Witam, nie polecam czerwonego Mustanga 3.7 z instalacją LPG o numerze Vin 1FA6P8AM9F5348032. Tego omijać!!! Wiele nie będę mówić bo gościu mnie wk... do granic możliwości, przejechałem ponad 400 km w 6 godzin po naszych pięknych drogach. Wystawiony był za 78 tysięcy złotych, moim zdaniem naprawdę nie wart tych pieniędzy. Nie dajcie się zwieść niedużym uszkodzeniom na zdjęciach CARFAX. Auto musiało być walone przodem przynajmniej dwa razy, podłużnice ruszane. Maska przednia szpachlowana! Przednie błotniki obydwa wymieniane. Grill od wersji 5.0, dach dziwnie porysowany. Na desce palił się check engine oraz airbag, według sprzedającego to wina czujników ?. Zbieżność źle ustawiona. Ogólnie auto bardzo podpicowane do sprzedaży, wypolerowane i wypastowane, sprzedający myśli, że ktoś kupi po samym wyglądzie. Po wytknięciu wszystkich wad sprzedający zapytał czy kupuję Mustanga na całe życie, że mi tak zależy na bezwypadkowym, co za ludzie. Wszyscy chcą robić interesy i to najlepiej z przebiciem 100 % a nie biorą pod uwagę tego że minęły już czasy "klienta frajera" który nie dosyć że zapłaci 2 razy więcej to jeszcze kupi powypadkowy złom