Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Saab 9-3 II 2.0 2006 - Łask

  1. #1
    RedHawk23
    Gość

    Domyślnie Saab 9-3 II 2.0 2006 - Łask

    Ocena auta z ogłoszenia
    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka: Saab

    VIN: YS3FB45F871004545

    Model: 9-3 II

    Silnik: 2.0

    Rocznik: 2006

    Miejscowość: Łask

    Nazwa komisu: Auto Komis Matis

    Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/saab-9...tml#df3356443f

    Treść: Witam,

    Bardzo proszę o ocenę samochodu z podanego przeze mnie ogłoszenia.

    W ogłoszeniu autor podaje link do wyników z duńskiej stacji diagnostycznej (chyba?).
    Z tego miejsca pobrałem numer który wygląda na VIN, ale przyznaje, że jestem laikiem i proszę o weryfikację.

    http://selvbetjening.trafikstyrelsen...px?Reg=yj32970

    Z góry bardzo dziękuję.

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Thumbs up Odp: Saab 9-3 II 2.0 2006 - Łask

    Przebieg według tablic które są zamontowane na samochodzie jest zgodny z informacjami zawartymi w Duńskim rejestrze.
    Dowiedz się z góry co znaczy to tajemnicze "do drobnych poprawek lakierniczych" bo cena za MR07 (przedliftowy na zewnątrz z poliftową deską) z turbo-benzyną jest niska i żeby się nie okazało że samochód ma do malowania wszystkie 4 błotniki co się w nich często zdarza. Druga ważna rzecz to osłuchanie łańcuchowego rozrządu bo przy tym przebiegu ma prawo w B207 się odzywać a konieczność wymiany to w detalu z 15-20% ceny tego samochodu i generalnie przy każdym egzemplarzu w którym nie ma udokumentowanej wymiany lepiej sobie zostawić na to rezerwę finansową.

  3. #3
    RedHawk23
    Gość

    Domyślnie Odp: Saab 9-3 II 2.0 2006 - Łask

    Jeżeli chodzi o te "poprawki lakiernicze" to może być ten ubytek przy lewym przednim kole. Na 100% jeszcze dopytam o resztę blachy i zastanowię się na wysłaniem autotesto.
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  4. #4
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    kwi 2016
    Skąd
    Dania
    Postów
    303
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    8

    Domyślnie Odp: Saab 9-3 II 2.0 2006 - Łask

    Generalnie z Danii samochody wyjeżdżają całe, zdarzają się po szkodach całkowitych, ale wtedy jest odpowiednia informacja w rejestrze (jeśli auto nie było akurat w leasingu - ale to świeże auta).Ten Saab wyjechał z Danii cały, bo było robione duńskie badanie techniczne przedeksportowe.Ale nie wierz we wszystko, co mówi ten handlarz - bo niestety test na uczciwość oblał, we wszystkich ogłoszeniach zaznacza "Pierwszy właściciel - Tak",sprawdziłem kilka jego aut i bywało więcej właścicieli niż jeden.W przypadku tego Saab'a udało mu się trafić - bo był akurat jeden.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •