Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: jazda pod prąd

  1. #1
    Starszy użytkownik Avatar kamasoni
    Zarejestrowany
    kwi 2011
    Skąd
    Poznań
    Postów
    324
    Podziękowano Thanks Given 
    59
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie jazda pod prąd

    kobieta zmarła 2 godziny po wypadku - film ze stacji benzynowej i z momentu wypadku
    http://www.wykop.pl/ramka/1022035/da...-i-fiat-panda/

  2. #2
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    Chyba zwyczajnie brak mi słów.

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Niewiem jakim trzeba być *****em żeby tam wyjechać ... naprawde do kpl. badań lekarskich na egzamin na prawojazdy powinni robić szczegółowe badania psychiatryczne. A tak po za tym to jest smutne kamasoni a mamy piątek.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Poza jakimiś dragami albo zdrowym pier.dolcem nie umiem sobie tego wyjaśnić. Badania głowy co 2 lata dla kierowców nie byłyby złym pomysłem.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  5. #5
    pecet
    Gość

    Domyślnie

    tiaa tylko żeby te badania nie wyglądały tak jak moje...
    - jest pan zdrowy, dobrze pan widzi?
    - tak
    - [odgłos pieczątki i podpis] 50zł się należy
    -dziękuje, do widzenia

  6. #6
    miksix
    Gość

    Domyślnie

    Kolego, gdybyś zażądał rzetelnych badań, lekarz musiałby je przeprowadzić!
    Pewnie w zemście zaraz chciałby znaleźć u Ciebie przypadłość, która miałaby dyskwalifikować możliwość posiadania uprawnień, ale miałbyś pewność, że będziesz "bezpiecznym" (przynajmniej w zakresie swojego stanu zdrowia) kierowcą.
    Dopóki będzie przyzwolenie na takie pseudo badania, niewiele się zmieni.
    Chore jest to, że w tym kraju, w większości przypadków, chcąc postąpić właściwie prawie zawsze "mamy pod górkę"

    Ja cyklicznie odnawiając uprawnienia, mam w d....e, czy będzie próbował się odegrać czy nie, dlatego zawsze chcę być właściwie przebadany.

    Mam do kogo wracać po pracy i inni, których mijam na drodze też !!!

    Potem są skutki ,być może ,takie jak na filmiku.

    Oczywiście badania lekarskie to tylko "igła w stogu siana", przyczyn wypadków, ale "ziarnko do ziarnka" i może kiedyś w końcu coś się zmieni na lepsze.

    Co do "kierowcy" citroena, to ... brak słów, szkoda ,że giną osoby niewinne całej sytuacji.
    Powinna być zdecydowanie większa surowość kar za tego typu "przestępstwa"

    Kolego " pecet " nie "piję" do Ciebie, więc proszę nie chowaj urazy, jest to tylko moja skromna opinia w stosunku do sytuacji jaka ma miejsce w tym chorym kraju, a nie jakakolwiek próba krytyki Twojej osoby.
    Ostatnio edytowane przez miksix ; 28-01-12 o 14:13

  7. #7
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Oprócz odpowiedzialności za spowodowanie śmierci powinien dozgonnie mieć zabrane prawko...a znając życie był na prochach i będzie ściemnianie że psychiczny by uniknąć odpowiedzialności. Już na stacji widać było, że to auto normalnie się nie zachowywało.

  8. #8
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Niestety taka jest presja społeczna - jak "wypadek" (chociaż sprawca ewidentnie działał z zamiarem pozbawienia życia i zdrowia wielu osób) to kara niska albo żadna (średnio 2 lata w zawieszeniu a max 8 więzienia). Ale spróbuj pomacać galeriankę, to grozi Tobie nawet 15 lat. A jaka jest porównywalność szkodliwości społecznej tych czynów? Niestety kodeks karny nie odzwierciedla szkodliwości społecznej, tylko bardziej wyniki sondaży. A społeczeństwo bardziej podnieca się metodami et wiadro niż kilkoma tysiącami osób które giną co roku na naszych drogach.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •