Witam wszystkich serdecznie!
Moja wiadomość nie będzie różniła się od poprzednich Generalnie szkoda, że nie można dodać tej wiadomości w ogólnopolskim dziale, bo niby Mazowieckie, a Bartek autko dostarcza pod dom W moim przypadku do Bydgoszczy.
No co tu mogę dużo napisać, miałam nie słodzić, aby było wiarygodnie
Nie jestem długo na tym forum - kto czytał, to pamięta moje wywody na temat "jakie auto itd". Bartek odpisał - żebym się z nim skontaktowała i bez problemów będę miała auto takie jakie chcę. No i co tu dużo pisać - miał rację!
Kontakt - bardzo dobry, częsty, wyrozumiały Na początku podsyłał mi linki różnych Hond Jazz, i w końcu stanęło na tej jedynej.
Nie powiem - miałam spore obawy - bo czy można zaufać komuś kogo się zna tylko z maili i forów? W tym miejscu mogę się wypowiedzieć do wszystkich niedowiarków jak ja - naprawdę czasem warto zaufać, bo bez tego interesu się nie zrobi
Autko bardzo fajnie się sprawuje (odpukać w niemalowane), wytrzymuje nasze mrozy, jeździ się świetnie, czego więcej chcieć?
Naprawdę jeszcze raz polecam Bartka - jest cierpliwy, wyrozumiały, odpowiada na setki głupich pytań i przede wszytskim można mu zaufać.
Aha a autko to Honda Jazz, rok 2004, 1.4 SL, full wyposażenie.
Pozdrawiam Bartka i Pana Andrzeja (Apacza) również, którego też miałam przyjemność poznać.
Także na koniec - Carpasja dobra firma
Jeśli ktoś miałby jakieś pytania -bez problemu odpowiem i polecę.