Cześć,
Mam w zasadzie kilka pytań odnośnie Signum 2.0T bo wpadł mi w oko. Szukam ogólnie auta dość wygodnego, ale z pazurkiem, czyli dobre trzymanie w zakrętach, sprint do setki nie gorzej niż 9 sekund 😉 bagażnik nie mniejszy niż 350 litrów. W grę wchodzi tylko Pb (gaz raczej wykluczam). Spalanie na poziomie 12-13 litrów Pb w mieście mnie nie odrzuca 😁

Wydaje mi się, że to auto elegancko wpasowuje się w moje potrzeby (jako już któreś i nie wiem co wybrać ).

Czy kręcenie tego silnika (remap) na około 300 Nm (i pewnie z ~200KM) jest realne? No i czy wtedy sprzęgło lub skrzynia szybko nie klękną?

Czy taki dziesięciolatek, z prawdziwym przebiegiem (celował bym w okolice do 150 tys) nie będzie mi płatał figli? 🙄



No i pytanie najważniejsze ile jest warte Takie Signum 2.0T z ostatnich roczników? Mój budżet to okolice 22 tys PLN na samo auto (z kosztami sprowadzenia). Realne to?
Teraz pytanie najważniejsze, czy jest ktoś sprawdzony kto takie auto może ściągnąć, bo w PL podaż tego modelu widzę jest mikroskopijna 🙁

I czy to faktycznie się tak psuje? Elektronika, pompa paliwa itp?