Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Polecam Bartka Carpasję :)

  1. #1
    Kasia
    Gość

    Domyślnie Polecam Bartka Carpasję :)

    Witam wszystkich serdecznie!
    Moja wiadomość nie będzie różniła się od poprzednich Generalnie szkoda, że nie można dodać tej wiadomości w ogólnopolskim dziale, bo niby Mazowieckie, a Bartek autko dostarcza pod dom W moim przypadku do Bydgoszczy.
    No co tu mogę dużo napisać, miałam nie słodzić, aby było wiarygodnie
    Nie jestem długo na tym forum - kto czytał, to pamięta moje wywody na temat "jakie auto itd". Bartek odpisał - żebym się z nim skontaktowała i bez problemów będę miała auto takie jakie chcę. No i co tu dużo pisać - miał rację!
    Kontakt - bardzo dobry, częsty, wyrozumiały Na początku podsyłał mi linki różnych Hond Jazz, i w końcu stanęło na tej jedynej.
    Nie powiem - miałam spore obawy - bo czy można zaufać komuś kogo się zna tylko z maili i forów? W tym miejscu mogę się wypowiedzieć do wszystkich niedowiarków jak ja - naprawdę czasem warto zaufać, bo bez tego interesu się nie zrobi
    Autko bardzo fajnie się sprawuje (odpukać w niemalowane), wytrzymuje nasze mrozy, jeździ się świetnie, czego więcej chcieć?
    Naprawdę jeszcze raz polecam Bartka - jest cierpliwy, wyrozumiały, odpowiada na setki głupich pytań i przede wszytskim można mu zaufać.
    Aha a autko to Honda Jazz, rok 2004, 1.4 SL, full wyposażenie.
    Pozdrawiam Bartka i Pana Andrzeja (Apacza) również, którego też miałam przyjemność poznać.
    Także na koniec - Carpasja dobra firma
    Jeśli ktoś miałby jakieś pytania -bez problemu odpowiem i polecę.

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cieszymy się z Twojego szczęścia
    Niech się kręci
    To teraz trzeba to oblać...


    Za każde koło, szybkę, antenę itd

  3. #3
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Kris jak możesz zaraz będą mówić w internecie, że forum popiera importerów, a i nawet, że opłacają je - lol
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Heh spokojnie Łukasz
    Jeśli ktoś sobie zada trud sprawdzenia postów Kasi zobaczy, że wszystko było tak jak być powinno
    I to cieszy

  5. #5
    Kasia
    Gość

    Domyślnie

    Naprawdę, wszystko było tak jak powinno, posty same za siebie mówią. A kto i by się doszukał, to i by znalazł historie moich poszukiwań na innych forach samochodowych
    Ja jako pierwsza mogę poprzeć importerów, nie mam z tego żadnych korzyści, ani żadnych przywilejów.
    Chciałabym, aby moje posty zostały przeczytane przez osoby, które poszukują auta, ale niedowierzają w tego typu transakcję i mają problem z zaufaniem Wiem, że każdy musi się sam przekonać, ale jeśli ktoś miałby jakieś pytania to nawet i telefonicznie mogę opowiedzieć "co i jak".
    Podsumowując - ja postanowiłam "zaryzykować" (oczywiście w tym momencie trudno mówić o ryzyku), auto mam zarejestrowane, jeszcze czekam na stały dowód.

  6. #6
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    Po prostu miło czytać
    Gratuluję zakupu i oby się sprawowało "dżezisko"

  7. #7
    Wolf
    Gość

    Domyślnie

    Gratuluje Jazza pojeżdzi długo bo to wytrzymałe i mało awaryjne auto przez co zresztą tak trzyma ceny,a co do Carpasji powiem tyle że też bezinteresownie sprawdził dla mnie pewne informacje, które potwierdziły prawdziwość dokumentacji pewnego auta(tez Hondy :-) ) zależało mi na tych informacjach i dostałem je szybko.

  8. #8
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    W Jazzach najbardziej awaryjny element to radio
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  9. #9
    Kasia
    Gość

    Domyślnie

    Radio narazie daje radę i to całkiem nieźle 4 głośniki są w zupełności wystarczające

  10. #10
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Podpytam, udało się zmieścić w zakładanym budżecie? Będzie info dla szukających na ile trzeba się szykować, za porządne auto.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  11. #11
    Kasia
    Gość

    Domyślnie

    Budżet trochę podwyższyłam. Początkowy był nierealny z racji na moje wymagania (głównie rok). Zmieściłam się w 20k.

  12. #12
    Strateg
    Gość

    Domyślnie

    Podpiąłem się pod temat pani Kasi, bo mi najbardziej pasuje.

    Moja operacja pod kryptonimem "Zakup auta" zaczęła się w momencie, kiedy znajomy wujka odmówił wyjazdu po auto do Niemiec ze mną (i ze śwagrem), tłumacząc się: "będą koszty, a możemy nic nie znaleźć". Do dzisiejszego dnia dziękuję mu za tę szczerość.

    I tak, naturalnym torem, trafiłem na to forum (jesienią zeszłego roku). Dzięki temu uchroniłem się od niechybnej wtopy, a w najlepszym wypadku straty czasu, pieniędzy i nerwów na wycieczki w Polskę. Najpierw zacząłem rozglądać się za autem po najbliższej okolicy, ale kontakt z importerami zawsze traktowałem jako opcję numer jeden. Kiedy zrozumiałem, że w Polsce będzie ciężko, a czas naglił, skontaktowałem się z Bartkiem. Kontaktowałem się również z innym importerem, ale Bartek był zdecydowanie bardziej konkretny i rzeczowy. Poza tym okazał się człowiekiem bardzo komunikatywnym, wesołym i wiecznie uśmiechniętym, od razu wzbudzającym zaufanie.

    Posypały się oferty. Początkowe wszystkie odrzuciłem, wyczułem, że Bartek bada moje preferencje. Potem już były same konkrety. W międzyczasie nastąpił zwrot akcji, gdyż zmiana pracy spowodowała zmianę zapotrzebowania i zamiast w diesla, uderzyłem w benzynę. Kiedy Bartek przysłał mi kolejną ofertę diesla, ja przejrzałem pozostałe oferty z tego Autohausu. Kiedy podrzuciłem mu ofertę benzynową do sprawdzenia, wszystko potoczyło się błyskawicznie. Telefon Bartka do Niemiec jako pierwsze rozeznanie, telefon do mnie i decyzja zapadła w 3 minuty. Potem wszystko potoczyło się utartym torem. Wyjazd Bartka do Niemiec i telefon prosto z placu. Drugi telefon - wrażenia z trasy. I na końcu POLSKI BUS i moja wizyta w Pruszkowie.

    Ford C-Max 1,8 125 km benzyna 2007 rok z przebiegiem 98 tys. (ostatni serwis przy 90 tys.) stał się moją własnością. Dwa wypady wakacyjne za mną. Rodzina w pełni zadowolona (nawet żona, a kobiety z reguły zawsze coś znajdą, aby skrytykować). Komfort podróżowania, pozycja za kierownicą, widoczność, a na dodatek benzynka daje sobie znakomicie radę w trasie z czterema osobami i pełnym bagażem . Jednym słowem, jestem super zadowolony z tego zakupu. Koszty użytkowania przez trzy miesiące:
    - wymieniłem żarówkę od światła mijania (padła po dwóch dniach) i olej (chociaż nie musiałem). Na razie tyle.

    Mały minus, żeby nie było tak pięknie. Papiery trzeba sobie pilnować, bo Bartek zarobiony i zapomina (szczególnie w sezonie letnim). Niektóre dosyłał mi dosłownie w ostatniej chwili. I zapomniał mi zwrócić pieniądze za jedno tłumaczenie. Bartku! Jeśli to przeczytasz, wpłać tę kwotę w moim imieniu jako darowiznę na rzecz forum i będziemy kwita! Bardzo proszę.

    Bartka polecam dla osób, które:

    - chcą spać spokojnie po nocach, mając w garażu samochód z pewnego źródła, serwisowany praktycznie do samego końca, z oryginalnym przebiegiem
    - chcą za niego zapłacić odpowiednią cenę, nie sugerując się naszymi rodzimymi ogłoszeniami - autozłomami.


    p.s. Jeśli będziecie kiedyś w Pruszkowie, polecam restaurację CORRADO. Dają tam pyszną karkówkę z grilla z pieczonymi ziemniakami.
    Ostatnio edytowane przez Strateg ; 08-10-13 o 21:20 Powód: literówki

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •