Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: fabryka samochodów

  1. #1
    Nygoos
    Gość

    Domyślnie fabryka samochodów

    Witam,
    czy ktoś z szanownych forumowiczów miał kontakt z http://fabrykasamochodow.otomoto.pl/ i mógłby na temat tej firmy coś powiedzieć?
    wiem tylko, że każde z aut pokazanych na stronie jest do ściągnięcia z Niemiec, na miejscu nic zobaczyć nie można.
    Czy hasła typu :
    * WYSTAWIAMY PISEMNĄ GWARANCJĘ NA POTWIERDZENIE BEZWYPADKOWOŚCI AUTA ORAZ ORYGINALNOŚCI RZEBIEGU
    * OFERUJEMY GWARANCJĘ NA STAN TECHNICZNY SAMOCHODU DO ROKU OD ZAKUPU


    są coś warte? tzn. czy na ich podstawie można później (w razie niezgodności) coś wyegzekwować?

    Z rozmowy telefonicznej wynika ze podpisuje się z panem umowę na ściągnięcie samochodu, daje mu ok 5k PLN zaliczki, pan samochód ściąga, jeśli się auto podoba to się płaci resztę i samemu rejestruje, jeśli wcześniejszy opis nie zgadza się z przyprowadzonym autem to Pan zwraca zaliczkę.
    Miał ktoś kontakt z tego typu załatwianiem sprawy, jak to w praktyce wygląda?
    pozdrawiam

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    345
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nygoos Zobacz post
    Z rozmowy telefonicznej wynika ze podpisuje się z panem umowę na ściągnięcie samochodu, daje mu ok 5k PLN zaliczki, pan samochód ściąga, jeśli się auto podoba to się płaci resztę i samemu rejestruje, jeśli wcześniejszy opis nie zgadza się z przyprowadzonym autem to Pan zwraca zaliczkę.
    Nie miałem kontaktu z tym ktosiem, ale jakbym usłyszał coś takiego co Ty, to bym się szybciej rozłączył jak się połączyłem.

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Osobiście nie ......ale poczytaj zanim ............

    http://bez-wypadkowe.net/showthread....puj%C4%85cych-)
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #4
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Fabryka wie jak zarobić szybko 5 tysi, a klienci dowiedzą się "po operacji" że zostali stuknięci, i poza płaczem w sieci niewiele wskórają. A tu masz przykład gwarancji przebiegu:
    http://bez-wypadkowe.net/showthread....3102#post33102

  5. #5
    Nygoos
    Gość

    Domyślnie

    Masz racje Andrebar, czytałem to wcześniej, tu była taka różnica, że rzekomo wpłacam kasę (zaliczkę) dopiero jak Pan przyprowadzi auto, ja je obejrzę i mogę wziąć do aso mechanika itp. no ale faktycznie, w takim wypadku gdzie jego interes np. w momencie jak ja się wycofam?? hm.... to była tylko rozmowa...

    znowu wracam do punktu wyjścia gdzie tu kupić samochód przy którym nikt nic nie kombinował???
    sam nie pojadę do Niemiec bo się na tym nie znam pomijając ten pogański język

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Nic nie wpłacaj !!! żadnych zaliczek na auto !! ......Może i germański język ( ktoś - poganin od kogoś przyjął Chrzest- 966r n.e ) ale mogę Ci udowodnić , że bez stresu kupisz tam u tych "krzyżaków " normalne auto i będzie wyglądało jak "dwa nagie miecze "
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #7
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Wyślij do Andrebara PW - może coś znajdzie.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •