Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Ford Mondeo MK4 1.8 TDCI

Moderator S Avatar Tytan
    Podziękowano: 88
    Siła Reputacji
    10

Domyślnie Odp: Ford Mondeo MK4 1.8 TDCI

Polski klyjent wymagający klyjent

Ale serio jak widzę często takie rzecz potrafi zaważyć
    Ostatnio edytowane przez Tytan ; 01-02-19 o 13:46
    Pomoc przy oględzinach auta info PW lub tytan 55 @ wp pl

Starszy użytkownik Avatar tradelux
    Podziękowano: 8
    Siła Reputacji
    14

To on miał i Navi i Bi-Xenon i hydro
    Z klientem na tanie auto jest gorzej, niż na droższe, bo tzn. że dłużej zbierał pieniądze i przez to wymagania ma jak przy nowym, aucie.
    Przykład: na szybie przy rogu w okolicach pasażera mały odprysk na szybie, zalany i nic się z nim nie dzieje - klient chce nową szybę Najdrobniejsze odpryski po kamieniach, ryski już zniechęcają, bo jak auto wygląda...
    Nie liczy się dla nich bezwypadkowość, całość w oryginale i fajny udokumentowany stan. Ma wyglądać i kosztować najtaniej!
    ---

Facebook:
    Aby zobaczyć obrazy w stopce musisz mieć 1 lub więcej postów. Obecnie napisałeś 0 postów.

Otomoto:
    Aby zobaczyć obrazy w stopce musisz mieć 1 lub więcej postów. Obecnie napisałeś 0 postów.

Login na allegro: trade-lux

Starszy użytkownik
    Podziękowano: 1
    Siła Reputacji
    6

No niestety taka przykra rzeczywistość. Pamiętam jak w 2015 roku sprzedawałem Passata 1.9TDI. To jeszcze nie był okres całkowitego przesytu dieslem, niemniej pierwszych klientów zapamiętałem na zawsze. Samochód z 98 roku, przebieg na budziku prawie 300 tyś, cały w oryginale. Cena z tego co pamiętam 7900zł. Przyjechali panowie obeszli samochód dookoła i stwierdzili że jest cały do malowania ponieważ posiada odpryski na masce, 17 letni samochód!! Oczywiście nie kupili bo stan samochodu jest nie ważny, ważne są odpryski. Na drugi dzień przyjechał koleś (mechanik a przynajmniej tak się określił) 10 minut oględzin i samochód sprzedany.
    Odnośnie Cytryny którą sprzedaję to akurat hydro jest
    Poniżej link jako ciekawostka:
    https://www.otomoto.pl/oferta/citroe...-ID6BCl07.html

Starszy użytkownik
    Podziękowano: 3
    Siła Reputacji
    2

za taką kasę już nie można sprzedać takiej cytryny? w PL ?

Toż to w DK stoją z tego roku, z tym sinikiem, za 3800 Euro , a gdzie transport, opłaty, marża ?

To albo coś jest nie halo z autem albo już faktycznie tych diesli nikt nie chce, ale obstawiałbym zastój i dopompowany rynek, z jesieni, późnej jesieni.

Jednak nastawiam się na handel TYLKO na benzyniaki,

Dla siebie można kupić takiego dieselka i nim jeździć

Starszy użytkownik
    Podziękowano: 1
    Siła Reputacji
    6

Ja też obstawiam zastój, nawet byłbym gotów przyznać że coś nie tak z autem gdyby ktoś przyjechał obejrzeć, posprawdzać, znaleźć jakieś poważne problemy, cokolwiek. A tu nawet nie dzwonią, choć jak obniżyłem cenę to i tak jest ruch. Dwa dni, dwa telefony. Pierwszy 10 sekund, gdy Pan dowiedział się że w auto nie trzeba dużo inwestować, lakier oryginalny i nie opuszczę dużo to się rozłączył. Drugi dzwonił dziś rano z zapytaniem czy możliwa zamiana, niestety powiedziałem że nie i tu był koniec rozmowy.
    Samochód ma do zmiany olej, rozrząd, linkę maski i opony jeśli ktoś dużo jeździ też wypadało by zmienić bo bieżnika jest nie za bogato. Poza tym po dwutygodniowym postoju pod chmurką odpala normalnie, skrzynia pracuje normalnie zawieszenie raczej też (nie miałem dużo doświadczenia z hydro, a w zasadzie wcale). Wszystkie tryby zawieszania działają, z tym że po zgaszeniu silnika auto się trochę opuszcza ale na forum cytryny wyczytałem że tak ma być. Dla estetów zapewne trzeba by wyprać fotele bo no nie wyglądają jak nowe, mają jasne plamki. Taki normalny dziesięcioletni samochód. Wychodzi na to że dla statystycznego kupca to za mało
    Dochodząc do meritum można zwalić wszystko na zastój albo mojego wrodzonego pecha. Plan jest taki że po zakończeniu ogłoszenia daję sobie spokój z tym, samochód będzie stał do wiosny nie ruszany. Później zmieniam linkę maski piorę fotele i wystawiam za 19900. Jak wtedy nie przez miesiąc się nie sprzeda to chyba tylko do rzeki. Mówiąc szczerze jestem strasznie zaskoczony sytuacją, bo gdyby dzwonili, przyjeżdżali, oglądali i twierdzili notorycznie że złom to rozumiem, a tu nic, zero.

Starszy użytkownik
    Podziękowano: 3
    Siła Reputacji
    2

Spokojnie ...ludzie dopiero zaczynają jeździć i oglądać, ja dzisiaj sprzedałem Opla Astrę, mam jeszcze inną Astrę 1.4T byli oglądać klienci, i raczej zero uwag, bo auto w BDB stanie, jadą oglądać podobną ale 5 tys droższą, niby tam mniejszy przebieg i lepszy wypas. i ble ble ble, także dopiero dzisiaj pierwszy dzień na + 10*C więc lekkie przebudzenie rynku jest.
    jeszcze było kilka telefonów dzisiaj o tą Astrę więc powinna się szybo sprzedać,natomiast w tygodniu CISZA, ale cena jest tez mocno wyśrubowana w dół, na minimum godności, też nie prana , nie myta, bo trudno prać cokolwiek jak było -14 *C , więc jak nie pójdzie teraz za 24900zł to na wiosnę pranie, mycie, pasta, wosk, żel, plak i 2000 w górę
    Ogólnie to teraz jak kogoś mocno nie przyciśnie to jeszcze nie kupuje, dopiero ok. marca to wszystko ruszy.
    Zawsze tak było, jest i będzie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia