Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: Małe w dieslu

  1. #16
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Dzielne małe Su - "Jimny" jak najbardziej - sam bym polecił -Camelus-owi ......ale nie doczytałeś wątku .....5d ! ......
    a jak wiem to owe Su tylko we własnym zakresie palnikiem możesz przerobić na 5d ...przynajmniej z tych roczników i cenie.

    sorki za OT -Camelus
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  2. #17
    Kokodrillos
    Gość

    Domyślnie

    Fakt nie zauważylem 5dr. ale może teść da się przekonać jak się przejedzie w zimie a i ewentualne wnuki mu nie wyjdą z auta w czasie jazdy ;-)

  3. #18
    Użytkownik Avatar Camelus
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WRO
    Postów
    71
    Podziękowano Thanks Given 
    66
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    @Kokodrillos - dzięki za sugestię. Co propozycja, to mi się bardziej micha uśmiecha, aczkolwiek autko ciekawostka na pewno, sam bym chętnie to zobaczył na żywo. Tyle, że 3d niestety. A wnuk jak wsiada do samochodu to ani w głowie mu wychodzić

    @ Andre - mnie osobiście mały OT nie przeszkadza, nie ma to jak posty, po których się człowiek uśmiechnie.

    Ale, ale, uwaga... Teść po jesiennych rozmyślaniach zaczął powoli dojrzewać do tego, że może jednak w jego przypadku benzyna będzie lepszym wyborem
    Póki co zerkał sobie na Fabię, aczkolwiek jak zobaczył Jimny, to stwierdził, że "śmieszne to jechadełko", ale musiałby dokładnie obejrzeć w środku, bo może okaże się, że te 3 drzwi to w tym przypadku nie jest wielki problem.
    Kupiłem białe Kizashi - i co mi zrobicie?

  4. #19
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Su w benzynie będzie Wam dużo łatwiej znależć ......z tego co pamiętam to mają prosty mechanizm przesuwania przednich foteli do przodu ( jak większość Suzuki) ino trochę w nich trzęsie i buja (krótka zwarta prosta konstrukcja) jak teściu nie pływał bądż nie dosiadał maszyn rolniczych a miał w ciężarówkach fotel pneumatyczny to na stare lata może nie zdzierżyć takiego sposobu odchudzania .....ale powinna mu się spodobać prostota i "czytelność" autka oraz jego naprawdę duże możliwości trakcyjne .
    Dziadek Babcia i dwoje wnuczków spokojnie się pomieszczą a po Wrocławiu i okolicach (jak narazie ze względu na nawierzchnię) takie autko się sprawdzi.
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  5. #20
    Użytkownik Avatar Camelus
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WRO
    Postów
    71
    Podziękowano Thanks Given 
    66
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Ostatecznie jeśli wersja 3d jednak będzie brana pod uwagę to ze stajni Suzi jest jeszcze Ignis - ten o ile kojarzę występował nawet w wersji 4x4. Tylko weź to teraz namierz we Wrocławiu żeby pooglądać chociaż

    A wnuczek na razie jest jeden i póki co więcej nie będzie
    Kupiłem białe Kizashi - i co mi zrobicie?

  6. #21
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Tak ..dobry również kierunek poszukiwań - Su - Ignis- ....wiele ofert jednej ośki ale sporo też 4x4 i oczywiście występują w wersji 5d ....niby niszowy model ale osobiście polecam ....super funkcjonalne nieduże autko w przystępnej cenie .
    Jeśli Teść zrezygnuję z 4x4 to moim zdaniem Skoda i Madzia-2 jest następna w kolejce do przemyślenia

    PS;
    -Camelus- ...z tą Ładą Nivą to trochę chyba zaszalałem .....ale naprawdę doradzić chciałem ....
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #22
    Użytkownik Avatar Camelus
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WRO
    Postów
    71
    Podziękowano Thanks Given 
    66
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Andrebar - nic się nie przejmuj z tą Nivą - bardzo to nieszablonowe było, aż się usmiechnąłem. Z drugiej strony mogło to wyglądać na totalny brak zdecydowania, stąd też rozumiem trochę "strzał" z Nivą
    Kupiłem białe Kizashi - i co mi zrobicie?

  8. #23
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Za chwile ktoś pewnie z Zaporożcem wyskoczy...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •