Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Opel Vectra C

Bywalec
    Podziękowano: 0
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Opel Vectra C

Ocena auta z ogloszenia

Marka: Opel

VIN: W0L0ZCF3571036108

Model: Vectra c

Silnik: 1.9 cdti 120km

Rocznik: 2007

Miejscowość: Leszno

Nazwa komisu: prywatna osoba

Link do ogloszenia:
    https://www.otomoto.pl/oferta/opel-v...-ID6BAqip.html

Treść: witam,
    Auto bardzo dobrze 'opisane'
    Pierwszy lakier (udostępnia czujnik)
    I 100% pewny przebieg ?

Proszę o ocenę i pomoc w odnalezieniu jak najwięcej informacji o tym aucie m

Moderator S Avatar Tytan
    Podziękowano: 146
    Siła Reputacji
    10

Domyślnie Odp: Opel Vectra C

Na zachodzie te auta za darmo rozdają już... ?

9000 tys z zarobiek kosztami sprowadzenia i opłatami oraz transportem do 150km w cenie KARAMBA!
    Pomoc przy oględzinach auta info PW lub tytan 55 @ wp pl

Bywalec
    Siła Reputacji
    0

Dokladnie cena jest śmieszna albo stał wieki albo na 90procent jest wkładu na start.
    Szukam auta na trasy mam do obejrzenia audi a4 b7 w mojej miejscowości salon (diler) peugota wystawił ale coś numer vin nie chcą wysłać

Moderator+
    Podziękowano: 157
    Siła Reputacji
    15

Produkcja 14.11.2006r.

Starszy użytkownik
    Podziękowano: 10
    Siła Reputacji
    3

Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    Na zachodzie te auta za darmo rozdają już... ?

9000 tys z zarobiek kosztami sprowadzenia i opłatami oraz transportem do 150km w cenie KARAMBA!
    W DK za 1500 Euro już takie stoją pewnie za 1200 by oddali, ten z ogłoszenia też musiał tyle kosztować

https://home.mobile.de/ENGROSBILERDANMARKAPS#des_270845659

a ogólnie to ludzie zwariowali u nas na punkcie tego pierwszego lakieru, to że tłoki w silniku się przekręcają to nic, ważne że pierwszy lakier jest

Moderator S Avatar Tytan
    Siła Reputacji
    10

No tylko andrzej tamten ma prawie 400tys a ten 200

Co nawet gdyby został kupiony za 2k EUR daje już kwotę zbliżona do tej po opłatach i całym pakiecie korzyści

Moderator S Avatar Tytan
    Siła Reputacji
    10

2013-09-13 - 158881 km ostatnia wizyta w ASO

8. Następujący użytkownik dziękuje Tytan za tą użyteczną informację:

Wojtek69 (14-01-19)

Nowicjusz
    Siła Reputacji
    0

Mam pytanie: Czy zgłąszacie takie rzeczy do otomoto? Czy ma sens zgłaszanie naruszeń zasad np. korek liczników?

Starszy użytkownik
    Siła Reputacji
    3

Cytat Napisał szamps Zobacz post
    Mam pytanie: Czy zgłąszacie takie rzeczy do otomoto? Czy ma sens zgłaszanie naruszeń zasad np. korek liczników?
    a co ma otomoto do tego? oni łupią kasę za ogłoszenie więc im to rybka co kto podaje.
    pozatym jakie masz dowody na to kto skręcił? ile skręcił i czy wogóle skręcił? może było po dzwonie, może było uszkodzone mechanicznie. itp
    pozatym 2 , chcesz dobry samochód to nie szukaj w najtańszych ogłoszeniach, bo to proszenie się o kłopoty.

Nowicjusz
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał andrzej3000 Zobacz post
    a co ma otomoto do tego? oni łupią kasę za ogłoszenie więc im to rybka co kto podaje.
    pozatym jakie masz dowody na to kto skręcił? ile skręcił i czy wogóle skręcił? może było po dzwonie, może było uszkodzone mechanicznie. itp
    pozatym 2 , chcesz dobry samochód to nie szukaj w najtańszych ogłoszeniach, bo to proszenie się o kłopoty.
    Dwie godziny temu zgłosiłem to ogłoszenie do otomoto i podałem Twój link na mobile a teraz ogłoszenie nieaktualne. Przypadek? Nie sądze

PS
    Nigdy nie szukam najtańszych samochodów a tego OPLA obejrzałem z ciekawości. Szukam czegoś młodszego a taki OPEL łądny to kosztuje kolo 20k.

Starszy użytkownik
    Siła Reputacji
    3

Dwie godziny temu zgłosiłem to ogłoszenie do otomoto i podałem Twój link na mobile a teraz ogłoszenie nieaktualne. Przypadek? Nie sądze

PS
    Nigdy nie szukam najtańszych samochodów a tego OPLA obejrzałem z ciekawości. Szukam czegoś młodszego a taki OPEL łądny to kosztuje kolo 20k.
    Link który wkleiłem to tylko jako kontrprzykład co ile kosztuje, a to są dwa różne samochody, ten z mobile jest dalej aktualny do sprzedania, ten z otomoto może już sprzedany, skoro ogłoszenie usunięte.

Nowicjusz
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał andrzej3000 Zobacz post
    Link który wkleiłem to tylko jako kontrprzykład co ile kosztuje, a to są dwa różne samochody, ten z mobile jest dalej aktualny do sprzedania, ten z otomoto może już sprzedany, skoro ogłoszenie usunięte.
    Aha czyli wyszedłem na cebulaka pod*ierdalacza. Typowy Janusz z wąsem ze mnie. Ma ktoś może numer do tego gościa od OPLA bo ogłoszenie nieaktualne więce i tel. kontaktowy niedostępny. Chętnie bym,zadzwonił i zapytał z ciekawości.

A tak na marginesie dzwoniłem dziś do pewnego Pana oferta prywatna. Na pytanie czy samochód aktualny odpowiedział który...
    Więc zapytałem grzecznie ile ma tych samochodów na hanfel no i się Pan zdenerwował krzycząc do mnie czy ja wiem co chce kupić... Odpowiedziałem, że wiem bo mam ofertę przed oczami a czy on wie co chce sprzedać? No i się rozłączył

Chyba jestem już przewrażliwiony. Kupić u nas samochód to jakkiś dramat jest.

Starszy użytkownik
    Siła Reputacji
    3

Aha czyli wyszedłem na cebulaka pod*ierdalacza. Typowy Janusz z wąsem ze mnie. Ma ktoś może numer do tego gościa od OPLA bo ogłoszenie nieaktualne więce i tel. kontaktowy niedostępny. Chętnie bym,zadzwonił i zapytał z ciekawości.
    przyszłościowo czytamy wszystko ze zrozumieniem
    A tak na marginesie dzwoniłem dziś do pewnego Pana oferta prywatna. Na pytanie czy samochód aktualny odpowiedział który...
    Więc zapytałem grzecznie ile ma tych samochodów na hanfel no i się Pan zdenerwował krzycząc do mnie czy ja wiem co chce kupić... Odpowiedziałem, że wiem bo mam ofertę przed oczami a czy on wie co chce sprzedać? No i się rozłączył
    Z tymi kontami prywatnymi chodzi zupełnie o coś innego.
    Chodzi o to że Otomoto za konto dealerskie każe sobie płacić pakietowo 1-5 ogłoszeń płacisz 257,07 zł brutto na miesiąc
    6-10 ogłoszeń 503,07 brutto, itd 11-20 ogłoszeń 885,60zł brutto
    I teraz niezależnie czy masz 1 samochód czy 5 płacisz i tak jedną kwotę tj. 257,07zł za ogłoszenie./miesięcznie
    Więc mając kilka aut do sprzedania nie opłaca się wystawiać na koncie biznesowym, zwłaszcza, że nie wiadomo czy sprzedasz w 1 cyklu ogłoszeniowym, czasami trzeba wystawiać 2-3 razy, a kto chce płacić taką kasę za ogłoszenia?
    więc wychodziło by to niezbyt korzystnie.
    Ja też mam tylko kilka samochodów do sprzedania i też wystawiam na prywatnym, bo jest to dla mnie korzystniejsze, a w opisie dopiero jest opis że na samochód jest FV Marża, itp.
    Całkowicie normalna rzecz, tylko więksi sprzedawcy z tego co widzę korzystają z konta biznesowego.
    Co innego jeżeli kupiłbym np. 30 samochodów i chciałbym je wszystkie od razu wystawić

Chyba jestem już przewrażliwiony. Kupić u nas samochód to jakkiś dramat jest.
    eeee tam...są dobre samochody, tylko zazwyczaj inaczej kosztują

Moderator S Avatar Tytan
    Siła Reputacji
    10

szamps - przestań cytować post postem! ->regulamin

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia