Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Honda Civic SHHFK2740CU007425 JEŻEWO

Bywalec
    Podziękowano: 1
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Honda Civic SHHFK2740CU007425 JEŻEWO

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-...tml#70a0bd6a45

Honda Civic IX generacja
    Vin: SHHFK2740CU007425

Samchód ogólnie lakier wydaje sie byc wszedzie oryginał chociaz ma dziwne roznice w grubosc miedzy 80 a 120mikronow.
    Ogolnie samochod w trakcie ogledzic bardzo zabrudzony (nie wiem czy specjalnie aby ukryc cos na lakierze? Ale raczej nikt kto chce sprzedac samochod nie zostawia samochodu w takim stanie ze wyglada jakby stal pol roku i nie widzial myjni. Z ewentualnych wag lakierniczo blacharskich to przerysowanie na dole drzwi prawa strona (na 99% do spolerowania) oraz lekka wgniotka na blotniku tylnym lewym. Przelecialem caly samochod miernikiem i szpachli nigdzie nie bylo jedynie te roznice w grubosci troszke zastanawiajace. Niestety nie dalo rado ocenic wzrokowo czy sa jakies wady w lakierze bo samochod byl tak bardzo brudny (zakurzony) wiec wizualnie brak mozliwosci rozpoznania czy byl lakierowany czy na 100% fabryczna powloka - tak jak wspominalem zabrudzenie pojazdu to uniemozliwialo.
    Silnik po odpaleniu chodzil troche glosno (podejrzewalem brak regulacji zaworow) ale pod maską czekala bardzo duża negatywna niespodzianka tj. OLEJ wg zapewnien wymieniany przy przebiegu 149tys w trakcie ogledzin bylo 152tys czyli 3tys od wymiany a oleju ZERO. Doslownie nawet bagnet nie siegal aby czubek zamoczyc w oleju. To samo zbiorniczek plynu wspomagania - totalna susza jakby nie bylo go tam od momentu wyjechania z fabryki.
    Po tych 2 niespodziankach odstapilem od dalszego sprawdzania w tym i jazdy probnej. Bo dla mnie to wystarczylo aby sobie odpuscic ten samochod.

Wnetrze bez skaz ot zwykle uzytkowanie bez jakiegos pedantycznego czyszczenia, nie bylo sie do czego przyczepic.

Ogolnie ostrzegam bo samochod jest duza zagadka. pewnie po mojej wizycie olej plyn wspomagania uzupelniono chyba ze to celowy zabieg i jego braki aby ewnetualne usterki zgonic na nabywce ze nie sprawdzil plynow. ALe to tylko moje domysly bo ciezko mi sobie wyobrazic jak mozna wystawiac samochod i samemu nie sprawdzic plynow przed sprzedaza.

Moderator+
    Podziękowano: 115
    Siła Reputacji
    13

Domyślnie Odp: Honda Civic SHHFK2740CU007425 JEŻEWO

Było coś wypłacane z ubezpieczalni.

Użytkownik
    Podziękowano: 1
    Siła Reputacji
    4

Domyślnie Odp: Honda Civic SHHFK2740CU007425 JEŻEWO

W tej cenie będzie mega ciężko o dobrego IX gen. z silnikiem 1.8, wydaje mi się że nawet z silnikiem 1.4 będzie problem, by znaleźć coś bez przejść.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia