Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Sedan / Liftback Fiat, Citroen, Skoda rocznik 2007 do 20000 zł na Pb lub lpg miasto > 50%

  1. #1
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    cze 2013
    Postów
    215
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie Sedan / Liftback Fiat, Citroen, Skoda rocznik 2007 do 20000 zł na Pb lub lpg miasto > 50%

    Jakie auto kupić 15-20k
    Rodzaj
    Sedan / Liftback
    Preferowana marka
    Fiat, Citroen, Skoda
    Budżet na zakup auta:
    20000
    Preferowany rok produkcji:
    2007
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    sprawny
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb lub lpg
    Planowany roczny przebieg:
    12000
    Segment/typ/wielkość auta:
    -
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    1
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    rynek krajowy/import
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Potrzebuje drugie auto. Ma być małe i tanie w naprawach. Na dalsze trasy mam Fiata Crome...
    Auto ma służyć na dojazdy do pracy 40 kilometrów dziennie. Nie mam wielkich wymagań -> poza jak najtańszą obsługą. Narazie najbardziej przemawia do mnie Citigo/UP. Coś jeszcze z takich tanich? 500? Ibiza z silnkiem 1.4 i zakładać gazik? 20000 to jest maksymalny limit - im taniej tym lepiej

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Sedan / Liftback Fiat, Citroen, Skoda rocznik 2007 do 20000 zł na Pb lub lpg miasto > 50%

    Segmenty i modele o których piszesz to jednak z nielicznymi wyjątkami głównie hatchbacki. W podanym budżecie można kupić wiele, a nawet większość, modeli z segmentów A i B gdzie koszty eksploatacji, szczególnie przy prostych wolnossących benzynach, są zazwyczaj na niskim poziomie. Przy segmencie A niestety trzeba się często pogodzić z oszczędnością producentów z wyposażeniem gdzie nierzadko drzwi od wewnątrz straszą gołą blachą a w tylnych brakuje mechanizmu opuszczania szyb. Trzy miesiące temu podobne kryteria, klasy samochodu i kasy na zakup. podał mi znajomy i wyszła z tego Micra K13 1.2 benzyna po ca. 85 tyś.km przebiegu z rocznika 2012.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •