Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Vw lupo 1.4 tdi 2001 gwe 27081 wejherowo

  1. #1
    miksix
    Gość

    zły Vw lupo 1.4 tdi 2001 gwe 27081 wejherowo

    NIE POLECAM.
    VW LUPO 1.4 TDI 2001 GWE 27081 WEJHEROWO

    http://otomoto.pl/volkswagen-lupo-1-...C22616901.html




    DAŁEM SIĘ PODEJŚĆ JAK DZIECIAK ZAPEWNIENIOM OFERENTA
    MIAŁO BYĆ MECHANICZNIE WSZYSTKO TIP-TOP, BO TO PRZECIEŻ OCZKO W GŁOWIE BYŁO.ON JEST WŁAŚCICIELEM ITD.
    "AUTKO BYŁO TYLKO LEKKO OTARTE LEWYM BOKIEM I TROCHĘ NA ZDERZAKACH WIĘC POLAKIEROWANO " DALEJ OPOWIADAŁ

    CUDÓW SIĘ NIE SPODZIEWAŁEM, AUTKO Z WŁOCH...

    NA MIEJSCU OKAZAŁO SIĘ:

    1.LEWY BOK FAKTYCZNIE BYŁ LAKIEROWANY ALE ZAPOMNIAŁ DODAĆ, ŻE ZAMIAST OBCIERKI TO DOSTAŁ STRZAŁA. ROBIŁ TO KIEPSKI KOWAL BO MIERNIK WYKAZYWAŁ W KILKU PUNKTACH OD 500um DO 950um.
    2. PRAWA STRONA TEŻ KITOWANA TROSZKĘ MIEJ -ALE ZAPOMNIAŁ JUŻ O TYM WSPOMNIEĆ.
    3.AUTO BYŁO MALOWANE CAŁE, A ZDERZAKI TO CHYBA DZIECI W SZKOLE LEPIEJ POTRAFIĄ .

    4.SILNIK CAŁY WYPLAKOWANY, AŻ DUSIŁO JAK SIĘ NACHYLAŁEM , TO TAKA ZMYŁKA MIAŁA BYĆ.... PONIEWAŻ WDYCHAJĄC DŁUŻEJ TEN AROMAT MOŻNA BYŁO POCZUĆ TEŻ DOMIESZKĘ ZAPACHU ON,
    TO PO NAPRAWIE-MRUCZAŁ POD NOSEM "SPRZEDAWCA"
    OD SPODU JUŻ NA STACJI DIAGNOSTYCZNEJ:SILNIK OD STRONY ŚCIANY PRZEDNIEJ GRUBO OLEJEM ZALANY, WIĘC NIE BARDZO MOŻNA BYŁO ZLOKALIZOWAĆ DOKŁADNE MIEJSCE WYCIEKU (SILNIK SUCHUTKI ZAPEWNIAŁ PRZEZ TELEFON), DALEJ OLEJ CIEKŁ TEŻ NA ŁĄCZENIU:SILNIK /SKRZYNIA, SKRZYNIA/ PÓŁOŚ.

    PYTAŁEM CZY TECHNICZNIE JEST SPRAWNE- "TAAAAAK, WSZYSTKO SPRAWNE"

    AMORKI OD 40 DO 55 %
    HAMULCE PRZÓD SŁABE
    TYŁ JESZCZE SŁABSZE PRAWIE WCALE
    RĘCZNEGO ZERO
    KOŃCÓWKI ZAWIESZENIA PRZÓD,TEŻ DO WYMIANY

    NO I NA KONIEC TO CO MNIE DOBIŁO TO SKRZYNIA PRACUJE
    OD DOŁU DO GÓRY OK
    ALE Z GÓRY W DÓŁ JUŻ TRÓJKA NIE WEJDZIE, Z LUZU TEŻ NIE, WCHODZI TYLKO I BARDZO CIĘŻKO Z DWÓJKI, A GOŚĆ MI ODPOWIADA, ŻE ON TYM AUTEM NIE JEŹDZI BO TO AUTO KOLEŻANKI JEGO MATKI, A ON TYLKO NA JEJ PROŚBĘ SPRZEDAJE ( PRZEZ TELEFON MÓWIŁ, ŻE JEGO)I SKĄD MIAŁ WIEDZIEĆ, ŻE TAKI STAN AUTA JEST JAK ON NIM Z 20km MOŻE PRZEJECHAŁ....
    RĘCE MI OPADŁY, A CIŚNIENIE PODNIOSŁO


    WIĘC SPRAWA OCZYWISTA AUTKA NIE POLECAM

    ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ CUDÓW PO TYM AUCIE, SIĘ NIE SPODZIEWAŁEM , PEWNYCH RZECZY TAK, ALE CAŁOŚĆ PRZEROSŁA MOJE NERWY I OCZEKIWANIA

    ZROBIŁEM SOBIE WYCIECZKĘ NA PRAWIE 500km, MOŻE KTOŚ DZIĘKI TEJ OPINII JE ZAOSZCZĘDZI

  2. #2
    feeble3
    Gość

    Domyślnie

    Zawsze warto się zastanowić, czemu właściciel robił fotki w nocy? Widać że autko lekko tuningowane, a tu nasuwa się pytanie-czy ktoś miał chęć zmieniać zderzaki, czy zrobił to "okazyjnie" przy dzwonie?

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał miksix Zobacz post
    NIE POLECAM.
    VW LUPO 1.4 TDI 2001 GWE 27081 WEJHEROWO

    ZROBIŁEM SOBIE WYCIECZKĘ NA PRAWIE 500km, MOŻE KTOŚ DZIĘKI TEJ OPINII JE ZAOSZCZĘDZI


    dokladnie 240 w 1 strone dlatego wymyslono dzial inspekcje

  4. #4
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    10,5 tysiaca za male gowienko z 2001 roku... to nie jest jakas super niska cena przeciez... a z opisu wyglada ze zlomkownia dobra

  5. #5
    chi_mera
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo dobry, czytelny i rzetelny opis. Szkoda, że to opis śmiecia
    Kolega się postarał i za to należą mu się brawa.

    Co do silnika - 1.4TDi w granicach 200 000km zaczyna mieć problemy z uszczelką zaworów, ale i głowicy. Może taka partia, ale w firmowej flocie było 30 sztuk i każda jedna cholera z tym wracała. Może być też tak, że spod rozrządu się leje, uszczelniacze zaraz ducha wyzioną. Stąd ten olej przy półosi.
    Tak czy inaczej, nie ma co się rozwodzić nad tym cukiereczkiem.

    A Tytan dobrze Ci powiedział, kolego.
    Jak masz na oku maszynkę, to najpierw tutaj a potem z kimś stąd się umawiaj, żeby Ci oględziny zrobił.
    Pozdrawiam i powodzenia w tropieniu

  6. #6
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Szukam właśnie czegoś podobnego i szczerze? Olewam oferty z daleka z automatu. A muszę raptem wyjść z podwórka i przejść przez ulicę a mój pies bez problemu obsikał pewnie już z 5 okolicznych placów. Oczywiście omijam takie oferty bo daleko im do prawdy a nie, że daleko w sensie geograficznym

    Lepiej poczekać do wiosny, normalni ludzie może zaczną wtedy sprzedawać normalne samochody i znajdzie się coś blisko. Teraz martwy sezon. Ale jak się domyślam, pomimo tak niezachęcającego ogłoszenia i pory roku wycieczka się odbyła więc jest silna presja na kupienie auta, zatem proszę przyjąć moje kondolencje - nie ma nic gorszego od sytuacji, w której musimy pilnie kupić auto (bo nasze np. zajumali albo podpalili) a w dodatku szukamy konkretnej marki, modelu, koloru, opcji etc.

  7. #7
    krzysiek
    Gość

    Domyślnie

    Ja właśnie znalazłem się w takiej kiepskiej sytuacji, bo pilnie potrzebuję kupić auto. Niestety w mojej okolicy nie ma nic ciekawego w ogłoszeniach. Pomimo tego, że akceptuję szeroką gamę modeli - praktycznie każdy kompakt oprócz Focusa i 147 z benzyniakiem mocniejszym niż 75 KM do 12k zł. Nie będę jednak robić wycieczek większych niż 100 km po auto za taką cenę.

  8. #8
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Jakoś mi się nie chce wierzyć, że w Twojej okolicy np. nie znajdziesz choćby Opla ASTRY II...
    Skąd jesteś?

  9. #9
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pilsener Zobacz post
    Szukam właśnie czegoś podobnego i szczerze? .
    Niedawno w temacie o cenach paliw pisałeś, że przesiadłeś się z klasy D na B, stosujesz ecodriving i palisz 6,8 zamiast deklarowanych przez producenta 7.5 Dalej jeszcze szukasz? W mojej ocenie mało wiarygodnie te wpisy brzmią.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  10. #10
    krzysiek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Jakoś mi się nie chce wierzyć, że w Twojej okolicy np. nie znajdziesz choćby Opla ASTRY II...
    Skąd jesteś?
    Północno-wschodni kraniec Polski. U nas generalnie jest mało aut. Wiadomo, że na Śląsku, w Warszawie czy Wielkopolsce sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Astrolotów kilka obejrzałem ale wszystko albo krzywe albo mocno wyjeżdżone. Nie oczekuję cudów. Auto może być nawet po jakichś małych przygodach ale żeby przynajmniej te podłużnice były nieruszone i naprawa przeprowadzona w miarę profesjonalnie...

  11. #11
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakoob Zobacz post
    Niedawno w temacie o cenach paliw pisałeś, że przesiadłeś się z klasy D na B, stosujesz ecodriving i palisz 6,8 zamiast deklarowanych przez producenta 7.5 Dalej jeszcze szukasz? W mojej ocenie mało wiarygodnie te wpisy brzmią.
    Wiesz Jakub Pilsner jest idealnym przykładem rasowego Polaka. Wie wszystko, auta mu palą mniej niż producent przewidział,po pracy 4 piwka i lekkie dowartościowanie przed komputerem,bo przecież trzeba "pomóc" kupującym w sobotę flaszka ze śwagrem itd. itd. itd.

    Krzysiek (założyciel tematu) nie kupuj auta z przyciemnianymi szybami !!!! - Bankowo jest po dzwonie.

  12. #12
    miksix
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris Zobacz post
    Krzysiek (założyciel tematu) nie kupuj auta z przyciemnianymi szybami !!!! - Bankowo jest po dzwonie.
    To ciekawe co Kolega napisał.
    Ja w jednym ze swoich aut dałem przyciemnić szyby , sprawdzałem też kilka i po dzwonie nie były, uważam , że tego "zabiegu" za regułę "gwarancji 100% dzwona" nie należy przyjmować,
    no ale to tylko moje skromne zdanie.
    A co pozostali Koledzy o tej opinii napiszą???

    aaaa i jeszcze jaki Krzysiek

  13. #13
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał miksix Zobacz post
    aaaa i jeszcze jaki Krzysiek
    Myślałem,że założycielem tematu jest użytkownik krzysiek

    Jeżeli chodzi o przyciemniane szyby to zacytowałem użytkownika Pilsner - poczytaj jego wpisy to będziesz mniej więcej wiedział. Tylko broń boże nie bierz ich pod uwagę

  14. #14
    Pilsener
    Gość

    Domyślnie

    Przecież nie napisałem, że dla siebie szukam - szukam takiego dla dziewczyny.

    A co do oklejania folią szyb, dociążania auta różnymi nalepkami "agro tjuning", naklejkami "rejsing" tudzież chińskim chromem albo wydechem jak dysza konkorda to jest to dla mnie cecha negatywna a nie pozytywna - w moim regionie takimi autami jeżdżą młodzi ludzie i albo je rozbijają (90% przypadków) albo zajeżdżają (pozostałe 10 procent) a na bank intensywnie eksploatują przy mniej niż skromnej dbałości o stan techniczny. Zresztą przykręć spojler z Bangladeszu i wyślij ziomka w kapturze na giełdę to sam zobaczysz, jak mu pójdzie handel

    Ale niech każdy ma co lubi.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •