Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Samochód dla rodzinki

  1. #1
    mikosz
    Gość

    Domyślnie Samochód dla rodzinki

    Rodzaj Inne Preferowana marka - Budżet na zakup auta: 15-20 tys Preferowany rok produkcji: > 2005 Silnik (pojemność i liczba KM) 1,6-2,0 Preferowany rodzaj paliwa: PB Planowany roczny przebieg: - Segment/typ/wielkość auta: - Charakter użytkowania : - Ilość pasażerów, bagażu: 2+2 w tym 2 foteliki i wózek Pochodzenie auta (rynek krajowy/import): oba Czego przede wszystkim wymagam od auta: Od samochodu wymagam żeby był pakowny ale nie przesadnie duży (parkowanie na ulicy). Do tej pory szukałem: 307/308 break/sw, Partner teepe, berlingo 2, Honda FRV, Astra H Kombi, Zafira, Roomster, Xsara Picasso, C-max, Dacia Dokker, Kia ceed kombi, Corolla Verso - krąg poszukiwań szeroki Skupiam się na benzynie z opcją ew lpg, samochód czasami stoi nawet tydzień lub dwa i musi potem odpalić, również zimą. Dobrze byłoby żeby ceny części i napraw nie były rujnujące i byłby to samochód na ok 4 do 6 lat. Z góry dzięki za pomoc i sugestie
    Ostatnio edytowane przez mikosz ; 23-08-18 o 23:20 Powód: problem z formularzem

  2. #2
    Banowany
    Zarejestrowany
    lut 2017
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    565
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    2
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Samochód dla rodzinki

    Toyota Avensis 1.8 benzyna tylko że najlepiej polift, dla rodzinki to Kombi. Jeżeli chodzi o mnie to akurat moim zdaniem wg. mnie to są bdb samochody, stosunkowo mało awaryjne, robią duże przebiegi, da się do 1.8 założyć LPG, dodatkowo fajnie trzymają cenę NIe żadne peugeoty

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Samochód dla rodzinki

    Astra H tez słaby wybór zwłaszcza jak ktoś ma 180+ wzrostu to z tylu robi się ciasno

  4. #4
    mikosz
    Gość

    Domyślnie Odp: Samochód dla rodzinki

    Ok dzięki, dobrze wiedzieć że Astra jest taka mała. U mnie spora cześć rodziny ma >180. Avensis z kolei kombi trochę długie ale rozejrzę się za liftbgm.

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    288
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie Odp: Samochód dla rodzinki

    między avensisem liftback a kombi jest chyba z 5 cm różnicy więc to chyba nie jest zatrważająca różnica, prawda? Tym bardziej, ze liftbacków jest na rynku bardzo mało, a kombi chyba najwiecej Sam taki mam i sobie chwalę

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •