Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 29 z 29

Temat: NIEMCY: Ford Mondeo 2.0 TDCi 2013

Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Podziękowano: 0
    Siła Reputacji
    10

Domyślnie Odp: NIEMCY: Ford Mondeo 2.0 TDCi 2013

Kawa i kanapki do plecaka. Auto będzie u nas za ok 10 dni

Starszy użytkownik Avatar Andrebar
    Podziękowano: 12
    Siła Reputacji
    13

Zachodzi teraz małe pytanie ....czy za ok 10 dni będzie sprowadzone i pokazane w ori stanie - tak jak było kupione ?
    Czy owe 10 dni jest potrzebne na "uzdatnienie dla oka " .... aby potencjalny klient widząc oryginał nie zesrał się
    Ostatnio edytowane przez Tytan ; 07-03-19 o 14:18
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Starszy użytkownik
    Podziękowano: 5
    Siła Reputacji
    3

Czy ta cena osobiście mnie powala na kolana? Otóż nie...wiem że NIemiec...ale z DK spokojnie kupuję ten model w tej cenie, a nawet jeżeli dobrze pogadam to i jeszcze taniej.

Moderator+
    Podziękowano: 94
    Siła Reputacji
    13

Nie chodzi o sam model, tylko całe zestawienie, czyli rok, przebieg, wersja, wypas etc.

Użytkownik
    Podziękowano: 1
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał andrzej3000 Zobacz post
    Czy ta cena osobiście mnie powala na kolana? Otóż nie...wiem że NIemiec...ale z DK spokojnie kupuję ten model w tej cenie, a nawet jeżeli dobrze pogadam to i jeszcze taniej.
    Titanium S z tym przebiegiem w takiej cenie?? nawet jakby go z vat'u sciągnął to i tak za dobra cena (a na zdjęciach wyglada bardzo dobrze). Sprzedawca chyba mierzy zamiary ponad siły, bo na aukcji te auto "powinno" wieksząkwote osiągnąć, niż on chce w PL po opłatach i transporcie a gdzie jeszcze zarobek......

Starszy użytkownik
    Podziękowano: 5
    Siła Reputacji
    3

Cena jak cena, pytanie jest inne, co otrzymujesz za tą cenę ?
    Przebieg...no cóż, przebiegiem się do końca nie jeździ, jest niski ale i tak nie ma żadnej gwarancji dobrego stanu technicznego

Za dużo się widziało w tej branży żeby się napalać jak ruski na czołg, bo widywałem stan techn. TOP z przebiegiem 350 tys, i padliny z przebiegiem 150 tys.

Miałem auta z przebiegami 300-350 które stały w ogłoszeniu 2 dni

Miałem auta z przebiegiem 70-90 tys= które dopiero po 2 miesiacach się sprzedawały, po obniżce ceny i to dużej
    Ostatnio edytowane przez andrzej3000 ; 05-03-19 o 18:57

Moderator+
    Podziękowano: 94
    Siła Reputacji
    13

To już wywód w sumie kompletnie nie na temat, a bynajmniej tego konkretnego egzemplarza i uzasadnienie, że wcześniejszy też nie był zgodny z rzeczywistością...

Moderator+ Avatar dural
    Podziękowano: 7
    Siła Reputacji
    10

Jak Wojtek - przystopujcie z tym co macie na sprzedaż lub jakie świetne fury sprowadzacie.

Jestem uczulony na KRYPTOREKLAMĘ.

Starszy użytkownik Avatar tradelux
    Podziękowano: 9
    Siła Reputacji
    14

Cytat Napisał Andrebar Zobacz post
    Zachodzi teraz małe pytanie ....czy za ok 10 dni będzie sprowadzone i pokazane w ori stanie - tak jak było kupione ?
    Czy owe 10 dni jest potrzebne na "uzdatnienie dla oka " .... aby potencjalny klient widząc oryginał nie zesrał się
    Zdjecia wrzucal z Niemiec, wiec te dni potrzebne sa na transport do PL. Nie jezdzi sam do Niemiec i nie pisze umowe na kolanie na rodzine jak jedna zasluzona osoba tutaj. Mowisz o aucie, ktore mialo piasek na dywaniki i mikrorysy od myjni (ciemny kolor). Przy zakupie samochodu zwraca sie uwage raczej na bezwypadkowosc, przebieg, a nie na wypucowanie lepsze niz w salonie. No chyba, ze ktos lubi placic 30% wiecej za auto Niemcowi, co umyje na myjni kilka tysiecy na lewo posrednikowi bez podatku, ktory pojedzie po auto i za 3-4lata przy wymianie samochodu przy dalszej sprzedazy straci jedyne 200%
    Nie ma sie co doszukiwac drugiego dna przy aucie. Napisz do don12 - sprawdzi Ci historie i dobrze auto. Bedziesz wiedzial o nim wiecej, niz wlasciciel, ktory nim jezdzil.

P.S. Pogadaj moze z duralem - mial dostep jako osoba prywatna do jednego z lepszych domow aukcyjnych i moze powiedziec CI jak to wyglada. Wyrwac auto w fajnej cenie jest zdecydowanie latwiej, niz z gazety czy mobile
    Ostatnio edytowane przez Tytan ; 07-03-19 o 14:18
    ---

Facebook:
    Aby zobaczyć obrazy w stopce musisz mieć 1 lub więcej postów. Obecnie napisałeś 0 postów.

Otomoto:
    Aby zobaczyć obrazy w stopce musisz mieć 1 lub więcej postów. Obecnie napisałeś 0 postów.

Login na allegro: trade-lux

10. Następujący użytkownik dziękuje tradelux za tą użyteczną informację:

3ndriu (07-03-19)

Siła Reputacji
    13

Zdjęcia przekłamują - i można je pokazać na kilka sposobów .
    Ty -Tradelux- już zapomniałeś jak pisałeś xxxx lat temu ,że handel autami to Twoja / Wasza działalność marginesowa - bo odzieżą się zajmujesz / zajmujecie
    Próbujesz podważać coś co ma na tym Forum jest sprawdzone od podstawy i ponad 10-ciu lat ! ..... właśnie pomoc w bezpośrednim zakupie od właściciela lub Dealera.
    Mnie walą Twoje auta i oferta bo po prostu wiem jak i gdzie się w nie zaopatrujesz .
    A zrozum ,że są ludzie co chcą u źródła kupić - jak tego nie kumasz to nigdy nie zniknie Twoja nienawiść w stosunku do mnie .
    baaa ... nawet śmiem twierdzić ,że wszystkich postów nie przeczytałeś ( no zalatany jesteś ) weź zobacz post # 8
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 07-03-19 o 15:35

Moderator+ Avatar dural
    Siła Reputacji
    10

Panowie dajcie na wstrzymanie

Każdy z Was ma trochę racji - tak jak Łukasz wspomina - dzięki uprzejmości Tomka miałem dostęp do autobid.

Jak ktoś ma czas i $$$ może wyrwać coś na handel dla siebie w dobrej cenie - dużo osób tam kupuje.

Siła Reputacji
    13

Paweł - ja szanuje kolegów z Forum takich jak Ty - bo moim zdaniem jesteś od XXXX lat od istnienia Forum niezmienny .
    a to dlatego ,że jesteś NIEZALEŻNY od nikogo

Mi po prostu nie zezwala wiedza aby przejść obojętnie obok niektórych opinii ...na jakie całkiem przypadkiem wpadnę.
    Ale OK - dla dobra sprawy mogę przeprosić -Tradeluxa- ...tylko qrde powiedz / wskaż - za co ?

Moderator+ Avatar dural
    Siła Reputacji
    10

Nie macie się przepraszać lub kochać

Tolerujcie się i ewentualnie merytorycznie spierajcie - bez wycieczek osobistych

Nie róbmy off topic'u.

Btw nie ma ktoś z Was importerów ładnego Touareg'a 2008-2009r bez pneumatycznego zawieszenia

Oferty na prv

15. Następujący użytkownik dziękuje dural za tą użyteczną informację:

Tytan (08-03-19)

Starszy użytkownik Avatar tradelux
    Podziękowano: 9
    Siła Reputacji
    14

Cytat Napisał Andrebar Zobacz post
    Zdjęcia przekłamują - i można je pokazać na kilka sposobów .
    Ty -Tradelux- już zapomniałeś jak pisałeś xxxx lat temu ,że handel autami to Twoja / Wasza działalność marginesowa - bo odzieżą się zajmujesz / zajmujecie
    Próbujesz podważać coś co ma na tym Forum jest sprawdzone od podstawy i ponad 10-ciu lat ! ..... właśnie pomoc w bezpośrednim zakupie od właściciela lub Dealera.
    Mnie walą Twoje auta i oferta bo po prostu wiem jak i gdzie się w nie zaopatrujesz .
    A zrozum ,że są ludzie co chcą u źródła kupić - jak tego nie kumasz to nigdy nie zniknie Twoja nienawiść w stosunku do mnie .
    baaa ... nawet śmiem twierdzić ,że wszystkich postów nie przeczytałeś ( no zalatany jesteś ) weź zobacz post # 8

Stary nienawiść? Chyba coś Ci na oczy poszło. To TY w każdym poście robisz wycieczki w moją stronę. Gdybym czuł do Ciebie nienawiść to nie odsyłałbym do Ciebie klientów - pewnie już o tym zapomniałeś czy to na Audi A3, Mazde czy Hondę Jazz. Nie wiem czy pamiętasz, ale nawet wypomniałeś to, że nie mój target $$ klienta. Tak postępuje osoba nienawistna? Słowo nienawiść jest mi obca stąd czasami podsyłam klientów do Łukasza z Zawiercia, kilka razy po Focusa czy 307 wysłałem nawet do Czapaji (który miał zazłe, że licytuje się te same samochody) czy po jakieś lepsze fury do Tomka P.
    Nie wszystkimi samochodami chce mi się bawić (mowa o modelach lub jak ktoś ma na placu to po co sprowadzać).

Dlaczego procedura trwa ok. 10dni? Dla zakupu od 15tys zł w górę jedyny legalny sposób zakupu dla firmy to przelew (w tym przypadku zagraniczny) to 2-3dni robocze. Zorganizowanie transportu, aby wstrzelić się w terminy firmy transportowej to ok. 5-9dni. Są firmy, które wezmą z dnia na dzień, ale osobiście bałbym się zlecać transport bez OCP, licencji i faktury
    Nikt z wymienionych osób nie uzdadnia samochodów jak to jest przez Ciebie potocznie nazwane jak w pomrocznej - czyli auto sprzedawane jest tak jak było kupione zagranicą (bez kręcenia liczników, bez przygód wypadkowych - nie mówię tutaj o lakierowaniu drzwi po obcierce tylko o spawaniu podłużnic).

@3ndriu
    Osobiście jakbym był na kupnie takiego Mondeo to tak jak napisałem - wysłałbym VIN i zlecenie inspekcji do Michała vel don12 -> sprawdz-auto24.pl
    Sprawdzi Ci Forda lepiej niż ASO Masz dość daleko, a on zrobi Ci relację, że będziesz wiedział o najmniejszej rysce na samochodzie, każdej odkręcanej śrubce czy stanie mechanicznym pojazdu. Zerknij sobie na FB na jego relacje.
    ---

Facebook:

Otomoto:

Login na allegro: trade-lux

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia