Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Seat Leon II FR 2.0 170km 2008r PILNE

  1. #1
    TajemniczyOn
    Gość

    Domyślnie Seat Leon II FR 2.0 170km 2008r PILNE

    Witam Serdecznie jestem tutaj nowy.Kuzyn chce zakupić Seata Leona II w wersji FR 170km od 2008r ponieważ tutaj już pewniejsze głowice są z tego co słyszałem.Sprawa jest pilna ponieważ jutro jedziemy na oględziny auta.Przed oględzinami zleciliśmy firmie autotesto sprawdzenia auta w pakiecie prestige +rozkodowanie vin+sprawdzenie historii wypadkowości Raport wypadł dość pozytywnie,ale w rozkodowanym vin trochę nas zaskoczyło bo auto z aukcji która już wygasła https://allegro.pl/ogloszenie/seat-leon-fr-7507329592 Vin:VSSZZZ1PZ8R086311 Z informacji od sprzedającego samochód został kupiony w Polsce ale sprowadzony był z Niemiec.Kupiony w komisie.Kupiony w kwietniu i w sierpniu już sprzedaje...Naklejki limited edition naklejone przez właściciela po co nie mam pojęcia.Chciałbym by ktoś rzucił okiem na te fotki tutaj fotki z raportu rozkodowania vin z załącznikuNie mogę udostępnić raportu ponieważ są tam fotki dowodu rejestracyjnego też a chyba nie można pokazywać tego publicznie Z domniemań auto sprowadzone przez handlarza do Polski.Zdjęte naklejki z auta i zrobiona polerka.Ponieważ w raporcie jest takie przypuszczenie,że była bo wartości są różne.Malowana przednia maska i zderzak.Około 210mikronów maska.Reszta wychodzi cała w oryginalne.Kuzyn prosi tez by rzucić okiem na podwozie.Czy nie ma za dużo tutaj rdzy czasami..czy nie jest to auto powodziowe.. Bardzo gorąco bym prosił o jakiekolwiek wskazówki.. bo jutro jedziemy to oglądać.Z zewnątrz auto prezentuje się bardzo dobrze.. tylko ten spód mnie trochę martwi.Czy nie jest to po powodzi jakiejś? czy tak po prostu auta mająEkspert z autotesto co sprawdzał napisał,że proponował by rozważyć konserwację podwoziaFotki auta oklejonego są to fotki jakie udało się autotesto znaleźć w Niemczech.Fotki Podwozia robione już w Polsce przez kolesia z autotesto
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    • Typ Pliku: jpg 1Z.jpg (34.4 KB, 24 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg 2Z.jpg (40.7 KB, 20 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg 3Z.jpg (44.8 KB, 19 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg 4Z.jpg (41.1 KB, 18 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg 5Z.jpg (46.1 KB, 17 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg 1p.jpg (155.1 KB, 23 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg 2p.jpg (148.6 KB, 19 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg 3p.jpg (134.6 KB, 21 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg 4p.jpg (155.1 KB, 22 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg 5p.jpg (148.0 KB, 21 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg 6p.jpg (148.8 KB, 20 wyświetleń)

  2. #2
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Seat Leon II FR 2.0 170km 2008r PILNE

    Używamy formularza lub bazujemy na jego wzorcu jak nie działa.
    Bzdury pisze, że silnik CR, bo oznaczenie to BMN, a fotki są z autobazy lub DNA.

  3. #3
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Seat Leon II FR 2.0 170km 2008r PILNE

    tłumik zapewne trzeba liczyć że trzeba będzie go wymienić, natomiast spód nie jest w złym stanie, trzeba oczyścić i zakonserwować w ogóle bym się tym nie przejmował. Ważniejszy jest tutaj stan silnika

  4. #4
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Seat Leon II FR 2.0 170km 2008r PILNE

    Tłumik ma kilka warstw i oprócz tego, że wizualnie nie wygląda najlepiej to jeszcze pewnie sporo wytrzyma.

  5. #5
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Seat Leon II FR 2.0 170km 2008r PILNE

    Zgadza się, ale na ostatnim zdjęciu widać że dziura jest prawdopodobnie na wszystkich warstwach, po odpaleniu wszystko wyjdzie, można też tłumik spawnąć jeżeli jest do czego, to mu troszkę przedłużymy żywot. Natomiast tłumik rzecz dla mnie eksploatacyjna i wymienialna, wiadomo że zużywa się z czasem co jest rzeczą normalną

  6. #6
    TajemniczyOn
    Gość

    Domyślnie Odp: Seat Leon II FR 2.0 170km 2008r PILNE

    Okej dziękuje Panowie mam pytanie jeszcze odnośnie tego BMN CR czyli to nie jest na CR tylko pompo wtryski? jeśli tak to jest w ogóle sens to kupować?

  7. #7
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Seat Leon II FR 2.0 170km 2008r PILNE

    Pompo wtryski, ale z gamy 2.0 TDI jest to silnik polecany. Ma DPF.

  8. #8
    TajemniczyOn
    Gość

    Domyślnie Odp: Seat Leon II FR 2.0 170km 2008r PILNE

    hmm dziwne jest to,że auto kupione w Kwietniu,zrobiony rząd i już w sierpniu sprzedaż. W porównując zdjecie z bazy vinu z Niemczech ze zdjęciem aktualnym chodzi o przebieg to auto zrobiło zaledwie 5tys km od kwietnia do sierpnia w czym został wymieniony rozrząd,pomalowane zaciski na zielono i auto jest już do sprzedaży.Trochę dziwnie to wygląda w załączniku jeszcze pomiar grubości lakieru
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    • Typ Pliku: jpg 23.jpg (76.4 KB, 15 wyświetleń)
    • Typ Pliku: jpg 22.jpg (91.8 KB, 16 wyświetleń)

  9. #9
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Seat Leon II FR 2.0 170km 2008r PILNE

    czemu dziwne ?, może auto nie spełnia oczekiwań, może się kolornie podoba, może po prostu sobie handluje, ma też inny samochód na sprzedaż, może wyjeżdża za granicę na stałe i chce sprzedać, może coś w samochodzie jest uszkodzone, i tak mogę wymieniać. To że zmieniony rozrząd to na twój +, nie bądźmy chorobliwie podejrzliwi, bo z takim podejściem to nigdy nic nie kupisz.

  10. #10
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Seat Leon II FR 2.0 170km 2008r PILNE

    sadzac po tym jak wygląda wieszak tłumika chyba nieco stał sobie

  11. #11
    TajemniczyOn
    Gość

    Domyślnie Odp: Seat Leon II FR 2.0 170km 2008r PILNE

    Witam byliśmy dzisiaj oglądać ten samochód.Pierwsze wrażenie bardzo dobre.Po samochód mamy jutro jechać.Cena stanęła po negocjacjach na 26tys Martwi mnie jedna rzecz mianowicie na postoju jak dodaje się gazu to słychać takie trrr jak w audi 80dieslu ja mam w bmw cr i dość cicho jest.Tutaj słychać ewidentnie takie trrr.Auto przyspiesza lux itp Nie wiemy co robić.. dpf tam jest...pompowtryski.+ duży auta,że prawie cale auto wyszło w oryginalne.Jest jedynie po polerce.Szyby wszystkie z tego samego rocznika,opony zimowe z 2015r bieżnik dobry.Rozrząd i olej z filtrami wymienione bo jest to udokumentowane.Wrażenie pierwsze jest bardzo OKJedynie co jeszcze zauważyłem to sprzęgło miękko chodzi tak jak by w masełku.Nic nie szarpie.Jedynie kultura pracy tego silnika na postoju podczas dodawania gazu.Nie jest to cisza taka jak w CR.. tutaj taki filmik z YT PRZYKŁADOWY https://www.youtube.com/watch?v=WwnNyE83g-o

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •