Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Prośba o sprawdzenie historii Toyota Avensis III SB1EK76L90E038456

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    mar 2021
    Skąd
    Lublin
    Postów
    8
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Prośba o sprawdzenie historii Toyota Avensis III SB1EK76L90E038456

    Dzień dobry, mam prośbę o sprawdzenie tej Toyoty pod kątem wpisów dot. napraw lub uszkodzeń powypadkowych. Sprzedający oczywiście zapewnia, że auto nie uczestniczyło w żadnej kolizji i że przed zakupem od poprzednika robiło długie trasy międzynarodowe. Ze zdjęć niestety nie widać za dużo, chcę tam pojechać niedługo i sprawdzić osobiście. Trochę przeraża mnie duży przebieg (208 tys.), chciałbym tym samochodem pojeździć parę lat i muszę ocenić najbliższe wydatki typu rozrząd, pompę wody, może valvematic.
    Marka: Toyota
    VIN: SB1EK76L90E038456
    • Model: Avensis
      Silnik: 2,0
      Rocznik: 2014
      Miejscowość: Włodawa

    Nazwa komisu: osoba prywatna: Tomasz
    Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-avensis-toyota-avensis-salon-pl-serwis-aso-ID6DHklb.html?
    Treść: Witam.
    Sprzedam bardzo ładną Toyotę Avensis. Auto bezwypadkowe, serwisowane na bieżąco w ASO. Bardzo bogate wyposażenie: skóra z alcantarą, dwustrefowy climatronic, duże radio z nawigacją, kamera cofania, światła bi-xenon z doświetlaniem zakrętów, system bezkluczykowy itd. Samochód bardzo zadbany i czysty. Obecnie założone są koła zimowe ale dodaję również oryginalne 17" alufelgi z oponami letnimi. Dodaję dedykowany bagażnik dachowy doskonały do rowerów czy box'a. Zapraszam do kontaktu i oglądania.
    Nie jestem handlarzem, to moje prywatne auto.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Postów
    13,314
    Podziękowano Thanks Given 
    181
    Podziękowano Thanks Received 
    230
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Prośba o sprawdzenie historii Toyota Avensis III SB1EK76L90E038456


  3. #3
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    mar 2021
    Skąd
    Lublin
    Postów
    8
    Podziękowano Thanks Given 
    1
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Prośba o sprawdzenie historii Toyota Avensis III SB1EK76L90E038456


Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •