najlepszym stosunku wyposażenia do ceny - kult VW robi swoje, a że mam już drugiego forda obecnie to aut na F się nie boję )))

    A ten espace: piękny autobus, ale 3,5 litra to już obawiam się że będzie male przegięcie ze spalaniem, nawet LPG

    edit 2:
    Przeglądam ogłoszenia w temacie tego Galaxy i rzuciło mi się w oczy (na mobile.de konkretnie), że są spore rozbieżności w cenach. Planuję kupić coś w okolicy 5000€ - jest sporo takich ogłoszeń (rocznik 2001 - 2003) ale równie sporo trzyma cenę na poziomie 12 - 14 000€. No i tu pytanie: czy te po 12k są po prostu jak nowe czy też te po 5k to kompletny złom? Skąd aż taka rozbieżność w cenach. Nie są to jakieś pojedyncze przypadki tylko całe strony...

    Proszę zapoznać się z regulaminem!
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 16-04-12 o 09:17

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •