Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Niemcy : Honda Civic VIII 1.8 2010

Nowicjusz
    Podziękowano: 0
    Siła Reputacji
    0

:) Niemcy : Honda Civic VIII 1.8 2010

Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Honda
    VIN:
    -
    Model:
    civic
    Silnik
    1.8
    Rocznik:
    2010
    Państwo
    Niemcy
    Miejscowość:
    Magdeburg
    Nazwa komisu:
    Autohaus GÖPEL GmbH, Honda Vertragshändle

Link do ogłoszenia:
    https://suchen.mobile.de/auto-inserat/honda-civic-lim-5-1-8-sport-standheizung-magdeburg/270684620.html
    Treść:
    Witam,

Co Państwo sądzicie o tym samochodzie? Skoro to jak sie wydaje autoryzowany sprzedawca to nie powinno być żadnych "wałków" prawda? A to, że ogłoszenie ma 1,5 miesiąca to może świadczyć o tym że niemcy się na używane tak nie rzucają a dla polskiego handlarza cena za wysoka, chociaż na emailowe pytanie czy cena jest do negocjacji gość mi odpisał, że za 8k do sprzedania więc pewnie gdydby ktoś na miejscu ponegocjował i był w tym dobry byłoby jeszcze taniej, pytanie tylko czy warto w ogole jechac?

Dziękuje i pozdrawiam

Starszy użytkownik Avatar Andrebar
    Podziękowano: 23
    Siła Reputacji
    13

Domyślnie Odp: Niemcy : Honda Civic VIII 1.8 2010

Z tym przebiegiem i EZ.2010r to normalne ,że cena dla szkopka

Ja kilka miesięcy temu miałem podobny temat ale rok prod. 2008 i sporo tańsze ...choć niewiele więcej km nakulane
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Moderator+
    Podziękowano: 180
    Siła Reputacji
    15

Tu masz identyczną w PL, która wychodzi nawet taniej: https://www.otomoto.pl/oferta/honda-...tml#0437a60a84 ale za takie pieniądze od bardzo dawna nie ma chętnego.

Starszy użytkownik
    Podziękowano: 18
    Siła Reputacji
    3

Cytat Napisał twar Zobacz post
    więc pewnie gdydby ktoś na miejscu ponegocjował i był w tym dobry byłoby jeszcze taniej, pytanie tylko czy warto w ogole jechac?

Na duże obniżki na miejscu jeżeli po to pojedziesz nie licz, jeżeli z autem jest wszystko OK to niewiele Ci zejdą , może to jest tylko raptem 100-200 Euro jeszcze.
    Kiedyś kupowałem z ASO VW i Forda używkę i pojechałem po to prawie 1400KM to z ceny wynegocjowanej przez tel. na miejscu po godzinie rozmów zeszli tylko 100 Euro, przez tel z tego co pamiętam 500-600 Euro w dół.

Kiedyś też w niemieckim autohausie oglądałem VW Polo i mi komisant gada że z ceny to raczej już nic nie zejdzie, a jak chcę targować to musi po szefa dzwonić ale to może szef max 100 euro się zgodzi, auto na rynek niemiecki, bardzo ładne i bardzo drogie. Tak to wygląda.

Nowicjusz
    Podziękowano: 0
    Siła Reputacji
    0

Dzieki za odpowiedz.

Ociepli sie troche to pojede sie rozejrzec, mam nadzieje ze sobie poradze z formalnosciami itp, na polskim rynku niestety nie ma na chwile obecna zadych przyzwoitych egzemplarzy, moze cos sie zmieni po zimie w tej kwestii.

edit:
    Wojtek69 mialem tam nawet jechac ale skutecznie zniechecily mnie historie z internetu na temat wlasciciela tego komisu. Poza tym to ze ten civic sie nie sprzedal to raczej nie jest kwestia ceny bo obserwuje rynek od jakichs 2-3 miesiecy i w podobnych cenach (no moze tansze o tysiac lub dwa) samochody sprzdawaly sie po 2 dniach.
    Ostatnio edytowane przez twar ; 30-01-19 o 19:45

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia