Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Mały wariat za dwie średnie krajowe.

  1. #16
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    Ano takiego civika piątkę ma koleszka od którego się dowiedziałem o tej zabawie, aczkolwiek nieco poza budżet wykracza. Carl naturalnie założyłem że wozidło ma iść na straty stąd budżet i niskie oczekiwania co do stanu karoserii i wnętrza. Ma być zdrowy tylko tyle i jak się okazuje aż tyle. Tył napęd roboty niestety nie zrobi, chociaż zabawa byłaby przednia. Seje i cieniasy jak najbardziej się nadają, są wręcz idealne, niestety budowa takiego pochłania czas którego zbyt wiele nie mam. Zależy mi na serii co by dłubaniny (na początek) zbyt wiele nie było. Muszę sprawdzić z czym to się je zanim sakwę rozwiążę. Opelków gsi też jak na lekarstwo, chociaż chętnie bym przytulił. A ta 205 no no, komu ile i czego postawić żeby podjechał zobaczyć?? Bo już urwa dalej ode mnie się nie dało!

    Od założenia tematu jeździłem 320 e36 matko święta jaka nyndza! Wyżej 80km/h autentycznie się bałem. Trafił się też wynalazek w postaci Suzuki Baleno 1.6 98KM 4WD! W miarę zdrowy, ale ta moc na papierze tylko fajnie wygląda. Spóźniłem się jasna cholera na Clio 1.8 92' w tydzień kobitka opyliła :/ Jest jeszcze do obczajenia bravo 2.0 hgt ale mało że świeży szwajcar to jeszcze za 4500 po opłatach! Strach za klamkę łapać.

    A propo probów, corradów i celiców spodziewam się biedy porównywalnej do bmwe. Aczkolwiek dzięki za propozycje.

  2. #17
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

  3. #18
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    A masz zamiar bawić się tylko na - ..."płycie lotniska.." czy i w KJS-ach ?
    Bo na sprawnościówkach to już nie raz widziałem jak dziewczyny w prawie seryjnym "żelazku" objeżdżały chłopców co i grubo ponad 220 kucy mieli w swoich Fordach "Cosworth" nie wspominając o odpychaniu z czterech łap
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #19
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Bo żelazka są do tego stworzone i o ile stare modele w swojej klasie są bezkonkurencyjne, tak nowe modele są dla emerytów i ekologów
    Nie obrażając nikogo
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  5. #20
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    Wziąłbym Panowie żelazko z wielką chęcią, ale bądź mądry i znajdź...
    Póki co sprawnościówki, bo na kjsy z prawdziwego zdarzenia zarząd miejscowego aklubu jeszcze zbyt kulawy.
    A ta lancia carl nie zakosi memu dziecku chleba z talerza? Bo jak coś ierdolnie to chyba części nie za tanie co?
    Wyszperałem w okolicy saxofona vts! Aż przejadę kawałek w poniedziałek obczaić, szkoda tylko że 1.4.

  6. #21
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Lancia:
    -wahacze srednia półka po 125zł/szt (bravo,brava,tempra)
    -amory Kayaby 95tył,240 przód (tempra,tipo)
    -cewka zapłonowa 150zł
    -2 paski rozrządu (contitecha) 200zł (wałek rozrządu i wałek wyrównawczy) (to samo co alfa 145,146,147,156,brava,bravo,lancia dedra,kappa...)
    -sprzęgło kpl LUKa 290zł (bravo,brava,marea,dedra,alfa spider,145,146)
    -klocki od50zł
    -tarcze od 40zł/tył i 80zł/przód

    Także nie sądzę by odbiegało od innych autek z podobną mocą a frajda z pewnością jest przy tych 130 konikach w tak lekkiej budzie.
    -

  7. #22
    pawel_tzk
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki chłopaki za zaangażowanie i dobre rady, w końcu na przejażdżkę się nie zdecydowałem tym sztruclem hgtem bravem za 4k, czasu i chęci zabrakło. Madzi od koleszki też nie kupiłem, fajnie się gadało dopóki ceny o 1k nie podbił w ciągu tygodnia. Temat na jakiś czas odkładam, a pieniążki pompuję w dwa kółka. Jeszcze raz dzięki i zdrowia!!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •