Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Poszukuję pewnego importera - najlepiej z Niemiec

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    wrz 2021
    Skąd
    Katowice
    Postów
    5
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Poszukuję pewnego importera - najlepiej z Niemiec

    Cześć!
    Patrząc po datach forum, jak to fora w dzisiejszych czasach, trochę zamarło...
    Nie ukrywam, że sam założyłem konto z powodu druzgocącej wiadomości.
    Polecany kolega z tego forum zakończył swoją działalność importerską.
    W związku z tym mam pytanie: czy wciąż są tutaj sprawdzone, polecane osoby/firmy zajmujące się sprowadzaniem samochodów na zamówienie?
    Mam upatrzony model i wersję, ale w Polsce nie ma żadnego takiego samochodu na sprzedaż.
    Tzn był, wracałem nim z Radomia, 10 km od wyjazdu do handlarza auto wzięło i zdechło (handlarz twierdził, że pasek rozrządu).
    W każdym razie nadal nie mam samochodu.
    Będę bardzo, bardzo wdzięczny jeśli kogoś mi polecicie!

  2. #2
    kar78787878
    Gość

    Domyślnie Odp: Poszukuję pewnego importera - najlepiej z Niemiec

    Witajcie,
    zarejestrowałem się na forum z nadzieję na znalezienie osoby sprowadzającej auta z Niemiec (lub też innych krajów UE).
    Szukam Toyota Urban Cruiser, benzyna 1.33, kolor czarny, rocznik 2008-2014 (najczęściej spotykany to 2009). Chciałbym, aby auto było zadbane zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Przebieg do 170 tys. km.

    Pisałem do Pana Andrzeja, którego namiary znalazłem na tym forum, ale na razie nie otrzymałem odpowiedzi. Może właśnie o Nim wspomina Kolega wyżej.

    Szukam więc osoby, która sprowadzi dla mnie auto, najlepiej, aby była z lokalizacji od Łodzi do Warszawy.

    P.S. Oczywiście zakup sprawdzonego auta z rynku lokalnego też wchodzi w grę.

    Pozdrawiam
    kar78787878

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •