Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Toyota Yaris TS 1.5

  1. #1
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Postów
    64
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Toyota Yaris TS 1.5

    Marka: Toyota

    VIN: JTDJT183900005987

    Model: Yaris

    Silnik: 1.5

    Rocznik: 2001

    Miejscowość: Białystok

    Ogłoszenie: https://www.olx.pl/d/oferta/toyota-y...5-IDLFSW9.html

    Dzwoniłem ogólnie wszystko jak zawsze spoko. Nie przejestrowany bo nie ma takiej niby potrzeby. Pobór oleju litr na 10 tys km. Rdzy ponoć nie ma. Sporo części wymienionych, brak oznak przeszłości wypadkowej według sprzedającego.
    Nie oglądałem jeszcze na żywo bo mam jakieś 100 km ale korci.
    Zastanawiam się tylko czy potrzeba mi aż 1.5 pojemności gdzie auto ma być typowym mieszczuchem dla żony i dla mnie.
    Co o tym wszystkim sądzicie?

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Toyota Yaris TS 1.5

    Jak moc silnika i usportowiona wersja nie jest priorytetem to oczywiście że w tej kasie lepiej poszukać czegoś innego niż 20 (słownie Dwudziesto)letni japończyk gdzie przykładowo w miarę normalnie wyposażony samochód francuski, z wcale nie podstawowym silnikiem, najczęściej też bardziej praktyczny 5 drzwiowy, będzie przy zachowaniu podobnego poziomu cenowego jednak kilka lat młodszy (czyli w tym porównaniu tak pewnie o 1/4 młodszy ) a i problemy korozji widocznej, lepiej lub gorzej połatanej, ewentualnie takiej która wyjdzie po pierwszej zimie na osolonych polskich drogach będzie dla takowego kwestią mniej dotkliwą

  3. #3
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Postów
    64
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Toyota Yaris TS 1.5

    Bartek masz na myśli jakiś konkretnie markę i model auta ?
    Genereralnie do takiej kwoty znalezienie auta to jest niezły hardcore.
    Wczoraj patrzyłem Yarisa 1.0 i jedzie to w miarę i myślę że będę szukał 1.3 taki kompromis między 1.0 a 1.5. Zrezygnowałem z wczorajszego zakupu 1.0 gdyż takie alpejskie modyfikacje łatanie usterek że za głowę się złapałem a cena oczywiście jak za tzw "laleczke". Mam czas więc tutaj nie mam noża na gardle więc gdzieś do 100 km może coś uda się znaleźć.

  4. #4
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Toyota Yaris TS 1.5

    Masz przykładowo Citroen'a C3 I Generacji ale też Peugeot'y, Renault Clio, już nie francuskie a Włoskie Fiaty GrandePunto, generalnie przy takim budżecie to najważniejszy i tak stan blacharski oraz stan uprzedniego zadbania o mechanikę przez poprzednich właścicieli.
    Wiadomo że to ciężki budżet, niby sens importowania niski, to znaczy kupując normalny i sprawny zgodnie z wymaganiami cywilizowanych krajów i dodając realne koszty importu cena napewno nie będzie okazyjna, ale z drugiej strony szukając samochodów będących od lat w Polsce to dużo czasu zmarnujesz na oglądanie właśnie zlepów pełnych twórczych patentów panów "mechaników" i "blacharzy" jedynie utrzymujących wiele egzemplarzy w ruchu, zgodnie z radami: "po co inwestować jak to mało warte, dojechać do końca i niech się kolejny martwi"

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •