Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: nowe auto dla 6 osobowej rodziny

  1. #1
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie nowe auto dla 6 osobowej rodziny

    witam poszukuję auta dla dość licznej rodzinki 6 osób więc szukam szukam i tylko się denerwuję na auto jest przeznaczona kwota 200 może 230 tyś jest jedno ale to nie może być żaden sharan galaxy i inne wynalazki patrzyłem toyote land cruiser ale odpada z powodu ceny i kiepskiego trzeciego rzędu siedzeń tak samo pajero patrzyłem tez mini busów ale za słabe wyposażenie bez skór i mały komfort podróżowania niby audi q7 ale drogie strasznie jest a podobno w 3 rzędzie miejsca tyle co dla małego dziecka dlatego proszę was o pomoc w znalexieniu fajnej propozycji podchodzi tez uzywane 1 lub 2 letnie max 3 litrowy diesel dzieki i pozdrawiam

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Dla mnie idealnym autem jest S-Max II 7 osobowy. Nowy w fajnej wersji to koszt ok. 150-160tys zł, używany do 1 roku za ok. 120tys zł.

    Później długo, długo nic i coś z oferty Citroen C-Crosser, Peugeot 4007.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    za malutki ten fordzik , myślałem nad mercedesem r klasa lecz poobno szału nie robi , a jak wyglada sprawa tych siedzeń w toyocie podobno są gdzieś jakieś edycje jeszcze lepsze jakościowo a nie chowana w podłogę tandeta tylko na boki składane elektrycznie

  4. #4
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    578
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    VW Multivan jest fajną opcją - sprowadzałem kiedyś na zamówienie limitowaną wersję miała wszystko co można sobie wyobrazić w aucie tej klasy.
    www.wymarzoneAUTO.pl - wiarygodne auta używane.

  5. #5
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    też brałem pod uwagę a co z awaryjnością tego pojazdu podobno nowe vw to szmelc

  6. #6
    galtom
    Gość

    Domyślnie

    Rozglądnij się za Previą III.

  7. #7
    traktorzysta789
    Gość

    Domyślnie

    Q7 czasem jeżdżę w 3.0 tdi i powiem Ci, że to bardzo fajny samochód. Trochę kolos IMO ale to Nawet lepiej dla Ciebie. W rodzinie jest od nowości przez jakieś 120tys nic się nie stało oprócz tego, że padł akumulator. Nigdy nie rozkładałem tylnego rzędu siedzeń niestety więc i tu nie pomogę ale pozostałe miejsca naprawdę wygodne i miejsca wystarczająco. Patrząc na bagażnik wydaje się, że ostatni rząd siedzeń dla nie dużych osób(dzieci) bedzie jak znalazł. Ale po rozłożeniu z bagażnikiem można się chyba pożegnać. Za 230 tys jest to dobra opcja.

  8. #8
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego nie chcesz nowego Forda Galaxy, jest większy i równie ładny jak S-Max... Większość aut to 5+2, stąd twój problem.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  9. #9
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Smax, Galaxy? Świetne auta. Sam posiadam i często sprzedaje. Ale serio uważacie ze warto za nie wydać grubo ponad 150 tys? Nadal bazują na mondeo mk4, jakby nie było aucie budżetowym.
    Mając 200-230 tys poważnie zastanowilbym się nad:
    R klasa(mi osobiście bardzo się podoba)
    http://otomoto.pl/mercedes-benz-r-35...C22304551.html
    GL
    http://otomoto.pl/mercedes-benz-gl-4...C22107734.html

    Nawet gdyby miały być starsze niż 2 lata
    Jeżeli jednak upierasz się przy nowym lub prawie nowym wybór będzie bardzo ograniczony, większość to albo vany, albo 5+2. Chyba ze bierzesz pod uwagę auta na rynek amerykanski, np Honda Odysey

  10. #10
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Na aucie budżetowym - który mimo tego że wyszedł pierwszy bije nowego passata i insignie pod względem prowadzenia się. Jak się nie mylę pierwsze wyszły S-MAXy / Galaxy a mondeo dopiero rok później. Fordowi wyszły wyjątkowo te 3 samochody.

  11. #11
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Zgadza się. Mk4 to zdecydowanie najbardziej udana generacja mondeo jaka do tej pory wyszła, co nie zmienia faktu ze zarówno za mondeo jak i za jego pochodne(smax/Galaxy, tak wiem ze debiutowaly rok wcześniej, ale z założenia płyta podlogowa przeznaczona do mondeo) nie warto wydać wiecej niż 130-140 tys.
    Choćby materiały w środku- Rklasa będzie góra, napęd 4x4? Proszę bardzo. Mocny diesel? Jest.
    Jeśli wybieramy auto za ok 200-230 tys Mercedes będzie IMO świetnym wyborem.
    Pozdrawiam

    PS: sam mam obecnie Smaxa 2.0 tdci w bogatej wersji

  12. #12
    Damian246810
    Gość

    Domyślnie

    Honda odysey odpada bo to paliwozerna benzyna , juz mieliśmy amerykana 3.8 litra ja dziękuję :P galaxy i inne wynalazki od forda odpadają r klasa trochę droga i serwis nie jest tani cały czas toyota land crusier mnie dręczy ten 3 rząd chodzi o to że to auto ma służyć conajmiej na najbliższe 10 lat więc w 3 rzędzie musi być sporo miejsca żeby osoby z wzrostem 180 cm podróżowały komfortowo renault espace odpada z kwestii złych przygód z tym autem owszem fajne wyposażone w 3 rzędzie sporo miejsca ale paliwożerny 3,5 benzyna ... citroen c crosser i mitsubishi outlander mają beznadziejny 3 rząd więc to odpada jak by ktoś się wypowiedział kto siedział w 3 rzędzie w toyocie land crusier to był bym wdzięczny

  13. #13
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Ja odpadam.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  14. #14
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Kup Citroena C-Crossera, a nie pozalujesz. Z poczatku produkcji auta produkowane byly w Japonii. Wspolnie wyprodukowane z Mitsubishi, komfortowe, z dobra blacharka i silnikami.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  15. #15
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Są 7miejscowe Discovery obecnie? Skoro nie MB to może Land Rover
    Co do Land Cruisera to zajrzyj do salonu, skoro kupujesz autko na pare lat warto wybrać to w którym bedziesz czuł się najlepiej a nie to które ktoś Ci poleca

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •