Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: A6 2,7 Kombi Radom bezwypadkowe?

  1. #1
    feeble3
    Gość

    Domyślnie A6 2,7 Kombi Radom bezwypadkowe?

    Witam,

    Wrzucam coś takiego, czy aby napewno bezwypadkowego?

    http://otomoto.pl/audi-a6-quattro-25...C21192586.html

    Samochód ma super opis, ale... czy patrząc na zdjęcie nr6 wierzymy nadal, że taki kolor z tyłu to fabryka? Wydaje mi się że samochód był uderzony w zadek, ale to tylko moje przypuszczenia. Poza tym może to detal, ale przednia ramka z lewej strony pod lampą ma chyba większą szparę?

  2. #2
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    jak dla mnie to zdanie mowi wszystko

    OFERUJĘ DO SPRZEDAŻY SUPER ZADBANE AUTO, AUDI A6 QUATTRO z silnikiem 2,7 BITURBO 250 KONI MECH., ROK PRODUKCJI 2001, ŚWIEŻO SPROWADZONE ZE SZWAJCARII.

    zlotowka jest slaba jak pies, wszyscy to wiedza, a ze szwajcarii rzadko kiedy sie sprowadza samochody w calosci (zazwyczaj sa pizniete)

    pytanie jak? co? i kto to naprawial?

  3. #3
    0lek
    Gość

    Domyślnie

    SZWAJCARIA TO KRAJ W KTÓRYM SĄ NAJLEPSZE DROGI A POZIOM KULTURY TECHNICZNEJ OSIĄGNĄŁ NAJWYŻSZY POZIOM. POJAZDY ZE SZWAJCARII SĄ NIEZWYKLE ZADBANE , I DOSKONALE UTRZYMANE ZARÓWNO WIZUALNIE JAK I OD STRONY TECHNICZNEJ. PREZENTOWANE AUDI SPROWADZONE ZOSTAŁO DO KRAJU W IDEALNYM STANIE I AKTUALNIE NIE WYMAGA ŻADNEGO WKŁADU FINANSOWEGO.

    Co to jest kultura techniczna ?

  4. #4
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał 0lek Zobacz post
    Co to jest kultura techniczna ?
    Pewnie chodziło mu o serwisowanie albo poziom zaawansowania i zdolności szwajcarów itp,tyle,że nie wiedział jak to w słowa ująć

    Poziom osiągnął poziom... Aktualnie nie wymaga żadnego wkładu,a jak wyjedziesz za bramę to pare rzeczy trzeba będzie zmienić

    P.S

    Dają asistance i gwarancję więc chociaż gratis holowanie będzie. Kiedyś w jakimś ogłoszeniu handlarze napisali : Po co masz jechać gdzieś dalej i dać się oszukać - Przyjedź do nas
    Ostatnio edytowane przez Kris ; 25-01-12 o 18:52

  5. #5
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    PROSZĘ NIE PORÓWNUJCIE PAŃSTWO NASZEJ OFERTY DO OFERT POJAZDÓW SPROWADZONYCH Z WŁOCH, FRANCJI, KRAJÓW BENELUKSU CZY NAWET NIEMIEC, GŁÓWNIE POWYPADKOWYCH, Z OBSZYWANYMI KIEROWNICAMI KTÓRE DOTYCHCZAS BYŁY ŁYSE I DZIURAWE, ZNISZCZONYMI FOTELAMI GDYŻ WIADOMO ŻE CENA TAKIEGO AUTA JEST NIŻSZA!!!


    WSZYSTKICH KTÓRZY MAJĄ JUŻ DOŚĆ WYCIECZEK DO NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW PO TZW. "IDEALNE I BEZWYPADKOWE" SAMOCHODY, KTÓRE W RZECZYWISTOŚCI ZOSTAŁY TROCHĘ PODSZYKOWANE I PRZYPUDROWANE PRZED SPRZEDAŻĄ, ZAPRASZAM DO NASZEGO AUTOKOMISU!!! SATYSFAKCJA GWARANTOWANA!!!

    lubie goscia, ladnie pisze ;-)

    /edit

    http://www.auto-online.ch/en/Car/AUD...ofs=72#details

    kurna czarodziej z tego goscia!
    Ostatnio edytowane przez dremp ; 25-01-12 o 18:57

  6. #6
    Wolf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat z jednego z ogłoszeń:
    WITAM!!!
    "Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną".
    Słowa Aldo Gucci`ego z 1939r szczególnie w dzisiejszych czasach nabierają znaczenia, gdyż coraz częsciej na rynku znaleźć można oferowany do sprzedaży towar wątpliwej jakosci.

    Firma "Auto Speed" od początku swej działalności na uwadze ma powyższe motto. Sentencja ta idealnie oddaje nasze zamiłowanie do jakości - zarówno jeśli chodzi o produkt jak i w odniesieniu do kompleksowej usługi. Dlatego misją naszej firmy jest najwyższa jakość we wszystkim co robimy. A ponieważ zawsze podkreślamy, że to co robimy nie jest wyłącznie naszą pracą - to nasza pasja, więc staramy się przeistoczyć tę pasję w zadowolenie naszych klientów, co niemalże każdorazowo przy zawieranej transakcji nam sie udaje. Posiadamy wielu stałych klientów którzy ufają nam już bezgranicznie przy zawieraniu każdej transakcji...

    W ogłoszeniach same super ,,Szwajcary,,

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Może nie pamiętacie ale już na poprzednim Forum ze 3y lata temu pisałem , że prześciganie się w ubarwione opisy dojdzie do absurdu .... jak i kręcenie szafy do wskazań z zasobów wojskowych .........no qźwa wróżka jestem
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #8
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Sczerze? Miałem a6 w tym kolorze i on się tak idiotycznie łamie, szczególnie na zdjęciach.

    Dla porównania inne auto w tym kolorze choc z innym silnikiem ze Szwajcarii, z portalu gdzie głównie zaopatrują się radomscy handlarze :

    http://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrze...w/an662812374/

    jak widac i zderzak wygląda dziwnie i cena dość ludzka. Jak w kazdym cywilizowanym kraju w CH jest kilka rynków samochodów używanych, poczynając od aut z gwarancją przy salonach (cholernie drogie) przez auta bezpośrednio od właścicieli (względnie tanie) do aut od sniadych kolegów, bez przeglądu, bez gwarancji (taniutkie). To ostatnie cieszy sie największym zainteresowaniem Polaków, Litwinów itp.

    Tej A6 mimo wszystko bym nie skreślał z powodu tyłu, jeśli już to z innych powodów. Rzeczywiście opis jest absurdalnie głupi.

  9. #9
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Unfaller, mam rozumiec ze bylbys w stanie sprowadzic igielke z CH opchnac ja za ta cene i jeszcze na tym zarobic? ;-)

  10. #10
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Nie, zle zrozumiales. Ja sprowadziłbym takie auto z DE za ok. 7-8 tys euro i musialbym sprzedac je za ok. 40 tys zl.

    Natomiast z tego co widze na riccardo.ch takie auta czesto konczą się w cenach rzędu 4-5 tys franków. W jakim są stanie - nie mam pojęcia. Zamierzalem bardziej ukazac zróżnicowanie cen aut w CH w zależności od źródła zakupu.

    Postem moim bardziej chciałem podkreślić jak w tym modelu w tym kolorze prezentuje się tył auta na zdjęciach.

  11. #11
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    To Audi na aukcji jest od handlarza (pewnie jeszcze śniadego), więc różnie może być ze stanem.
    Do tego 5000CHF x 3,7 = 18500zł +
    Akcyza 18,6% = 22000zł + VAT = 27000zł
    Transport, pozostałe opłaty = 29500zł

    bez żadnego zarobku!

    P.S. Ja do tej pory pamiętam radomskiego handlarza, który sfałszował dokumenty i do celnika mówił głupie teksty... Niemiecki celnik odpowiedział mu łamanym j. polskim - zapraszam na rewizję i rozebrali go do slipek
    Później był dramat, zarekwirowanie samochodów i pościg za lohrą z autami
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •