Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 2004 - Lipnik

  1. #16
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 2004 - Lipnik

    Cytat Napisał LukeMike Zobacz post
    Jeszcze na panewki trzeba uważać prawda ? Szkoda że nie masz jak załatwić... bo szukam i szukam na mobile i autoscout ale nic nie ma takiego co bym chciał z automatem... A co do automatu, zwykły prosty automat prawda ?
    Ale u mnie długie terminy są , poza tym sprowadzam teraz z rynku duńskiego i szwedzkiego, co nie wszystkim odpowiada, na mobile.de jest kilka ciekawych Santków mk1 z tym że ceny niestety bardzo wysokie, niemalże 2X wyższe niż 2lata temu, jak kupowałem (to co wystawione za prawie 4000euro nie dałbym więcej jak 3000 euro) zapewne i tak co lepsze egzemplarze są już solidnie przebrane, zostały dalej dobre ale mega drogie, albo jakieś parchy za 1500,--
    Co do panewek to do kontroli i ewentualnej wymiany, to nie jest drogie a warto skontrolować póki nie jest za późno, ale one tak same z siebie nie uszkadzają się, zawsze jakiś powód jest, np. pompa oleju ?

  2. #17
    LukeMike
    Gość

    Domyślnie Odp: Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 2004 - Lipnik

    Dzwoniłem do tych chamów w sprawie Santka, pierwsze co spytałem to jak z rdzą, dostałem odpowiedź że nigdzie nie ma absolutnie że wiedzą co sprzedają, no to mówię że super że jak pod spodem też nic nie ma to cymes, gościu do mnie "nie no pod spodem nie sprawdzaliśmy" ale wiemy co sprzedajemy bo sami w 2012 sprowadzaliśmy to auto dla klienta i wiemy co mamy. No to mówię że fajnie super i spytałem o tą cenę, że niby do negocjacji jest i ile tak realnie możemy ponegocjować, nagle c h a m zaczął cwaniakować że takie rzeczy nie przez telefon że nie ma mowy o takiej rozmowie, to mu mówię że jestem z Wrocławia i nie będę jechał 350km w jedną stronę jak wy nie wiecie co jest pod spodem a do tego nie wiadomo ile chcecie opuścić bo cena jest i tak bardzo wysoka jak za przed lifta i 350km robić żeby dowiedzieć się że pod spodem sama rdza a "negocjacja" ceny to 50zł. c h a m stwierdził "to pan nie przyjedzie i nie oglądnie no i co".

    Za tą cenę i za to że nie wiedzą co pod spodem to będą sprzedawać i sprzedawać, nie mówię już o podejściu do klienta, nie każdy musi kolo ich wsi mieszkać i przejść się do nich na negocjacje.

  3. #18
    bravo001
    Gość

    Domyślnie Odp: Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 2004 - Lipnik

    Cytat Napisał LukeMike Zobacz post
    Dzwoniłem do tych chamów w sprawie Santka, pierwsze co spytałem to jak z rdzą, dostałem odpowiedź że nigdzie nie ma absolutnie że wiedzą co sprzedają, no to mówię że super że jak pod spodem też nic nie ma to cymes, gościu do mnie "nie no pod spodem nie sprawdzaliśmy" ale wiemy co sprzedajemy bo sami w 2012 sprowadzaliśmy to auto dla klienta i wiemy co mamy. No to mówię że fajnie super i spytałem o tą cenę, że niby do negocjacji jest i ile tak realnie możemy ponegocjować, nagle c h a m zaczął cwaniakować że takie rzeczy nie przez telefon że nie ma mowy o takiej rozmowie, to mu mówię że jestem z Wrocławia i nie będę jechał 350km w jedną stronę jak wy nie wiecie co jest pod spodem a do tego nie wiadomo ile chcecie opuścić bo cena jest i tak bardzo wysoka jak za przed lifta i 350km robić żeby dowiedzieć się że pod spodem sama rdza a "negocjacja" ceny to 50zł. c h a m stwierdził "to pan nie przyjedzie i nie oglądnie no i co".

    Za tą cenę i za to że nie wiedzą co pod spodem to będą sprzedawać i sprzedawać, nie mówię już o podejściu do klienta, nie każdy musi kolo ich wsi mieszkać i przejść się do nich na negocjacje.
    Pewnia za darmo chciałeś.Nie wiem jak można się targować nie widząc auta.Dobrze powiedzieli ci że nie zaglądali pod spód.Po prostu nie stać cię było na to auto.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •